Moja Majeczka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Witam i ja. Śliczna twoja Majeczka, <serce> dobrze że ją uratowałaś z tego miejsca, choć są zdania, że tym sposobem napędza sie popyt na pseudohodowle, ale dla mnie najważniejsze jest dobro kota.
Myśle, jednak że powinnaś gdzieś zgłosić tą cała sprawę do TOZ czy gdzieś, nie znam się za bardzo gdzie się zgłasza takie sprawy, ale od stycznia tego roku taka dzialalność jest już zakazana.
Dużo głasków dla Majeczki :kotek: :kotek:
bebeluna
Posty: 95
Rejestracja: 30 paź 2011, 20:06

Post autor: bebeluna »

yyyy, coś tu nie rozumiem, że niby Tosiek nie jest brytkiem "jak mogłaś, on Ci tego nie wybaczy, najlepiej mu nie mów" a co do Maji to jest prześliczna, taka kizia mizia, ja jestem dowodem na to, że z podróbki brytka może wyjść bardzo duża podróbka :D nie mniej charakter odbiega zdecydowanie od normalności, też jest dzika i to tak, że w sumie kocha tylko mojego chłopa, na wystawie kiedyś usłyszałam, że to moja wina, jak kot mnie nie lubi, czy jest dziki - ale powiem Ci od serca, że to nie prawda, bo czasami po prostu nic się nie zrobi i trzeba kotka pokochać takim jakim jest (a niestety pierwsze tygodnie życia kształtują osobowość) życzę cierpliwości i ogromu miłości, ale z tego co piszesz to już masz :-)
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Cudowna i kochana jest Twoja Majeczka <zakochana>
Zablokowany