Holly & Bibi Nagada*PL i Lulu Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Danusia pisze:
A ja zauważyłam ,że jak kotu jest bardzo dobrze, ma bezgraniczne zaufanie do swojego opiekuna własnie przybiera takie pozy <mrgreen>
I to jest najcudowniejsza nagroda jaka może mnie spotkać :-) Jak widzę szczęśliwe i zrelaksowane zwierzęta <mrgreen> Zdrówko najważniejsze, a odrazu po tym poczucie bezpieczeństwa. Chociaż nie zawsze jest łatwo i cierpliwie trzeba popracować nad sytuacją.
Oczywiście muzyka, feromony i Calm to uzupełnienia. Bez pewnych podstaw takich jak odpowiednio zaaranżowana (w miarę możliwości) przestrzeń, komfort korzystania z kuwet, pewnych rzeczy nie osiągniemy :-) Dorszka to świetnie przedstawiła na swojej stronie :-)
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

:-)

O tak u Dorszki na stronie mamy kompendium kociej ogromnej wiedzy :ok: którą należy przyjmować jako pewnik w momecie wprowadzenia kociaka do naszego domu :-) te wszystkie wskazówki są bezcenne. Kot to nie zabawka to nasz nowy członek rodziny <mrgreen>

A nasze kocie naprawdę potrafi nam się odwdzieczyć za wszystko tylko ile trudu , często nerw i nieprzespanych nocy nas to kosztuje wiemy tylko MY prawdziwy kociarze <lol>

Ja zawzse do córy mówie ,że to jest ta cenna zapłata te " pozy" , przytulaki i mimo ,ze o 2 , 3 w nocy mamy przytulaka na brzuchu ,a o 4 chce strasznie jeść ,a o 5 wciska się pod dłoń to te dziobki dawane na dzień dobry ( Kala tez już zaczyna) , właśnie widok takiego wspaniałego kociego ciałka na pleckach , ten luz na codzień w ich zachowaniach kupuje mnie razem z butami <lol> i każde pieniadze wydam dla ich szczęścia :ok:

<diabeł> no to jesteśmy sektą <rotfl> no takie wywody ,a ok 3 miesiecy temu pewna pani zarzuciła Dorszcze ,ze to forum to sekta :haha:

<offtopic> nie wytrzymałam Moniko masz codowne pełne milosci koteczki musiałam to napisać <mrgreen> żeby ktos obcy kto tu zaglada wiedział ,że te piękne zdjęcia w których zatrzymujesz te wsapniałe chwile wymagają mnóstwo Twojej pracy , troski i serca.


<diabeł> Życie z kotem wcale nie jest takie proste :-P
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Kochana Danusiu :kiss: Ja tam dobrze się czuję w "naszej sekcie" <lol> Najważniejsze, że opiera się ona na dawaniu miłości i opieki naszym ukochanym zwierzętom <zakochana> Krzywdy nikomu nie robię, nawet ofiar z myszy nie składam <diabeł> <lol>
Ja tak wymiękam, kiedy z moimi baryłkami jestem, że motylki w brzuchu mam <mrgreen> Zdjęcia to taki efekt naszej więzi :-) Popracować to ja potem muszę, żeby zrobić selekcję i "ulżyć" pamięci na dysku w komputerze <lol> Samo pstrykanie to jak zabawa, bywają takie momenty, że dla samej wymiany czułości wyjmuję aparat. Ja leżę na ziemi, Lulka po mnie chodzi, Bibi mruczy i kokietuje przymrużonymi oczami, a Holly niby nieświadoma centralnie przed obiektywem się ustawia i strzela miny poważne <lol> Tylko ogony wszystkim równo flamenco tańczą <mrgreen>
Chyba mój aparat wydziela jakieś feromony, bo będąc w redakcji "Kocich Spraw" wyjęłam go i zaczęłam robić zdjęcia jednej kotce. Jakie było zdziwienie pracującej tam pani, kiedy niedostępna i nieufna Zuzia zaczęła się wdzięczyć :-) 15 minut minęło i zrobiłam sesję całej piątce, łącznie z najbardziej wycofaną Maniusią, która wystawiła oko zza mikrofali i po chwili łaskotała obiektyw swoimi wibrysami <mrgreen>
Tak się zdjęcia im spodobały, że może redakcyjna Zuzka będzie na okładce :-) Niesamowite są te koty - każdy po przejściach i z traumą :kotek: Serce moje skradł niewidomy (wstrętne ludziska) Homer - największa przylepa i nigdy nie wpadłabym, że nic nie widzi <zakochana> :-)

