Frodo - Misiowe Marzenie, Vincent Ragella i Fricco Britabby

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Hann
Posty: 1634
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:15
Płeć: K
Skąd: Warszawa

Post autor: Hann »

Gratuluję <klaszcze> Patrzyłam godzinami na takie zdjęcia moich 'wróbelków', więc od razu widzę co na nich jest <mrgreen> Ślicznego masz dziudziusia. Trzymam kciuki za nie manie komplikacji do samego końca, a nawet potem <ok>
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Agnieszko gratulację i trzymam kciuki ...bardzo bardzo <klaszcze>
Awatar użytkownika
Giovanna
Posty: 258
Rejestracja: 03 lut 2012, 12:21

Post autor: Giovanna »

Aguś gratuluję, trzymam kciuki i ceplutkie myśli ślę <serce>
Awatar użytkownika
Tasiemka
Posty: 81
Rejestracja: 11 mar 2011, 17:43

Post autor: Tasiemka »

To i ja się przyłączę .Gratulacje!! Aguś Ty wiesz.... <ok>
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Gratuluję Agnieszko :kwiatek:
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

Aga <aniołek>
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Post autor: Ada »

:kiss: :kiss: <serce> <serce> <serce> - Gratuluję cudnego różowego Koteczka <klaszcze> <klaszcze> <aniołek> <aniołek> <serce> <serce> :roza: :roza: :roza: :redrose: - Radosnych Świąt dla całej ludzko-kociej rodzinki :kiss:
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Dobrze że wszystko ok :*
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Byliśmy wczoraj u weta kupić karmę i zabraliśmy malucha na ważenie (przy okazji i ja się zważyłam ;) ). Klusia już nie taka klusia bo tylko 2,5 kg :-( a wcina dosłownie wszystko co się rusza i nie rusza. Suche, mokre, "padlinę", nie wiem co to znaczy grymaszenie u tego brzdąca, oby było duuuuużo.

No i niedobra pańcia :bicz: :bicz: nie przypilnowała Frodzia ;-( ;-( mojemu bączkowi coś zrobiło się pod brodą ;-( . Wymacał to dzisiaj Robert i od razu dzwonił. Wygląda na dużego ropnego syfa i boli Frodzia przy dotykaniu <hm> . Jedziemy ponownie na wizytę aby lekarz obejrzał.

A kochany biały poczochraniec opanował wczoraj mizianko. Ja tradycyjnie wieczorem drzemałam sobie w fotelu opatulona kocem a on właził pod koc i kazał się miętolić (dosłownie). U niego miętolenie polega na czochraniu całego grzbietu, potem brzusia, aż do momentu gdy zacznie się elektryzować. Gdy już uznał, że wystarczy, to udał obrażonego i poszedł sobie, ale targaliśmy się tak dobrą godzinę <tańczy> <tańczy> .

Martwi mnie broda Frodzia, co to może być?
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Agnieszko nie przejmuj się na zapas. Fricco jest zdrowy jak ryba, nic mu na pewno nie jest, a że nie przybrał to tylko oznacza to, że po prostu wszystko co wpałaszuje, to wybiega, bo przecież biega na pewno wciąż i łobuzuje.
A Frodo na pewno mu się krosta jakaś zrobiła. Nam się też robią różne cuda szczególnie na buzi, to i może kotu też może czasem coś wyskoczyć.
Będzie wszystko dobrze, a pryszczyk w końcu zniknie :kotek:
Zablokowany