Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Pola pisze:Dorszko, a jak forma Fadusia teraz ?
No... przy paniach - 10! Odbudowuje się chłopak po tej kastracji czasowej, co mu ją zgotowałam, poprawił się już trochę, bo był moment, że naprawdę się o niego martwiłam, schudł, sierść poszła, ogólnie był jakiś taki depresyjny po pierwszym okresie przypływu kocięcej energii, w miejscu chipa bardzo przerzedziło się futerko - już odrosło, ogólnie nabrał już masy i nadrobił to, co schudł w pierwszych trzech miesiącach. A jak z formą w sensie formy, okaże się dopiero za jakieś trzy miesiące - na tyle mam tabletek dla Arabiki, potem zdejmujemy z niej blokadę, i będzie zapewne dla niego testerem, chyba, że pojedzie do obcego znów, bo pewne plany kryciowe troszkę mi się pokomplikowały, to wtedy testować będziemy dopiero zimą. Zainteresowanie jest :)
Mago pisze:Fado <serce>

edit:
Ale żeby nie było:
Gato <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <lol>
No wiesz, JEDNO serce więcej by wystarczyło... <diabeł>
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Cwaniak <lol>
Awatar użytkownika
destiny
Hodowca
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2008, 23:32
Hodowla: DESTY*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: destiny »

cudna minka niewiniątka:)
Faduś to mnie kojarzy się z uczłowieczonym kotem i ja w nim futrzaka nie widzę on wychowany przez Dorszkę od urodzenia wykarmiony to i zachowanie musi mieć ludzkie dziecko jak zbroi to też minkę niewiniątka robi jak to synuś serce matki zwiotczy:)

PS ja ostatnio przepraszam za prywatę byłam u lekarza i on mi opowiadał o psie którego ma a syn przyniósł go jak miał może 5 tygodni tak się uczłowieczył że jak oni siadali do stołu to i pies wdrapywał się na krzersło bo myślał że to normalne że psy też tak jedzą:)

Fado to porostu uczłowieczony kot synuś:)
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

piękne są <serce>
Miziaki posyłam :kotek:
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Faduś pokazał co potrafi, ujęcia niewiniątka mówią same za siebie, komentarz zbędny ;-))
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Patrząc na fotki to smakowało mu bardzo <mrgreen>
Własny brzuszek wazniejszy niż jakieś tam zasady , a jak zapomną ??? <lol>
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Dorszka pisze:
Pola pisze:Dorszko, a jak forma Fadusia teraz ?
No... przy paniach - 10! Odbudowuje się chłopak po tej kastracji czasowej, co mu ją zgotowałam, poprawił się już trochę, bo był moment, że naprawdę się o niego martwiłam, schudł, sierść poszła, ogólnie był jakiś taki depresyjny po pierwszym okresie przypływu kocięcej energii, w miejscu chipa bardzo przerzedziło się futerko - już odrosło, ogólnie nabrał już masy i nadrobił to, co schudł w pierwszych trzech miesiącach. A jak z formą w sensie formy, okaże się dopiero za jakieś trzy miesiące - na tyle mam tabletek dla Arabiki, potem zdejmujemy z niej blokadę, i będzie zapewne dla niego testerem, chyba, że pojedzie do obcego znów, bo pewne plany kryciowe troszkę mi się pokomplikowały, to wtedy testować będziemy dopiero zimą. Zainteresowanie jest :)
No to trzymam kciuki za realizację planów i za Fadusiową formę :-)
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Post autor: Ula »

Nie do końca jestem przekonana,czy Gattunia tu doczyta,bo nie tylko o Niej tu piszą,ale mam nadzieję,że tak,więc Maleńka :zdróweczka ,smakołyków,zabaw :tort: :winko: :kwiatek: :kotek:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Doczytała, bardzo ładnie dziękuje, że o niej Ciocia Ula pamięta <zakochana>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

Gattuńka jubilatko kochana :tort: :kwiatek:

wszystkiego naj naj najlepszego samych pysznośći , radości ,zdróweczka i zawsze oddanej służby ( ale to ostatnie to spoko <mrgreen> )

:kotek: :kotek: :kotek: <serce>
ODPOWIEDZ