Lolek

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Witam na forum, mały jest śliczną kluseczką :kotek:
Awatar użytkownika
EwaL
Posty: 1920
Rejestracja: 31 sie 2012, 09:27

Post autor: EwaL »

Joanna P. pisze:Witaj, będziemy czekać na Lolka razem z Tobą :-)
Dziękuję za ciepłe przyjęcie w imieniu Lolka-Srolka <mrgreen>
"W kupie raźniej" - jakoś przetrwam ten czas dokształcając się z "brytologii".
Awatar użytkownika
asiunia0312
Posty: 1208
Rejestracja: 16 sty 2012, 10:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Olsztyn

Post autor: asiunia0312 »

Piękna kuleczka z tego TWOJEGO Lolka-Srolka <mrgreen>

Witam i ja :ok: :kotek:
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Post autor: Agnes »

Cydny Lolek- Srolek <mrgreen> Witam serdecznie :kotek:
Awatar użytkownika
zuzuzanta
Posty: 438
Rejestracja: 19 lis 2011, 12:53

Post autor: zuzuzanta »

Coś czuję, że Lolek nigdy Lolkiem nie będzie. Jak widać imię Srolek przyjęło się bezbłędnie <lol> . Skoro liczysz, że mały pokocha bardziej Ciebie niż TŻ-ta, to jak w banku masz, że to do niego będzie na pieszczoty chodził, a Ty będziesz tą od podawania jedzenia, czesania, obcinania pazurków i czyszczenia kuwety <lol> . Ja jak wariat dbam o tą moją coraz większą kruszynę, gwiazdkę z nieba bym jej dała, a ona niewdzięczna :-x tylko u mojego męża na kolanach przesiaduje. Cóż, taki to już los kociej służby.
Witam Was serdecznie, Loluś jest słodki <zakochana> i nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć grudnia.
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Post autor: animru »

no nie, nie daj zrobić z Lolka Srolka! absulotnie <lol> tżtowi przejdzie ten Srolek.
Awatar użytkownika
EwaL
Posty: 1920
Rejestracja: 31 sie 2012, 09:27

Post autor: EwaL »

Dziwne przezwiska bardzo szybko się utrwalają <mrgreen> Ostatnio pilnuję się, już mam powiedziec Sr... i udaje mi się wyartykuować: Lolek. Mam nadzieję, że Tż nie wymyśli kolejnych imion niegodnych cudnego brytka.
Awatar użytkownika
zuzuzanta
Posty: 438
Rejestracja: 19 lis 2011, 12:53

Post autor: zuzuzanta »

Jak Lolek z wami zamieszka, to i tak z biegiem czasu pojawią się jeszcze dodatkowe "przezwiska" na kociaka. Mój mąż na Tiffy często wołał Tygrys <shock> i jakoś to się tak u nas powolutku przyjmuje. Oczywiście jest jeszcze ze dwadzieścia innych określeń, ale to wątek Lolka i nie będę Ci tu <offtopic> strzelać.
A który drapak z Rufiego wybrałaś?
Awatar użytkownika
EwaL
Posty: 1920
Rejestracja: 31 sie 2012, 09:27

Post autor: EwaL »

Jeśli chodzi o drapak to zmieniam decyzję średnio co dwa dni <lol> Ze względu na ograniczoną powierzchnię mieszkania muszę zadowolić takim, który ma w miarę małą podstawę. Ostatnio waham się pomiędzy:

http://www.drapaki.pl/pl/podstawowe/38-p-4b.html
http://www.drapaki.pl/pl/podstawowe/49-p-8a.html

Ale skłaniam się w kierunku tego wyższego (145 cm). Chciałam jeszcze domówić tubę, jeśli tylko będzie można ją zamontować. Chcę zamówić w dywanie i już trzymam się za kieszeń, ale rozgrzeszam się mówiąc, że kotek dostanie na święta prezent :choinka:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Ja mam drugi drapak, z tych, do których link zamieściłaś. Jeśli byś go wybierała to proponuję, abyś górną półkę wymieniła na rozetę. U mnie to ulubiona część drapaka i wiele kotów bardzo lubi rozety, natomiast z tuby mój Bentley nie korzysta prawie wcale ;-))
Zablokowany