Ozzy i Iggy

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
cruk
Posty: 76
Rejestracja: 25 paź 2009, 16:20

Post autor: cruk »

Pan Proper rules! <strach> strach sie bac :-D ;-)
Gonab
Posty: 267
Rejestracja: 24 lis 2008, 11:28
Kontakt:

Post autor: Gonab »

mimbla Ty pisz wiecej - od razu się człowiekowi lepiej robi jak poczyta o twoich kociastych <ok>
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Kociaste mają to do siebie, że oprócz kupy w kuwecie, produkują jeszcze kupę śmiechu :) Więc póki zdrowe, wątek jest wesoły :-) I oby tak jak najdłużej.
Nie wierzę, że moje są bardziej zabawne od Waszych <lol>

Teraz właśnie klikam zamówienie na drapak wysokopienny i Bozitę w kartonikach, a TŻ siedzi na kanapie, tarmosi Ozziego i mówi: "kup im jeszcze to i to" :D Człowiek, który jeszcze pół roku temu był przerażony, że zgodził się na jednego kota, a dwa miesiące temu nie dowierzał, że zaproponował mi drugiego :haha:


A tu Igor wieczorową porą w dobrze znanej już pozie:

Obrazek
Gonab
Posty: 267
Rejestracja: 24 lis 2008, 11:28
Kontakt:

Post autor: Gonab »

mimbla pisze:....
Teraz właśnie klikam zamówienie na drapak wysokopienny i Bozitę w kartonikach, a TŻ siedzi na kanapie, tarmosi Ozziego i mówi: "kup im jeszcze to i to" :D Człowiek, który jeszcze pół roku temu był przerażony, że zgodził się na jednego kota, a dwa miesiące temu nie dowierzał, że zaproponował mi drugiego :haha:

taaaaaa, onegdaj TZ kategorycznie mówił - żadnych kotów w sypialni!!!, a po paru dniach przyuważyłam jak ukłąda na podusiach towarzystwo <rotfl>

A Igor wieczorową porą a'la Pan Czyścioch jest rewelacyjny - za te wszystkie minki własnie je kochamy , kazdy jest jedyny w swoim rodzaju <serce>
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

czadowy wytrzeszcz <mrgreen> :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

kizior pisze:czadowy wytrzeszcz <mrgreen> :kotek: :kotek:
I on tak ma cały czas. Wiecznie zdziwiony <mrgreen>
No chyba, że- jak dzisiaj z rana- światło wali mu prosto w pyszczek. Wtedy lekko zmruży oczy. I wreszcie wygląda jak kot, a nie jak jakiś pokemon z japońskiej kreskówki <lol>
Awatar użytkownika
tosia
Posty: 114
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:47

Post autor: tosia »

Jego wzrok zdaje się mówić MATKO, A TA ZNOWU Z TYM APARATEM :haha: :haha: :haha:
REWELACJA!!
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

On ma poprostu wzorcowe duże i okrągłe oczyska brytkowe <lol>
Fajne są oba chopaki :kotek:
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

maga pisze:On ma poprostu wzorcowe duże i okrągłe oczyska brytkowe <lol>
To samo tłumaczę TŻtowi, ale on się upiera, że o pólnocy Iggy się resetuje i dlatego codziennie te same, teoretycznie znane już sytuacje, dziwią go potwornie i stąd te oczy <lol>
Awatar użytkownika
Diedra
Posty: 56
Rejestracja: 01 sty 2010, 22:12

Post autor: Diedra »

No i podsunęłaś mi pomysł na imię dla kocura ;) Reseeeet, chodź na chruuuupkiiii! <lol>
Zablokowany