Instrukcja wklejania zdjęć

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
karla23
Posty: 19
Rejestracja: 28 lis 2008, 00:39

Post autor: karla23 »

juz zaladowalam te zdjecie ale wczesniej piszecie w instrukcji zeby zaladowac zdjecie na forum ,a mi sie wyswietla nie jestes zajerestrowana ;-(
karla23
Posty: 19
Rejestracja: 28 lis 2008, 00:39

Post autor: karla23 »

juz sie zajerestrowalam i rzeczywiscie pisze kod forum na dole pod zdjeciem po lewej stronie ale jaki tam kod wpisa przeciez tam juz jest cos wpisane
karla23
Posty: 19
Rejestracja: 28 lis 2008, 00:39

Post autor: karla23 »

a moze komus z was bym przeslala zdjecia mojej malej a wy byscie wstawili bo ja nie nie lapie juz w tym chciala bym sie nia pochwalic co prawda nie jest rasowym kotkiem ale za to bardzo slodka ,kochana i mądra
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Post autor: Ada »

karla23 pisze:juz sie zajerestrowalam i rzeczywiscie pisze kod forum na dole pod zdjeciem po lewej stronie ale jaki tam kod wpisa przeciez tam juz jest cos wpisane
- naciśnij prawym przyciskiem na - kod forum następnie, jak się pojawi błękitne pole, naciśnij prawym przyciskiem myszki - pojawi się napis - "wytnij" - naciśnij ten napis lewym przyciskiem myszki - następnie przenieś strzałkę myszki na otwarte pole - "odpowiedz "- naszego forum, naciśnij prawą stronę myszki, pojawi się napis - "wklej "- i naciśnij ten napis lewą stroną myszki.....na pewno się uda.....

- jak nie - to wyślij mi zdjęcia kotka to je opublikuję w Twoim wątku - ale musisz go sama założyć w dziale;Pokaż nam swojego kota....

- wysyłam Tobie na pm mój adres mailowy :-)
Awatar użytkownika
pudelek
Posty: 377
Rejestracja: 21 wrz 2010, 19:40

Post autor: pudelek »

karla23 pisze:juz sie zajerestrowalam i rzeczywiscie pisze kod forum na dole pod zdjeciem po lewej stronie ale jaki tam kod wpisa przeciez tam juz jest cos wpisane
Chodzi właśnie o ten kod. Nie musisz tam niczego wpisywać. Najedz na niego myszką,kliknij prawym klawiszem, wybierz kopiuj, a następnie przechodząc na stronę forum, wklej go do utworzonego przez ciebie wątku o twoim kotku.
Sylvia Anna
Posty: 98
Rejestracja: 06 sty 2012, 17:39

Post autor: Sylvia Anna »

w opcji szukaj na górze ekranu...wpisz..."wklejanie zdjęć" i powinien Ci wyskoczyć odpowiedni temat
Sylvia Anna
Posty: 98
Rejestracja: 06 sty 2012, 17:39

Post autor: Sylvia Anna »

Próbowałaś instrukcji...pani Doroty-"Dorszka" jest taki temat na forum pt:"Instrukcja wklejania zdjęć"
Sylvia Anna
Posty: 98
Rejestracja: 06 sty 2012, 17:39

Post autor: Sylvia Anna »

Po za tym źle zamieściłaś temat :-( robi się bałagan...napisz najlepiej maila do pani Doroty i poproś i przeklejenie ...
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Sylvia Anna pisze:Po za tym źle zamieściłaś temat :-( robi się bałagan...napisz najlepiej maila do pani Doroty i poproś i przeklejenie ...
Temat przeniosłam i dokleiłam do istniejącego.
Karla, prześlij zdjęcia do mnie na maila: futro.w.obiektywie@list.pl
dokleję je do Twojego wątku.
Sylvia Anna
Posty: 98
Rejestracja: 06 sty 2012, 17:39

Post autor: Sylvia Anna »

Dzięki za pomoc...pozdrawiam ;-))
Zablokowany