Holly & Bibi Nagada*PL i Lulu Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Post autor: donka »

Śliczne zdjęcia :kwiatek: dla mnie one są zawsze takie... romantyczne <zakochana>
Bambaryłki są piękne, Holly to jak kocur wygląda <zakochana>
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Sonia pisze:J
Bartolko masz w domu takie fajne kolory i światło, że zawsze na fotkach wychodzą takie super pastelowe kolorki. A u mnie to teraz w ogóle kiepsko, światło beznadziejne :-/
Ach faktycznie, ale to akurat fajnie... Każdy ma swój styl i kolorystykę...
To takie indywidualne jest. A wszystkie foty wyśmienite, Ty Soniu nie narzekaj na swoje <diabeł> <offtopic>

Pastelowo u Bibulin zawsze... i dobrze <serce>
A ja większą fanką kluchy Bibi jestem dla odmiany <mrgreen>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Dracanka pisze:
Sonia pisze:J
Bartolko masz w domu takie fajne kolory i światło, że zawsze na fotkach wychodzą takie super pastelowe kolorki. A u mnie to teraz w ogóle kiepsko, światło beznadziejne :-/
Ach faktycznie, ale to akurat fajnie... Każdy ma swój styl i kolorystykę...
To takie indywidualne jest. A wszystkie foty wyśmienite, Ty Soniu nie narzekaj na swoje <diabeł> <offtopic>

Pastelowo u Bibulin zawsze... i dobrze <serce>
A ja większą fanką kluchy Bibi jestem dla odmiany <mrgreen>
No toż właśnie mi o to chodzi, że te pastelowe to mi się bardzo podoba, ale u mnie jakoś niewykonalne :-|
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Sonia :-) Jak najbardziej wykonalne jest zrobienie u Ciebie fotek pastelowych . Ja po prostu kombinuję z różnymi szalami, apaszkami i in materiałami. To kremowe tło na moich fotkach to koc polarowy, który kładę tam, gdzie chcę robić zdjęcia czyli zazwyczaj tam gdzie jest dobre światło. Jasno u mnie jest najczęściej prz oknie <lol> - w jednym pokoju około południa, w drugim nieco później :-) Najbardziej sprawdzone w tym temacie są jednak Holly i Bibi - koteczki cyrkóweczki <lol> One są niesamowite przed obiektywem :-)

Obrazek

Obrazek

Holinek
Obrazek
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Ten szczegół łapka na łapce ...u mnie się to nie zdarza ;-(
wlapka
Posty: 206
Rejestracja: 25 kwie 2010, 23:52

Post autor: wlapka »

Nie no, ta łapka na łapce... <serce> Jakie to urocze... <zakochana>
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Bibi tak cichaczem lubi się do Holly przytulać :-) Szczególnie chce mieć kontakt dotyjąc łapkami. Jak leży obok mnie lub śpi ze mną wpycha mi swoją przednią lub tylnią łapkę w moją dłoń albo dwoma obejmuje moją rękę <zakochana> Potrafi mnie tym obudzić, kiedy niemal ściska mnie żebym nie zabierała ręki <lol> Czasem zastanawiam się czy to nie jest objaw dominacji , choć przyznam całkiem przyjemnej :-)
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Bartolka pisze:Bibi tak cichaczem lubi się do Holly przytulać :-) Szczególnie chce mieć kontakt dotyjąc łapkami. Jak leży obok mnie lub śpi ze mną wpycha mi swoją przednią lub tylnią łapkę w moją dłoń albo dwoma obejmuje moją rękę <zakochana> Potrafi mnie tym obudzić, kiedy niemal ściska mnie żebym nie zabierała ręki <lol> Czasem zastanawiam się czy to nie jest objaw dominacji , choć przyznam całkiem przyjemnej :-)
Wspaniale.
U nas Fifi jest tak cichcem przytulająca niestety żadna z naszych Panien nie pozwala na takie poufałości ...
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Ach te łapki, to mnie tylko przekonuje, że dziewczyny za sobą w ogień by wskoczyły, pomimo jak pisałaś osobno, to jednak razem.
Piękne są, pisałam już to kilka razy, ale zawsze dech mi zapiera jak na nie patrzę.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

CUUUUDNNNNEEEEE, a ta łapeczka na łepeczce <zakochana> ach tylko pomarzyć <roll>
ODPOWIEDZ