Cogito i Alistair

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Alistar co za kot, od poczatku bardzo mi się podobał.
Awatar użytkownika
Gosiek
Hodowca
Posty: 77
Rejestracja: 08 paź 2010, 16:21
Hodowla: Five O'Clock*PL
Kontakt:

Post autor: Gosiek »

Piękny widok <zakochana> , ale i tak cierpię na niedosyt zdjęć <diabeł> !
Uściski dla stadka!
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

SŁODZIAKI !! <zakochana> <zakochana> <zakochana> Jak im razem przytulnie. Konflikty od czasu do czasu bywają w każdym związku, a zwłaszcza w momencie ustalania granic. Pięknie razem wyglądają - sprawiają wrażenie, jakby się świetnie uzupełniali!
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Ale super tu u Was :-)
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

Jestem zachwycona Waszymi kotami i bezproblemowym dokoceniem, a filmy z pierwszego dnia pierwsza klasa. To chyba w ogole pierwsze filmy, jakie widziałam z tak istotnego momentu w życiu każdego kota! Trzymam kciuki za dalsze postępy! :kotek: Głaski dla kotów!
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

Gosiek pisze:(...) ale i tak cierpię na niedosyt zdjęć <diabeł> !
hihi, będą kolejne! Dziś Alistairka :-)
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

kosanna pisze:(...) a filmy z pierwszego dnia pierwsza klasa. To chyba w ogole pierwsze filmy, jakie widziałam z tak istotnego momentu w życiu każdego kota!
Dziękujemy! :-) Szkoda tylko, że kiepskiej jakości, kolejne postaram się wstawić lepsze :-)
Awatar użytkownika
lili
Posty: 127
Rejestracja: 16 gru 2011, 23:38
Kontakt:

Post autor: lili »

Cogito i Alistair urządzają sobie codzienne gonitwy! Głównie ucieka Alistair. Nie wiem czy to dalsze ustalanie granic, ale po 'złapaniu' Alistairka przez Cogito, Alistair od razu go zaczepia lub się do niego przytula :-|
Chłopaki często też od siebie wiele zachowań naśladują. Po odwiedzeniu przez Alistaira dziwnych miejsc, których Cogito jeszcze nie zwiedził, bo mu się nie chciało, po chwili już tam jest, sprawdzając czy to wygodne miejsce i co tu jest takiego ciekawego ;-)) A jeśli mu się nie chce, to tylko zaczyna wrzeszczeć: "dlaczego on tam chodzi?! weźcie go stamtąd!" :-D Alistair jest chyba bardziej ciekawy wszystkiego, próbuje wszedzie wyskoczyć. Nie udało mu się na razie (na szczęście) wyskoczyć na lodówkę, gdzie od czasu do czasu wysiaduje Cogito!

[center]Obrazek [/center]
[center]Obrazek [/center]
[center]Obrazek [/center]
[center]Obrazek [/center]

Kilka zdjęć Alistaira. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się też wstawić jakiś nowy film. No i pozwiedzać inne tematy na forum, bo ciągle nie ma na to czasu, a wypada poznać resztę futrzaków ;-))
Bonsai
Posty: 126
Rejestracja: 14 sty 2012, 01:06

Post autor: Bonsai »

sliczne koty, zdjecia...zdaje sie artystka jestes?
kolezanka po fachu :)

pozdrawiamy serdecznie!
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

lili pisze: Mam nadzieję, że niebawem uda mi się też wstawić jakiś nowy film. No i pozwiedzać inne tematy na forum, bo ciągle nie ma na to czasu, a wypada poznać resztę futrzaków ;-))
Już się nie mogę doczekać filmu. Alistair to ma bardzo poważną minkę na tych zdjęciach! Jeśli chodzi o zwiedzanie innych tematów, to lojalnie uprzedzam, że jest to mission impossible. Za dużo tego ciągle przybywa!!!! :-x , ale życzę powodzenia ;-)) :-)
Zablokowany