Lexus Easy Bella*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Zabaweczki super.Myślę, że troszkę się pobawi. Jak nie będzie wykazywał zainteresowania, możesz schować na kilka dni. Po wyjęciu będzie znowu nowa zabawka. Zdjęcie z języczkiem prześliczne :kotek:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

RobertS pisze:
yamaha pisze:A ile on ma strasznie duzo wasow <shock>
No właśnie, też kiedyś to zauważyłem, to normalne ? :)
Koty maja po 12 wąsów z każdej strony. Twój ma więcej?
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

<shock> Juz sie bawi ?
Przeciez urodziny dopiero za kilka dni ! Cos czuje ze z Pancia mieczak i nie wytrzymal <lol> ;-))
A wracajac do wasow : na tej fotce z bliska to wyglada jakby Lexus mial ich po 30 z kazdej strony ;-))
Awatar użytkownika
RobertS
Posty: 84
Rejestracja: 20 lip 2012, 01:04

Post autor: RobertS »

asiak pisze:
RobertS pisze:
yamaha pisze:A ile on ma strasznie duzo wasow <shock>
No właśnie, też kiedyś to zauważyłem, to normalne ? :)
Koty maja po 12 wąsów z każdej strony. Twój ma więcej?
Mój ma więcej, z tego co policzyłem... ok. 16 - 18 wąsów + mniejsze niżej + z boku + brwi :)
To nienormalne ? :)
Awatar użytkownika
RobertS
Posty: 84
Rejestracja: 20 lip 2012, 01:04

Post autor: RobertS »

asiak pisze:Zabaweczki super.Myślę, że troszkę się pobawi. Jak nie będzie wykazywał zainteresowania, możesz schować na kilka dni. Po wyjęciu będzie znowu nowa zabawka. Zdjęcie z języczkiem prześliczne :kotek:

Dzięki Asiu, pewnie tak zrobię, bo jakoś stracił zainteresowanie... :( Jak dziecko - fajna zabawka na chwilę i już trzeba kupić następną :) Ja oczywiście tego nie zrobię, ale zauważyłem że ciężko go czymś w ogóle zainteresować... Może to typ leniuszka, trudnego charakterem ??? Mniej się przytula... chodzi "swoimi" drogami... jakiś dziwny :(
Awatar użytkownika
RobertS
Posty: 84
Rejestracja: 20 lip 2012, 01:04

Post autor: RobertS »

yamaha pisze:<shock> Juz sie bawi ?
Przeciez urodziny dopiero za kilka dni ! Cos czuje ze z Pancia mieczak i nie wytrzymal <lol> ;-))
A wracajac do wasow : na tej fotce z bliska to wyglada jakby Lexus mial ich po 30 z kazdej strony ;-))

Nie wytrzymałem, bo chciałem aby Lexus nie był taki samotny jak wychodzę do pracy... ale już znudził się torem :(
Lubi za to ogladać ze mną TV :)
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Jaka cudna zabawka !
Ja też chcę taką.... tzn dla kotów ;-)
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Post autor: Agnes »

ooo jaki fajny plac zabaw :-) tak jak Asia napisała, ja również co jakiś czas chowam zabawki, a wyciągam te wcześniej schowane, mała się zawsze na to nabiera ;-))
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Lumi pisze:ooo jaki fajny plac zabaw :-) tak jak Asia napisała, ja również co jakiś czas chowam zabawki, a wyciągam te wcześniej schowane, mała się zawsze na to nabiera ;-))
Ja też tak robię <diabeł> <gwiżdże> . Zabawki super <ok> ! Wędka z piórkami jeszcze nie poległa? U nas wytrzymuje max. 2 dni <lol> .
Zablokowany