Miot H - Clara i Ice Lilac British Velvet*CZ

Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Może mój sprzęt do fotografowania nie kwalifikuje się do "lepszej półki", ale ze zdjęciami nie zawiodę <mrgreen> .
...jeszcze tylko parę dni <tańczy> <tańczy>
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

,,Smarkata''jak zawsze boska <zakochana> kolorki futerka są intensywniejsze.
Biedny będzie ten kto zdecyduje się na Hamsini <mrgreen> jej wzrok na kota ze Shreka wymusi na nim wszystko.No nie będzie szło się oprzeć....mnie rozkłada na maxa.Jeszcze nie widziałam kota z taaaakim wyrazem oczu .Roztopi wszystko i wszystkich <pokłon>
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Ja o Haricie zapomnieć nie daję <diabeł> <mrgreen> , ale o Hamsini znów cisza... Jak poszły badania? Na stronie hodowlanej jest info, że prawdopodobnie będzie do wzięcia, czyli coś jednak jest nie tak? <hm>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Jest jak najbardziej tak :) Ale Państwo, którzy ją chcieli, chcieliby również mieć możliwość choć jednorazowego rozmnożenia, a na to w przypadku tej akurat kotki na pewno się nie zgodzę. Mają już nową kotkę, kremóweczę, która takiego obostrzenia mieć nie będzie, Hamsinie więc będzie wolna :)
Awatar użytkownika
destiny
Hodowca
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2008, 23:32
Hodowla: DESTY*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: destiny »

znajdzie domek słodka PANIENKA:)
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mały Lew »

Ja także jestem spokojna o dom dla Hamsini. Lepiej zaczekać i znaleźć ten jeden, właściwy. Cieszę się bardzo, że z malutką wszystko dobrze. Śliczna i dzielna dziewczynka. Ktoś będzie miał prawdziwą pociechę z niej.
Zablokowany