Mam nadzieję, że moje Baryłki puchate wybaczą, jak skorzystam na chwilkę z ich wątku i pokażę Wam redakcyjne kicie :-)

Zuzia - Królewna w każdym tego słowa znaczeniu. Niesamowita Dama <zakochana>
Obrazek

Obrazek

Homer - najmocniej mnie rozczula. Niesamowite, że człowiek pozbawił go wzroku, a on lgnie do ludzkiej ręki i cudownie się przytula. Kiedy się do niego mówi, patrzy w oczy. Bardzo kochany <zakochana>
Obrazek

Obrazek

Mania - najbardziej nieufna, praktycznie ciągle się ukrywająca, nieobecna kiedy pojawia się ktoś obcy. Szepnęłam do niej, zaszeleściłam sznureczkiem i ... wyjrzała niepewnie.
Obrazek

Po czym pokazała się dumnie w całej swej okazałości <zakochana>
Obrazek

:-)
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Bartolko jakbyś Ty robiła zdjęcia kotom szukającym domu, to chyba już nie byłoby bezdomnych futerek <pokłon>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

Kamiko pisze:Bartolko jakbyś Ty robiła zdjęcia kotom szukającym domu, to chyba już nie byłoby bezdomnych futerek <pokłon>
oj tak zgadzam się z Kamiko w 120 %, fotki rewelacyjne :ok:

Nie wiem co :-( , nie wiem jak ?? ale takie robisz zdjęcia ,tak potrafisz uchwycić klimat chwili ,że tchu brak <mrgreen>
Uwielbiam Twoje wszystkie fotki.

Kociaki przemiłe i przesympatyczne <serce> ,a tego co taką krzywdę zrobił kocurkowi to ja bym ................... takie fajne dawno temu były tortury :-x

Bartolko <oops> ,a kim Ty byłaś w poprzednim wcieleniu ???

A może piękną kotką biegajacą po dachach <lol> :kiss:
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

matko jakie koty <pokłon> Piękne a zdjęcia.... :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Izabella1974
Posty: 116
Rejestracja: 02 gru 2011, 20:55

Post autor: Izabella1974 »

Jest cudna i ma taki niepospolity kolor, jaki? :-)
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Post autor: margita »

zdjęcia przepiękne i koty również ..... a Homer ... <serce> <serce> <serce>
też nie mogę zrozumieć co to za ludzie ... aby taką krzywdę zwierzęciu zrobić ...
aż wstyd ... złość i nie wiem co jeszcze ... :-x <cenzura>
dobrze że znalazł opiekunów ... <zakochana>
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Bardzo mnie rusza gdy bezbronnym istotkom dzieje się krzywda. Bezbronnym, a przecież takim kochanym i.. szkoda słów :/
Dobrze, że są też ludzie o wielkich sercach!

Zdjęcia świetne. Chyba powinnam Cię do siebie zaprosić to w końcu mój Tosiek miałby jakieś porządne portfolio <mrgreen> Bardzo urocze kotki! :kotek:
I zgadzam się z dziewczynami.. gdybyś fociła bezdomne kotki na pewno miałyby wielkie branie. Te domne zresztą też. Gratuluję talentu i umiejętności i dobrej aury, którą kociszony w końcu muszą wyczuwać.
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Dziekuję Wam :-)
Mnie los Homera poruszył bardzo, ale spokojnie Dziewczyny :-) Zapewniam, że te koty mają cudowne warunki a przede wszystkim niesamowite kobiety, które je dopieszczają. Są niewychodzące, terytorium wymarzone - całe duże mieszkanie jest ich, z drapakami, fotelami, półkami i pełnymi miskami <mrgreen> Na swój sposób są Szczęściarzami :-)
ODPOWIEDZ