Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Koty jak zawsze w pełni brysiowe <zakochana>
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

Foremne, wzorcowe i jakie mają piękne futro! <zakochana> Głaski dla parki! :kotek:
Bardzo lubię śledzić ich wzajemne relacje i jako, że jest to powieść w odcinkach (222 strona!) to czekam na happy end, czyli wspólne spanie w jednym legowisku i mycie sobie nawzajem uszu... <mrgreen> , ale zanim to nastąpi to może wstawisz Soniu jakieś nowe fotki z cyklu "stare, niedobre ;-)) :-) , małżeństwo". Jak to Brysia okłada Tamiego... <gwiżdże> i takie tam... ;-)) :-)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Oj tak tak tak
Prosimy BARDZO, Soniu.... :hug:
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Właśnie, właśnie. Takie masz piękne niedźwiedzie a tak nam ich skąpisz <gwiżdże>
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 374
Rejestracja: 04 wrz 2010, 17:43

Post autor: Zafira »

Mroczna seria tylko pobudziła mój apetyt na tę przecudną parkę. Jestem pod wielkim wrażeniem jak są piękni. <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Post autor: Agnes »

Soniu! tak nie można <diabeł> już pokazałaś, w jakich niekomfortowych warunkach potrafisz zrobić cudne zdjęcia! więc pogodą się już nie wymigasz <diabeł> nowe zdjęcia pięknego dwupaku prosimy :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Soniu i jak idzie Twoim brysiom z Immunodolem? Jest chętnie zjadany ;-)) ?
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Dziewczynki bardzo mi przykro, ale nie mam siły teraz na fotki :-(
Nawet nie wiem, czy dam radę coś zrobić do 15.10. na kalendarz.

Lenko Immunodol miał być w piątek, a okazało się, że hurtownik przywiózł, ale dla psa a nie dla kota. Na szczęście dzisiaj przywiózł już właściwy. Tami zjadł ze smakiem i chciał jeszcze, a Brysia powąchała i zrobiła focha, więc nie było zmiłuj tylko dopyszczne pakowanie tablebki. Skoro nie chce po dobroci, to trudno :-)
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

Dawno mnie tu nie było więc chciałam uściskać koteczki kochane, wymiziać i życzyć im dużo zdrówka :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

To dobrze, że chociaż Tamiś je ze smakiem te tabletki <lol> . Ja podaję niestety już (bo się odwidział po 3 dniach smakowo ) Immunodol tak jak Ty Brysi.
ODPOWIEDZ