Albert i nie tylko

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Post autor: Bożena »

Masz piękne stadko lepszego nie można sobie wymarzyć.Kacper też jest mlaskaczem jak zajada i się myje to go z daleka słychać.Głaski dla Twoich wszystkich futerek :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

No jaka przytulajka :-D Super. Bardzo się cieszę, że Twoje kociaki tak się ze sobą przyjaźnią.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

Ja się już zaczynam martwić zeby tylko moje stadko się polubiło, Koloruś jest totalnie rozpieszczony :-( ,coś czuje ,ze będę tu często zagladać po porady :kwiatek:

:kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
An_M
Posty: 22
Rejestracja: 28 kwie 2011, 14:22

Post autor: An_M »

Albert przepiękny:) Nie ukrywam sama się nim interesowałam swego czasu, ale wyszło inaczej. Piekny kocurek. Szczerze zazdroszcze :)
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Moje koty chyba tez są rozpieszczone. Piszę "chyba" bo dla mnie pewne rzeczy są normalne (choćby to że np. jem a kot zagląda mi do talerza) a np. dla mojej mamy to nie do pomyślenia.
Moim kotom w zasadzie wolno wszystko i dla mnie to normalne, w sumie to i tak głównie śpią.
W tym roku nawet specjalnie dla nich ubiorę choinkę, żeby miały radochę <klaszcze> <klaszcze>
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Post autor: Bożena »

Wiesz zrobię tak jak Ty też ubiorę choinkę niech Kacper ma radochę <rotfl> o skutkach pogadamy <lol> <lol> głaski dla kociastych :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Przy jednym dorosłym kocie to myslę, że dotrwa do nowego roku <ok>
U mnie przy dorosłych kotach, stała sobie spokojnie.
W tym roku będzie na pewno sajgon przy 2 kociakach i "młodzieży" :-D :-D Dobrze, że bąbki mam plastikowe
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

To w takim razie życzę powodzenia z choinką <lol> Mam nadzieję że dotrwa do nowego roku, a nawet dłużej :P
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Miałam kociakom kupić na świeta tunel szeleszczący, ale kupie im po świętach bo teraz z choinką będa miały taki ubaw, że tunelu nawet by nie zauważyły ;-))
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Witam poświątecznie. To co działo sie z choinką przeszło jednak moje oczekiwania :-o
Myślałam, że kociaki będa sie bawiły tylko dołem choinki, nie sądziłam że będą się WSPINAĆ! do samej góry i wskakiwać na nią z biegu :-o .

Najpierw bardzo sie dziwiły co to takiego?
Obrazek

Obrazek

Albercik sprawdził stan ozdób:

Obrazek

Obrazek

Dorian jak zwykle tylko leżał i patrzył

Obrazek
Zablokowany