Miot N: Arabica i IC Clearence von Macola 13*DE

Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

śliczna perełka <zakochana> idealnie pasuje do pozostałych kocich piękności w Agilisowie... tylko pozazdrościć <ok>
Awatar użytkownika
Kaczucha
Posty: 46
Rejestracja: 20 lis 2011, 13:02

Post autor: Kaczucha »

Ale porosło towarzystwo <shock> Mój faworyt Rudzielec jest chyba jeszcze piękniejszy niż na poprzednich zdjęciach <zakochana>
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Dziękuję za zdjęcia czarnej małpy :haha: <zakochana>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Pięknie jej kolorki wychodzą, już wcale nie jest takim czarnym diabełkiem <zakochana>
Emelka
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2012, 13:56

Post autor: Emelka »

a kiedy będą nowe kociaki? :) żadna z kotek nie chce?:)
Elaurea
Posty: 15
Rejestracja: 28 sty 2011, 21:28

Post autor: Elaurea »

Dorszka pisze:Nie ma zdjęć tej czarnej małpy, bo nic nie wyszło, tylko zwisała z drapaka i z pogardą patrzyła na moje próby przyciągnięcia uwagi <lol> Ale żebyście już nie mówili, wklejam dwa zwisy, i jedno przepalone en face, moja Brzydalka kochana ma wybaczoną paskudną grupę krwi już całkowicie <lol>
Piękna dziewczyna, to ma prawo ignorować otoczenie. <tańczy>
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

Jak to przyszła "opiekunka Negry"? To taki żart? Czy naprawdę będzie poza Agillisowem? <?>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Elaurea pisze:
Dorszka pisze:Nie ma zdjęć tej czarnej małpy, bo nic nie wyszło, tylko zwisała z drapaka i z pogardą patrzyła na moje próby przyciągnięcia uwagi <lol> Ale żebyście już nie mówili, wklejam dwa zwisy, i jedno przepalone en face, moja Brzydalka kochana ma wybaczoną paskudną grupę krwi już całkowicie <lol>
Piękna dziewczyna, to ma prawo ignorować otoczenie. <tańczy>
No, z tą urodą to bym dyskutowała, ale ponieważ zostaje u mnie, więc o miłość bez dalszych warunków martwić się nie musi :-P

Kinus, żałuj, że podotykać jej nie możesz, zapomnij o "kocięcym" futerku w dotyku :) Ale zobaczymy, co będzie potem, bo jak zawsze mówię, interesuje mnie jedynie efekt końcowy. Już sama nie mogę się doczekać, żeby dorosła <lol>

Inusia już by chciała, ale nie mogłyśmy pojechać, bo jej poród wypadłby najpierw w trakcie mojego pobytu w Szwecji, a potem dokładnie na wystawę warszawską. Mam nadzieje, że teraz nie zrobi mi na złość, i nie zablokuje się na dłużej, i za jakieś dwa tygodnie pojedziemy, ale niebieściaków z tego układu nie będzie, więc i tak nie po myśli większości czekających...
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: yohjia »

ja już też chciałam krzyczeć, że jak to? Brzydalkę oddają? no tak w obce ręce swoją miłośc od pierwszego wejrzenia oddać? <rotfl> Dopiero później zrozumiałam o co chodzi, ehhh ta pogoda - daje się we znaki :mimbla:
Neo Wielkogłowy <zakochana>
A Brzydactwo jakie ma słodkie dwa jasne paluchy <lol>
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Piękna czarnulka, super, że zostaje :)
ODPOWIEDZ