Miot L - Gatta i Fado

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Creme pisze:Ten bigos to się chyba przypalił, bo zdjęć jak nie było tak nie ma :-P <diabeł>
Wy się tu śmiejcie, ale jak to pisałam, to sobie przypomniałam, że się pichci, i niewiele brakowało... Kilkudniowa praca na marne by poszła, ale sytuacja opanowana - bigos się robi już jakiś czas, i z dwóch garnków skurczył się, w wyniku nieustannego próbowania przez domowników, do jednego, i chciałabym chociaż 3/4 dowieźć do mety <lol>

Z miotu L zostali jeszcze Lupo, Leeloo i Lump - Lupo nie dałam rady zrobić portretu, tak się chłopak nakręcił, że podziwiać możecie tylko nos <diabeł> Zrobił się z niego niesamowicie przytulny chłopak, ale tak w stylu Kadeta, jest delikatny, przychodzi, patrzy i daje do zrozumienia. Na rękach przytula się jak ptaszyna :) Zaczął wreszcie rosnąć, bo do niedawna jak sierotka z miotu o 3 tygodnie młodszego wyglądał. Jak one śmiesznie rosną, te moje kremusy... Lupo odjeżdża do nowego domu w czwartek.

Lump pojedzie 28 grudnia, a Leeloo pojedzie do Warszawy na wystawę w ostatni weekend stycznia, i jeśli powita ją banan na twarzy nowych opiekunów, a do tego otrzyma Ex w oba dni, to z Wawy pojedzie dalej, ale jak zobaczę rozwarte przerażeniem oczy, to pakuję i wróci ze mną <mrgreen> Chciałam prędzej rozstrzygnąć te wszystkie niepewności i pojechać z nią do Ostrawy, ale cena mnie zabiła, przy dzisiejszym kursie euro 70 to naprawdę wydatek, zwłąszcza., żemuszę wziąc jeszcze Kalę, czy jej bieli na pewno wystarczy. Poczeka więc jeszcze dziewczyna dwa tygodnie na EKKR. No sami powiedzcie, czy to nie buldożek jest, łapy tak pokracznie nawet trzyma, no załamka <strach>

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Magdalena
Hodowca
Posty: 113
Rejestracja: 25 paź 2011, 08:58
Hodowla: Di Dworek*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Leszno
Kontakt:

Post autor: Magdalena »

Śliczne mordeczki :-) :-D <mrgreen> Nic nie buldożek , tylko szykuje się szeroka klatka piersiowa , rozbuduje się i będzie kawał kota <mrgreen>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

No jestem zadowolona, że sobie mogę popatrzeć na Agiliski <zakochana>
Lumpowi się śliczne oczko wybarwia od środka, a Leeloo jest śmieszna taka, ale słodka strasznie. Śmiejecie się z niej, a ona jeszcze wyrośnie na śliczną księżniczkę, tylko trzeba poczekać troszkę :kotek:
Awatar użytkownika
mila25
Hodowca
Posty: 95
Rejestracja: 12 maja 2009, 18:33
Płeć: Kobieta
Skąd: Lublin

Post autor: mila25 »

Też tak sądze :) A Dorszka jeszcze nie raz odwoła tego buldożka <diabeł>
Oba Agiliski kochane :)
Mysza
Hodowca
Posty: 455
Rejestracja: 14 sie 2009, 08:27
Hodowla: Forastero*PL
Płeć: kobieta
Skąd: prawie Kraków
Kontakt:

Post autor: Mysza »

na pewno odwoła ale trochę podobna faktycznie jest <lol>
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

ma piekne oczy i niesamowicie symetrycznie wybarwione uszy :) i fajna lapke z kremowa pieczatka :)
to wlasnie kocham w bikach - nie ma dwoch takich samych
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Pięknoty, dziękujemy za takie miłe zdjęcia Dorotko, rozumiem, że to trochę w ramach prezentu na Święta ? :)
ODPOWIEDZ