A tu natomiast F I L E M O N

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

super zdjęcia, ale ostatnie najlepsze !! Świetne ! Głaski dla Filemonka :kotek:
Awatar użytkownika
CarolineWhite
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2012, 17:14

Post autor: CarolineWhite »

Filemon ma już 9 miesięcy i jest już po kastracji . Przykre , że nie mogę teraz z nim być . :-(
Dzwoniłam do chłopaka , zapewniał mnie , że wszystko w porządku , ale i tak się martwię ..
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Nic się nie martw. Na pewno wszystko jest dobrze <ok> :hug: Kotkowi wszystkiego najlepszego z okazji miesięcznicy. Głaski Filemonku :kotek: :tort:
Awatar użytkownika
CarolineWhite
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2012, 17:14

Post autor: CarolineWhite »

A my z Filemonem znowu zawitaliśmy po krótkiej nieobecności na forum :-)
Filemon chyba gniewa się na mnie ,że przez przygotowania do matury zabrakło czasu dla Niego . :-( (dziękuje za cierpliwośc mojej mamie i nad opieką nad nim ) jednak i tak w nocy przychodzi do mnie spac .
Ale teraz już wracam do rzeczywistości . A FIlemonisko leży na fotelu jak wielkie Panisko i obserwuje przez przedpokój co moja mama robi w kuchni , takie to ciekawskie .. Nie sądziłam , że do tego stopnia ciekawski Filemon musi przejrzec i wsunąc ryjek do każdej reklamówki przyniesionej do domu , nie odpusci dopóki nie osiągnie celu i nie zagasi pragnienie swojej ciekawości .. Ale ,że do tego stopnia ? :->

Filemon na spacerze 8-)


Obrazek
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Post autor: margita »

cudowny ten Twój Filemon :-) Piękny ma pyszczek <mrgreen>
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Post autor: Agnes »

ojjj, tam od razu gniewa, strzela krótkie fochy, żeby Pańcia się nim w końcu zainteresowała ;-)) słodki pychol :kotek:
Awatar użytkownika
CarolineWhite
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2012, 17:14

Post autor: CarolineWhite »

Pewnie tak :-) Ale nadrabiam już stracony czas .. Uwielbiam jak wstanie i chowa się za fotel i miauczy , żeby go ganiac , kocham jak tak robi ..
Czasami ma takie dni , że miauczy przez cały czas i jakby kogoś NAWOŁYWAŁ :-| .
Jest po kastracji . Bałam się bo w końcu jego pierwszy zabieg i mam nadzieję ,że już ostatni :-D ale wszystko było i jest w porządku oprócz tego ,że już nie ma jajeczek .. hehe <lol>

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Post autor: margita »

Pyszczek ma bardzo ładny.... no strasznie mi się podoba <mrgreen> i ten jasny nosek :-)
monika§
Posty: 351
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:55

Post autor: monika§ »

Dziś gimnastyka szyi <lol>
Bardzo mi się podoba kolor futerka :kotek:
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Post autor: Joanna P. »

Słodziak <zakochana> plenerowe fotki są fajne :-)

Mój Mumu tez metodycznie przeszukuje torby z zakupami, przy czym nie ogranicza się tylko do przeszukania, ale ... rozpakowuje zakupy, które mu smakowicie pachną ;-)) Teraz natychmiast wszystko chowam zanim koteczek rozpocznie konsumpcję :-D

Kciuki za maturę <ok>
Zablokowany