Chester Rufi*PL - długowłosy Bri-miś

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mały Lew »

A co u Chesterka słychać? Był u niego mikołajek? ;-)
Buziaki dla puchatka <zakochana>
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

Witamy w naszej galerii po długiej przerwie...

Na początek Chesterek chciałby Wam zdradzić gdzie i jak najczęściej drzemie, wyleguje się, zasypia - takich miejsc jest oczywiście bez liku, ale nie zawsze jego zakręcona pańcia ma pod ręką aparat <zły>


Jak każdy kotek uwielbiam się wylegiwać na dywanie...
Obrazek

...ale niekoniecznie lubię jak mi się w tym przeszkadza i foci... <!> <!> <!>
Obrazek

...dlatego uciekam...
Obrazek

...żeby pomyśleć o ciężkim kocim życiu - nawet wyspać się nie dadzą :-/ 5 minut poleżę, a oni już miziają, pieszczą, tarmoszą - uczciwie mówiąc bardzo to lubię :->, ale czasem chcę odpocząć.
Obrazek

Ostatnio najchętniej odpoczywam w pokoju Miłoszka - tam przenieśli mi mój drapaczek - fajnie wygladą, prawda ?? Tutaj mogę się przyglądać jak Miłek odrabia lekcje, bawi się, czasem pomagam Mu sprzątać, albo dla odmiany bałaganić <mrgreen>
Obrazek

Nocą, kiedy wszyscy śpią układam się w moim kapciuszku, który dostałem razem z drapakiem w wyprawce od mojej mamy Ateny z hodowli Rufi*PL.
Jak byłem malutki nie chciałem spać w tym kapciu - był taaaaaki wielki, ale teraz jest tu przytulnie i ciepło.
Obrazek

Uwielbiam też spać z Bartoszkiem w jego łóżku - on też to uwielbia i tak fajnie mnie mizia.
Obrazek


Jak Wam się podoba to jeszcze wrócimy z innymi fotkami :-D
Awatar użytkownika
kesja
Hodowca
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:08

Post autor: kesja »

sie podobało :)
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

się bardzo cieszymy <tańczy>

Zanim wstawimy coś nowego mam ogromną prośbę do znawców i specjalistów.
Chodzi mi o kolor Chestera. Zgodnie z rodowodem Chestek powinien być niebieski pręgowany, chociaż właściciele przestrzegali, że może się później wybarwić po mamie na liliowo.
Jak patrzę na ten jego "skunksowaty grzbiet" i sierść, która raz jest jasna, a raz ciemna, a to powiem szczerze - pojęcia nie mam jaki on ma kolor :-/

Waszym zdaniem jaki ?? <pokłon>
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mały Lew »

Ile zdjęć przystojniaka!
Tak ze zdjęć to trudno powiedzieć, ale wydaje mi się bardziej niebieski niż liliowy.
Najważniejsze, że jest kochany! A jak leży taki rozłożony to po prostu serce mięknie - nie mogę uwierzyć, że taki puchaty jest <serce> .

Aha, zapomniałam dodać, że bardzo się podoba i poproszę koniecznie o więcej zdjęć.
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

Ten puchacz chyba powinien mieć ksywkę CZARUŚ ewentualnie PAW <mrgreen>
Wczoraj odwiedziła nas moja ciocia - pierwszy raz widziała Chestka i on ją też - Boszzzzzz co on wyprawiał, nawet moją mamę olał, chociaż to jego ukochana babcia, którą nawiasem mówiąc tak sobie owinął wokół palca i tak wytresował podczas wakacji, że jak zrobił qupasa to nie zagrzebywał tylko przychodził do niej, miauczał i prowadził do kuwety żeby zrobiła porządek :-x Wyobraźcie sobie, że ona go słuchała i sprzątała :-/ ...na szczęście przy nas zachowuje się jak na grzecznego kota przystało i sam sprząta...Ale miałam o cioci...Otóż on tak się przed nią przechadzał, tak prężył ten swój puchaty ogon, że kobieta zapomniała po co przyjechała, a przyjechała w interesach do mojego męża :-D
Ciekawa jestem jakby się zachowywał przy przedstawicielce swojej rasy :-?

ups...nie zauważyłam, że ta puchata kulka leży za mną i podgląda jak go obgaduję <oops>
Mruczy mi tu, łapką po kolanach okłada i domaga się pieszczotek...no to pa...
Gonab
Posty: 267
Rejestracja: 24 lis 2008, 11:28
Kontakt:

Post autor: Gonab »

Wyrafinowany gościu z tego Chesterka :):):) - takie opowieści domowe są najlepsze , pokazują jak te nasze koty wszystko rozumieją - wspaniały ma ogon koleś <zakochana>
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

Zgodnie z obietnicą jeszcze kilka puchatych sfoceń dla wytrwałych ;-)

Na początek Chester reaktywuje z chłopakami tor samochodowy.
To był niesamowity widok jak leżał pomiędzy torami i zdziwiony usiłował złapać wzrokiem pędzące autka <klaszcze>
Na pierwszym zdjęciu widać jego "tylne pręgi"
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Kolejna odsłona - z Miłoszkiem, który przywiózł puchatemu przyjacielowi sombrerko z kolonii w Barcelonie. Skłamałabym, gdybym powiedziała, że Chestek lubi paradować w kapeluszu :-D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tutaj na kuchennym blacie - w oczekiwaniu na jakiś przysmaczek.
Obrazek

Obrazek


Na deser - z pańcią. Chyba nie powinnam tego pokazywać, bo to takie zdjęcie po wyjściu z wanny i wyglądam jak wyglądam, ale zaryzykuję kompromitację, bo wtulony Futrzak mi się tu bardzo podoba <oops>
Obrazek


I na koniec moje ulubione - SFINKS <serce>
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania i Krzyś
Posty: 362
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:01
Kontakt:

Post autor: Ania i Krzyś »

Piekny i dostojny kocur Ci wyrósł... :)

Nie przejmuj się! Kompromitacji nie ma.
Awatar użytkownika
AgA
Posty: 56
Rejestracja: 23 lis 2008, 23:28

Post autor: AgA »

Ale pięknie wyrósł Chester :-)
Jest już z niego ogromny kocur <shock>
Ja ostatnio jestem zakochana w LH <mrgreen> może kiedyś mój wiewiór będzie mieć takiego towarzysza <tańczy>
Pozdrawiam :-)
Zablokowany