BonBon & Chester

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
agnieszkaalex
Posty: 222
Rejestracja: 21 lip 2009, 08:51

Post autor: agnieszkaalex »

Ja zapytam koleżanki bo szukała ale nie wiem czy juz nie kupili i ja trzymam kciuki za kotaski ,żeby znalazły bardzo kochające domki.Szkoda ,że to się nie stało jak ja chciałam bo pewnie zabrałabym oba :-(
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

....jakoś ta cała sytuacja strasznie mnie przytłoczyła i zaskoczyła zarazem,nie będę tego komentować , oceniać też chyba nie ....
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

No właśnie-rozejrzyjmy się za nowymi domami dla kotków,gdzie zaznają miłości przez wielkie M, a Edzi życzmy wszystkiego dobrego i cieszmy się ,że to nie choroba któregoś z członków jej rodziny jest powodem tego dramatu.......
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

kotki nie powinny byc rozdzielone wg mnie w zadnym wypadku .Edzia jesli masz jeszcze troche sumienia to oddaj kotki , ale razem .Sa takie cudne , zaraz poszlam wycalowac mojego skarba , ale lepiej tak niz by byly w domu nie kochane i musialy jesc byle co , bo tanie :-/
Awatar użytkownika
kesja
Hodowca
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:08

Post autor: kesja »

Bea teraz najwazniejsze aby znalazły dom gdzie będa chciane. Razem czy osobno, na pewno będzie im lepiej w domu gdzie będą kochane i nie stworza problemów
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

A ja mam nadzieję, że ta smutna historia nauczy czegoś osoby które dopiero planują zakup kota. Sama zaczęłam tu zaglądać jeszcze zanim w moim domu zamieszkał kot.
Może nie rozmowa, przestrzeganie, ale właśnie taki przykład z życia pokaże jak ważna i odpowiedzialna jest decyzja o przyjęciu kociastego pod nasz dach.
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Rozpuściłam wici, ale szczerze wątpię, wszyscy moi najbliźsi znajomi, co do których mam pewność, że to Dobre Domy, już zakoceni do granic zdrowego rozsądku...
A i Ozz ma już swojego kociego przyjaciela...
Awatar użytkownika
dźinx
Hodowca
Posty: 191
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:44
Hodowla: Magic Galaxy*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: dźinx »

Może warto prtzenieść część tego watku do działu ADOPCJE- qrcze przykro to mówić....Moze pomoże znaleźć to nowy domek...- jeden wspólny. ;-(

/Jeśli moja pościel nie jest cała biało-szara od kociego futerka, to nie śpię dobrze.../
Awatar użytkownika
Maria
Posty: 183
Rejestracja: 04 gru 2008, 08:46

Post autor: Maria »

Też porozsyłałam znajomym. Będą pytać.

I naprawdę dobrze by było gdyby znaleźć osobę co przygarnie oba koty i to nie za takie pieniądze.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 73
Rejestracja: 25 sie 2009, 15:38

Post autor: Sara »

przykro mi, że wątek "kochanych futerek" tak się kończy :-( .

jak to przeczytałam, to aż łezka się w oku zakręciła (i zaraz wycałowałam moje dziewczyny).

współczuję bardzo hodowcom, to musi być dla nich straszny policzek.

mam nadzieję, że chłopcy znajdą kochający dom :kotek: :kotek: :kotek:
Zablokowany