Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

kasia z gdyni
Posty: 492
Rejestracja: 30 cze 2009, 16:34
Kontakt:

Post autor: kasia z gdyni »

Coś ta budka deczko zamała :haha:
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Jakie ciacho!!! Boski <zakochana>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Zatkało mnie normalnie.
Kiedy ta głowa mu tak wyrosła? Ostatnio jak go widziałam a to przecież chwilę temu było to owszem, kotuś był z niego palce lizać ale teraz to jest kocurrrro!

Fado jest po prostu kotem moich marzeń <zakochana>
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

... O QRCZĘ <shock>nic więcej wybąkać się nie da <zakochana>
Awatar użytkownika
Renia
Posty: 1142
Rejestracja: 11 cze 2009, 17:18

Post autor: Renia »

Unikat <zakochana> Jaki łebek, jakie oczęta....absolutnie fenomenalny
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

Fadusiu ,widzę że Ci trochę budki zabrakło <rotfl> coś przecież z tym trzeba zrobić :hammer:
Poczekaj do czasu następnej wystawy a zaraz po niej ,kiedy Duża będzie zszokowana,wniebowzięta dzięki kolejnym sukcesom nadstaw się do miziaków ,pacnij łaputą w tą przyciasną dziurę i miałknij co by nikt nie zlekceważył Twoich potrzeb.Może chociaż jakąś rozetę wynegocjujesz :kotek: .Przecież ty tam rządzisz... co nie???? :axe: nie jest ta.... nie jest ta?????
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Faduniu ja Ciebie nie poznałam <shock> <shock> kiedy te pucki wyrosły <rotfl> bardzo piękny chłopczyk z Ciebie jest <zakochana>

mam nadzieję,że w Łodzi Duża pozwoli pomiziać i potarmosić troszkę śliczne futerko? :kotek:

a tej swojej pulchniutkiej dupeczki to nie wpychaj do dziecinnego drapaka tylko do swojego, bo Guruś nie będzie miał gdzie brykać <diabeł> po 14 listopada możesz wszystko <mrgreen>
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Przepiękny kocur z Fado wyrósł - brawo Dorszka :) Widać intuicja nie zawiodła :)

Fadusiu, biedny jesteś z tym wydzielaniem jedzenia... Ciocia Paulinka Ciebie chętnie przygarnie i obiecuje, że na noc też będzie miseczkę z suchym stawiała - co Ty na to ? Przeprowadzasz się do Gdyni ? ;-)
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 60
Rejestracja: 25 lis 2008, 08:39

Post autor: Agnieszka »

Ożesz. Tu zaszła zmiana. Nie wiem kiedy wszystkie podbródki nabrały TYCH kształtów, ale jeszcze chwilę temu nie było w nich gargantuicznej obfitości. W tej chwili to nawet mój ojciec ma mniejsze, chociaż do tej pory mógł uchodzić za brytkowy wzorzec <shock>
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Piękne kocisko z Ciebie Fadusiu <serce>
ODPOWIEDZ