Instrukcja wklejania zdjęć

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
karla23
Posty: 19
Rejestracja: 28 lis 2008, 00:39

Post autor: karla23 »

mago wyslalam ci foto
karla23
Posty: 19
Rejestracja: 28 lis 2008, 00:39

Post autor: karla23 »

przepraszam za ten bałagan
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

karla23 pisze:mago wyslalam ci foto
Właśnie dostałam. Proszę o chwilę cierpliwości, zaraz je wstawię na forum.
karla23
Posty: 19
Rejestracja: 28 lis 2008, 00:39

Post autor: karla23 »

ale ja w grupie gdzie sie znajduje "pokaz nam swojego kota"chyba zle wpisalam temat narobilam zamieszania przepraszam was
Sylvia Anna
Posty: 98
Rejestracja: 06 sty 2012, 17:39

Post autor: Sylvia Anna »

Bez stresu,każdemu się zdarza...jak widać mamy tu super Moderatora-ke,która sprawnie i szybciutko nam to naprawiła <pokłon> ;-))
Awatar użytkownika
Migracja
Posty: 125
Rejestracja: 02 cze 2012, 20:03

Post autor: Migracja »

test :)Obrazek
Awatar użytkownika
Migracja
Posty: 125
Rejestracja: 02 cze 2012, 20:03

Post autor: Migracja »

działa <tańczy> dziękuję Dziewczynki za instruktaż :->
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: asiak »

Mam pytanie, czy instrukcja wstawiania zdjęć działa na nowym forum? Muszę na nowo nauczyć się wstawiania zdjęć i nie wiem jak się za to zabrać :-/
Strasznie to dla mnie "informatyka komputerowego" <lol> skomplikowane.
Nie ma jakiejś wersji dla początkujących ? :-)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: Dorszka »

Wstawianie zdjęć jest tutaj dokładnie takie samo, jak na starym i na każdym forum. Zdjęcie musi być załadowane na jakiś hosting (fotosik, photobucket, imageshack, nic tu się naprawdę nie zmieniło). Każdy z nich podaje ścieżkę do zdjęcia, którą wklejamy do postu. Naprawdę nie szukajmy problemów tam, gdzie ich nie ma - to jest takie samo forum, jak mnóstwo innych, i na wszystkich są takie same zasady wklejania zdjęć.

Oczywiście obrazki, które są w pierwszych postach tego wątku, nie są już aktualne, bo fotosik zmienił szatę graficzną, ale zasada (czyli rejestracja, wstawianie zdjęć, a potem kopiowanie kodów do wklejenia na forum) jest dokładnie ta sama. Asiak, już wstawiała Pani mnóstwo zdjęć na forum, nic się nie zmieniło.

Nie ma jedynie tego okienka, które otwierało się po naciśnięciu przycisku [img].-Teraz-gdy-naciskamy-przycisk,-w-treści-postu-pojawia-się:-[img][/img]. W środku wstawiamy skopiowany z fotosika/imageshach/photobucketa czy jakiegokolwiek innego hostingu link. Zamiast w okienku, od razu w poście. To jedyna zmiana.

Poszerzyłam rozmiar do tego z FB, czyli 960 px. Ale z tego, co widzę, niekiedy forum łyka i szersze, niestety, rozszerza się wtedy bardzo - już Wam inni użytkownicy doradzali, żeby przy ładowaniu od razu wybierać rozmiar zdjęcia, i nie chodzi tu jedynie o to, że forum puchnie, ale też o szybkość wyświetlania zdjęcia.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Instrukcja wklejania zdjęć

Post autor: Dorszka »

Przepraszam, ale musiałam wszystko pomiędzy oznaczeniami obrazka napisać z myślnikami, bo inaczej skrypt od razu uzupełniał puste miejsca, jakby to był właśnie obrazek, i nie dało się czytać <lol>
Zablokowany