Kacper w nowym domu

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Ale mu dobrze pod pierzynką. Szkoda, że u mnie nikt nie chce się przytulać i leżeć pod kołderką :-/
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Post autor: Bożena »

Obrazek

Relaks i wypoczynek w święta,trzeba pokazać numer nóżek to może buty kupią <rotfl>
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Post autor: Bożena »

Obrazek

Czy te oczy mogą kłamać??
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Jakiego fajnego focha zrobił Kacperek na drugiej fotce <mrgreen>
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Super Kacperuch! Chyba go trzeba w te bose stópki połaskotać! :kotek:
Figielek
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2011, 22:53

Post autor: Figielek »

Kacperek zawsze potrafił sobie poradzić :) Taka jego natura :), a skacze wyżej niż Pani Bożence może się wydawać :)
Awatar użytkownika
J'adore Jasmine
Hodowca
Posty: 19
Rejestracja: 04 maja 2010, 23:48
Hodowla: Ars Britannica*PL
Kontakt:

Post autor: J'adore Jasmine »

Pani Bożenko, jak się cieszę, że założyła Pani Kacperkowi taki super wątek. Nadal pusto nam tu bez niego, szczególnie w święta, tym milej czytać jak dobrze mu u Państwa.
... I z tego co czytam Kacper, tak jak podejrzewałam nie tylko był Pani pisany, ale wspaniale uczy Panią swoich dawnych domowych nawyków.


Postanowiłam dorzucić kilka naszych wspomnień:

"Mięsko jemy w kawałeczkach z ręki, bo tak robiła moja Mama i wtedy smakowało najlepiej.
Fotel drapiemy trochę na niby- trochę na prawdę, bo chcemy, by się z nami bawić, albo dostaliśmy za mało przyjemnych klapsów - w końcu Kacperek lubi lanie i robi wszystko, by je dostać:)
Szafa to wspaniałe miejsce, by podziwiać świat i udawać niedostępnego marzyciela. Kwiatki są smaczne, a natka od pietruszki jeszcze lepsza.
Suche chrupki są dla mięczaków, po co gryźć, gdy można mlaskać.
Gdy zrobimy kupę biegniemy z radością przez pół domu, no w końcu jest miejsce na nowe jedzenie.
Drap mnie i głaszcz, gdy śpię. Po chwili namysłu, gdy nie śpię też:)
Lubię tuńczyka z puszki i zjem Ci go zanim dodasz go do sałatki:)
Łóżko to miejsce dla kota, jak chcesz to połóż się obok..
Obrus to idealne miejscedla kota".
- to tylko kilka z zasad ustalonych przez Kacperka. Był z nami jako jedynak i było mu wolno znacznie więcej niż całej reszcie naszej kociej bandy:)

Uściski dla Pani i ulubione klapsy dla Kacpra,

a to kilka bardzo archiwalnych zdjęć Kacperka, do kolekcji:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pozdrowienia
Ania & co.
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Post autor: Bożena »

Pani Aniu jak Pani wie Kacper jest bardzo kochany :kiss: rozumiemy się bez słów.Ja mu na wszystko pozwalam mąż też .Przyjechała córcia na 10 dni i Kacper ją bardzo polubił ,bawi się z nią jak dzieciak .Ciężko jej będzie roztać się z Kacprem ona bardzo kocha koty. .Chętnie zabrała by go do Norwegii ale wie że nie może nas rozdzielic i ja za nic na świecie nie oddałabym mojego Kacperka. :kotek: Zdjęcia z Pani archiwum są super ale nic nie zastąpi Kacpra w naturze ,jest wyjątkowy i pomimo że jesteśmy razem 2 miesiące nie mogę się nim nacieszyć.Jeszcze raz Pani dziękuję za Kacperka i jak będzie Pani w pobliżu zapraszam,jest Pani i Pan Rafał zawsze mile widziani u nas ,Kacper napewno Was pozna i przywita.Bardzo mocno Was pozdrawiam .CałObrazek

Uploaded with ImageShack.ususy od Kacpra właśnie chrapie.
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Bardzo sie cieszę Bożenko, że indywidualista i lubiący życie jedynaka Kacperek znalazł miłość i szczęście u Was :-) Zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa widać u niego na każdum zdjęciu :kotek: :-)
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Post autor: Bożena »

Bartolko jak można nie kochać takie słodziaki ?Ty najlepiej wiesz i masz szczęście posiadać taką kochaną gromadkę.Może kiedyś Kacper też doczeka się towarzystwa, bardzo lubił Jasminkę od Pani Ani i jak przejdzie na emeryturę to kto wie czy ją nie adoptuję wtedy Kacperek miałby swoją ulubienicę. <tańczy> <tańczy>
Zablokowany