Bentley - niebieski brytyjczyk

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Dziewczynki wydaje mi się, że już kiedyś mówiłam o pochodzeniu Bentleya. Kocham małego nad życie, ale bardzo żałuję i jest mi bardzo wstyd, że nie jest to kotek rodowodowy. Sprawa wygląda tak, że mąż chciał mi pomóc w trudnej sytuacji po złamaniu kręgosłupa, miałam straszną depresję itp. Zawsze mówiłam, że marzę o niebieskim brytyjczyku i nastał okres, że ustabilizowaliśmy się mieszkaniowo, finansowo itp. Mąż niestety nie znając przepisów znalazł Panią, która miała małe brytyjczyki. Przez ponad miesiąc prawie codziennie wymieniał się z nią mailami, dostawał zdjęcia itp. i wybrał właśnie jego. Nie wiedział niestety o zakazie sprzedaży zwierząt bez rodowodu :-( . Stało się i wiem, że drugi raz nie popełnimy tego błędu. Wiemy, że kotka (miała rodowód), została wysterylizowana po swoim pierwszym i ostatnim miocie. Wydaje mi się, że Pani wychodziła z mylnego założenia, że każda kotka przed sterylizacją pownna mieć małe :-( . Mąż przywiózł Bentleya z pełną książeczką zdrowia, zadbanego, z wykonanymi tydzień wcześniej badaniami krwi i moczu. Co jakiś czas przesyłam Pani zdjęcia bo dopytuje się o straszego syna ulubioną "pyzę".
Dość dużo myślę o tym, że szkoda, że mąż nie porozmawiał o tym ze mną wcześniej ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie życia bez Bentley'a. Jest moim małym promykiem słońca, który mnie wita i mobilizuje, że mimo strasznego bólu kręgosłupa wstaję z nim o tej szóstej rano, ja piję kawę.. a on Viyo <lol> .
Mam nadzieję, że nas bardzo nie potępiacie ;-(
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Lenka <shock> Co z Tobą? Nauki za dużo? Potępiamy? Najważniejsze, że masz cudownego kota i że jest zdrowy. Kochacie się bardzo i to się liczy :-) Nie zrobiliście nic złego. Wyjaśniłaś co i jak, ale z tym potępianiem to pojechałaś <lol>
Moje dziewczynki mają rodowód, ale przez prawie rok miałam problem aby powiedzieć poprawnie jakie umaszczenie ma Holly <oops> Raz palnęłam srebrna z wanilią. <oops> Taką miałam wiedzę o tej rasie, ale nadrobiłam edukację <lol>
Awatar użytkownika
Julcik
Agilisowy Rezydent
Posty: 2483
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:48
Hodowla: ClarusCattus*PL
Płeć: k
Skąd: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Julcik »

Widzisz? Mówiłam? :-) Nie przejmuj się i ciesz, że masz takiego mruczącego kompana :-)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Bartolko masz tak przepiękne te dziewczynki, że słów nie ma do nich, są boskie <serce> !
Kocham tego grubaska tak bardzo <zakochana> ... Idę na zakupy dla siebie (nic nie kupię) a i tak zawsze "kończę" w zoologicznym spędzając tam najwięcej czasu i kupuje jakąś nową zabawkę, czy puszeczkę.
Awatar użytkownika
Snusia
Hodowca
Posty: 847
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:52
Hodowla: Miziaki*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Snusia »

<mrgreen> Lenka Ciebie to trzeba pacnąć lekko z tyłu wiesz?
:-) Poza tym masz cudownego chłopa w domu,który chciał sprawić Ci przyjemność a to co zrobił wynikało z niewiedzy a nie z wyrachowania.Co innego wspieranie rozmnażaczy a co innego nieświadomość.
:-) Ciesz się bo masz oddanego faceta i przeslicznego kota
<lol> a jeszcze raz zaczniesz pierniczyć jak mały Kazio przy dużym piwie to na dywanik weźmiemy
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Snusia pisze:<mrgreen> Lenka Ciebie to trzeba pacnąć lekko z tyłu wiesz?
:-) Poza tym masz cudownego chłopa w domu,który chciał sprawić Ci przyjemność a to co zrobił wynikało z niewiedzy a nie z wyrachowania.Co innego wspieranie rozmnażaczy a co innego nieświadomość.
:-) Ciesz się bo masz oddanego faceta i przeslicznego kota
<lol> a jeszcze raz zaczniesz pierniczyć jak mały Kazio przy dużym piwie to na dywanik weźmiemy
Ja bym od razu na dywanik wzięła :-x :hammer: :-x :hammer: <lol> <lol> <lol>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Dziewczyny ja jestem zachwycona moim najpiękniejszym kotem na świecie <zakochana> (od wtorku będzie już 11 miesięcznym <shock> ). Aby się dowartościował i nie czuł "braku" rodowodu <lol> to codziennie go tak obfocę, że czuje się jak w świetle fleszy na wystawie czy nawet wybiegu <lol>
Awatar użytkownika
Gosiek
Hodowca
Posty: 77
Rejestracja: 08 paź 2010, 16:21
Hodowla: Five O'Clock*PL
Kontakt:

Post autor: Gosiek »

Boszszszsz.....Co za spojrzenie <zakochana>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Lenko ja tu nie widzę, żadnego powodu, żeby kogoś potępiać. A widocznie Bentleyek był pisany właśnie Tobie i jest najszczęśliwszym kotkiem pod słońcem, a Ty przy nim również i to jest najważniejsze. Żaden papier nie zmieniłby tego jak bardzo kochasz Bentleyka a on Ciebie. Chłopczyk pięknie rośnie i ma przecudowny charakter :kotek:
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Post autor: Joanna P. »

Lenka, żartujesz, prawda ??? Chciałabym być tak dopieszczonym kotem w Twoim domu ;-))

<ok> za piątkową obronę :-)
Zablokowany