Kolorado Amazing Aisha*PL i Kala Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
Angee
Posty: 859
Rejestracja: 13 paź 2011, 09:10

Post autor: Angee »

Danusi, dopiero przeczytałam o sytuacji, która Cię ostanio spotkała. Przykro mi, że tak się stało ;-( Moc uścisków dla Ciebie. Trzymaj się cieplutko :hug:
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

Jest takie powiedzenie, że "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" - pewnie marne to w tej chwili pocieszenie, ale lepiej nie oceniać tylko starać się dostrzegać dobre strony, a może Handa to kot "z piekła rodem" i "wykończyłaby" Kolorado? A może gdzieś czeka jakieś inne zagubione kocie dziecie, które o wiele bardziej potrzebuje domu. I taka zaadoptowana kocia sierotka, co teraz marźnie gdzieś na mrozie będzie miała u Ciebie jak u Pana Boga za piecem! <serce>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Danusiu, a jak w ogóle miewa się Koloruś? Może dasz się namówić na wstawienie nowych zdjęć kremówki :-)
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Danusiu :kiss: Bardzo współczuję...Nie rozumiem tej decyzji i jakoś trudno jest mi przyjąć podany przez tymbari powód...
Za głosem Mago - uśmiechnę się gdy Kolorusia niebawem ujrzę w smutku tu panującym...
Pokaż śmietankowego pupila <zakochana>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

<pokłon> <pokłon> <pokłon>
nie ma wartości cenniejszej niż prawdziwi przyjaciele rozłożyłyście mnie na łopatki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
<serce> <serce> <serce> <serce>

no dobra <lol> podładuje dzisiaj akumulatorki i obiecuje ,że bedę dybać na kremóweczkę wprawdzie on ostatnio uwielbia czeluście swojego kartonowego pałacu i najczęśćiej widzę nosek i ogon ale się postaram :foto:
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

Ogon i nosek też mogą być na :foto: :kotek:
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Jak się załapie nosek, to i pewnie część pysia też będzie. Mi wystarczy, słodki kremaczek wart jest czekania :foto:
Awatar użytkownika
mila25
Hodowca
Posty: 95
Rejestracja: 12 maja 2009, 18:33
Płeć: Kobieta
Skąd: Lublin

Post autor: mila25 »

Danusiu, wszystko się ułoży. :roza: Tak miało być, zawsze wychodzę z założenia, że nic nie dzieje się bez przyczyny :)
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Post autor: Aga12 »

Głowa do góry Danusiu!Widać to nie był ten czas,nie ten kot.Jeszcze widać nie teraz.
Smutne tylko,że musieliście się wszyscy tak bardzo rozczarować.Czekaliście na maluszka,a tu nagle zonk,maluszka nie będzie.Trudno stało się.
Ale pamiętaj po burzy,zawsze zaświeci słońce... :hug:
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

Nawet jak zobaczymy sam nosek Kolorusia to nam wystarczy :-P
ODPOWIEDZ