Chester Rufi*PL - długowłosy Bri-miś

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Telepatia chyba zadziałała, bo ja tu planowałam pisać list, i proszę, okazuje się,że wystarczyło w myślach nakrzyczeć na za takie porzucenie <lol>
Jo`Ann pisze:Dorszko, jestem pod OGROMNYM wrazeniem Agillisowego ostatniego dokocenia - 17 małych kulek na raz ? Jak Ty to ogarnęłaś ?
To jak z każdą pracą - jednych przerasta byle drobna trudność, ja nastawiam się płynnie na takie obroty, jakie są w danej chwili potrzebne. Nieskromnie dodam, że jestem z siebie i rezultatów osiągniętych z moją siedemnastką bardzo dumna <mrgreen>

No proszę, i tak długo z jednym tylko kotem wytrzymaliście, Chester piękny! <zakochana>
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

Yola pisze:O ja pitole! <shock> Skroiłaś mi Alicie!! Oddawaj mi moja dziecinkę :axe:
<lol>
A tak w ogóle, obiektywnie patrząc ;-)) , pięknego masz kota :kotek:
Yola, jak zobaczyłam wczoraj Twoją Piękność to też miałam wrażenie, że Chestera oglądam <klaszcze> Między innymi dlatego uaktualniłam Jego zdjęcie. Niezwykłe podobieństwo :)
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

Dorszka pisze:Telepatia chyba zadziałała, bo ja tu planowałam pisać list, i proszę, okazuje się,że wystarczyło w myślach nakrzyczeć na za takie porzucenie <lol>
Jo`Ann pisze:Dorszko, jestem pod OGROMNYM wrazeniem Agillisowego ostatniego dokocenia - 17 małych kulek na raz ? Jak Ty to ogarnęłaś ?
To jak z każdą pracą - jednych przerasta byle drobna trudność, ja nastawiam się płynnie na takie obroty, jakie są w danej chwili potrzebne. Nieskromnie dodam, że jestem z siebie i rezultatów osiągniętych z moją siedemnastką bardzo dumna <mrgreen>

No proszę, i tak długo z jednym tylko kotem wytrzymaliście, Chester piękny! <zakochana>
Dorszko, ufff - chyba w ostatniej chwili uniknęłam reprymendy <oops> Przyznaję - zasłużyłam sobie <oops>

Przeczytałam wczoraj większość wątku o dokocaniu i...trochę jestem przerażona, bo Chester do najmłodszych nie należy i może być trudno, ale...jeśli tylko sprawy alergiczne Miłka nie przeszkodzą, a nie powinny, bo w rodzinie kotów mnóstwo i nigdy na żadnego nie reagował, to będziemy dzielnie przyzwyczajać Cześka do młodszego rodzeństwa :)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Jo'Ann <mrgreen> jak się cieszę, że Cie widzę <tańczy>
Za dokocenie kciuki trzymam ogromne.
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

Mago pisze:Jo'Ann <mrgreen> jak się cieszę, że Cie widzę <tańczy>
Za dokocenie kciuki trzymam ogromne.
witaj Mago! :-) Też się cieszę, że Cię widzę i zaraz biegnę nadrobić zaległości w Twoim królestwie...nie wiem jak ja to zrobię - ponad 400 nieprzeczytanych wątków i mnóstwo nowych kotków :) <shock>
Awatar użytkownika
Izabela AD
Posty: 695
Rejestracja: 14 mar 2012, 08:37
Płeć: kobieta
Skąd: łódź

Post autor: Izabela AD »

Trzymamy kciuki za dokocenie i miziamy :kotek:
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

Siedmiomilowymi krokami zbliża się termin decyzji - jeszcze w tym tygodniu idziemy z dzieciakami oglądać i wybierać kotka. Oczywiście zamieszka z nami dopiero w lipcu, po wszytskich koniecznych zabiegach weterynaryjnych, ale wyboru musimy dokonać (na preferencyjnych zasadach ;-) ) aby i inni przyszli właściciele wiedzieli kto im do wyboru został. Wybór nie będzie łatwy. Kotki podzieliły się i umaszczeniem i puchatością futerka i płcią i charakterkami ;-)) My codziennie oglądamy aktualne foty i mąci nam się od tego w głowach.

Ehhh...no i muszę wracać do pracy - nie mam czasu nawet wszystkiego opisać :(
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

pokaż foty!!!
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Post autor: Agnes »

Yola pisze: A tak w ogóle, obiektywnie patrząc ;-)) , pięknego masz kota :kotek:
prawda to <mrgreen> piękne futro :-)
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

madziulam2 pisze:pokaż foty!!!
Chestek świeżo obfocony, ale wredna Pani nie ma kiedy wstawić <oops>

Do Maluchów jedziemy dzisiaj, spytam aktualnej Pani czy mogę wstawić jej foty - są cudne, a kotki na nich przesłodkie. Sama też obfocę całą bandę i się z Wami podzielę.

Doradzicie coś w kwestii wyboru płci i temperamentu przyszłego rodzeństwa dla 5-letniego kota?
Do wyboru mam 3 dziewczynki, dwie zwariowane i jedną stateczna i dwóch chłopców - najbardziej przebojowego w stadzie i największego w stadzie, ale spokojnego. Ten drugi niestety bardziej puchaty, a ja boję się drugiego LH....

Trzymajcie kciuki, aby dzisiejsza wizyta była owocna i nie namieszała mi w głowie jeszcze bardziej!
Zablokowany