Lexus Easy Bella*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
RobertS
Posty: 84
Rejestracja: 20 lip 2012, 01:04

Post autor: RobertS »

Alicjo, jak to ? :( Toż to kot, powinien być duży jak przystało na drapieżnika :) No ale zdrówko oczywiście najważniejsze, tuczyć go nie będę :) ale fajnie, gdyby ważył te ... 9 kg za dwa lata :) no dobra.... 7 kg wystarczy :)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Margi.... ils Bronus wazyl jak mial roczek ?
Awatar użytkownika
Alicja
Hodowca
Posty: 605
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:09
Hodowla: BRITALISE*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Rumia / Pomorze
Kontakt:

Post autor: Alicja »

Powiem tak. Mój Maru w tym wieku miał ok. 7 kg.
Nie wszystkie brytyjczyki są wielkie, one mają być przede wszystkim proporcjonalne :-)
(proporcjonalny kot wygląda o wiele lepiej niż np. ciężki o długich nogach ;-)) )
Awatar użytkownika
Julcik
Agilisowy Rezydent
Posty: 2483
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:48
Hodowla: ClarusCattus*PL
Płeć: k
Skąd: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Julcik »

Mój Avari ma dwa lata i nie przekracza 5kg
Tak jak pisze Alicja brytki powinny być "zwarte" i proporcjonalne. Waga nie jest na najwyższym miejscu ;-))
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Uważam, że Lexus jest ładnym i proporcjonalnym kotkiem ;-)) Mój Bentley ma prawie 9 miesięcy i waży 4,3 kg. Nie jest najważniejsze, aby kot był jak największy, ale (tak jak dziewczyny wspomniały) był proporcjonalny i zdrowy ;-)) .
Awatar użytkownika
RobertS
Posty: 84
Rejestracja: 20 lip 2012, 01:04

Post autor: RobertS »

Dziękuję :) ale ja chcę aby Lexus był proporcjonalny i zdrowy, oraz duży jak Tiger :)
A czy to prawda że brytki rosną do 3 lat ?
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

A moja Meg skończy niedługo dwa lata i waży zaledwie 3 kg! Śmiać mi się chce z siebie jak sobie przypominam swój upór podczas zamawiania drapaków, że ja muszę mieć koniecznie dla dużych kotów, bo przecież mam BRYTYJCZYKA! Pan od Rufiego cierpliwie tłumaczył, że mniejsze są tańsze i to kotka więc absolutnie nie potrzeba. A ja się uparłam: 8 kg będzie jak nic! ;-)) :-) Jeszcze się nie zmieści! A przecież musi mieć wygodnie! <rotfl>
Nie powiem, że mi jej waga przeszkadza, wprost przeciwnie (lekko nosić), ale lepiej się nie nastawiać, bo można się rozczarować. Zawsze lepiej jak coś nas niespodziewanie pozytywnie zaskoczy! <mrgreen>
Awatar użytkownika
RobertS
Posty: 84
Rejestracja: 20 lip 2012, 01:04

Post autor: RobertS »

No to faktycznie 3 kg to troszkę chyba mało, ale ja nie nastawiam się na 9 kg :) tylko chciałbym aby tyle ważył :) a tak poważnie - mój kochany kotek jest po kastracji i ma dietę, więc pewnie do 7 kg maksymalnie może dojdzie...
Ważne aby był zdrowy i kochał swojego Pana :) haha :)
Awatar użytkownika
RobertS
Posty: 84
Rejestracja: 20 lip 2012, 01:04

Post autor: RobertS »

Właśnie mi się przypomniało że już za niecały miesiąc mój Lexus kończy roczek :) Macie może jakieś propozycje, co mógłby dostać na prezent ? :) Co dawałyście swoim pluszakom na 1 urodziny ? :)
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Post autor: Joanna P. »

Drugiego kota <mrgreen> :kotek:
Zablokowany