Frodo - Misiowe Marzenie, Vincent Ragella i Fricco Britabby

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Przekochane urocze misie <zakochana> Frodo jak po hrabiowsku główkę odwrócił <lol> Od razu widać, że arystokrata <mrgreen>
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

przecudowne masz koty a niedługo dołączy kolejne rude przepiękne maleństwo <ok>
Awatar użytkownika
Hann
Posty: 1634
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:15
Płeć: K
Skąd: Warszawa

Post autor: Hann »

Ech... Ta biała strzałeczka to chyba błyska w ciemnościach... Frodo, jak zwykle, facet całą gębą :kotek: :kotek:
Trzymam kciuki za maluszka, nic się nie martw, da sobie z chłopakami radę <mrgreen> Nawet jak będą warczeć i strzelać miny rodem z filmu gangsterskiego, to pamiętaj że po góra 3 dniach będziesz miała tak cudne widoki, że ci tu wszystkie będziemy zazdrościć jak jeden mąż <lol> I pieszczot małemu nie żałuj. Duże to wytrzymają, a Ty się i tak nie powstrzymasz <mrgreen>
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

Cudowne masz te kociaki. A jak jeszcze dołączy do nich maluszek to już w ogóle widoki tylko do zazdraszczania <zakochana>
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Jeszcze 12 dni :radocha: :radocha: :radocha:
A tak sobie dzisiaj liczyłam, że pierwszego meila wysłałam do Lili 15 września. I już razem wyczekiwałyśmy rujki. Łącznie czekam już 164 dni. <roll>
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

Agnieszka7714 pisze:Jeszcze 12 dni :radocha: :radocha: :radocha:
A tak sobie dzisiaj liczyłam, że pierwszego meila wysłałam do Lili 15 września. I już razem wyczekiwałyśmy rujki. Łącznie czekam już 164 dni. <roll>
wow
już tuz tuż i zleci :kotek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Agnieszka7714 pisze:Jeszcze 12 dni :radocha: :radocha: :radocha:
A tak sobie dzisiaj liczyłam, że pierwszego meila wysłałam do Lili 15 września. I już razem wyczekiwałyśmy rujki. Łącznie czekam już 164 dni. <roll>
Agnieszko to jeszcze pikuś. Daleko Ci jeszcze do mistrzyni oczekiwania. Mago to chyba ciężko będzie komuś pobić <lol>
Życzę, żeby Ci te 12 dni zleciało migiem. Zresztą nam też, bo będziemy molestować o fotki i relacje z postępów z dokocenia :-)
Bożena
Posty: 301
Rejestracja: 18 paź 2011, 23:19

Post autor: Bożena »

Oj Agnieszko niedługo chłopaki nie będą się nudzić bo zajmą się wychowaniem maluszka :bobas: trzymam kciuki za dokocenie <ok> <ok> głaski dla słodziaków :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Piękne masz koty, Frodo jest taki masywny, chciałabym aby mój Albercik też na takiego wyrósł.
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Anka »

a dlaczego tytuł wątku tyczy tylko jednego kotucha?? :hammer: :hammer:
Zablokowany