Rosie

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 225
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:40

Post autor: Ania »

Żeby to raz...
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Post autor: Aga12 »

No właśnie <lol>
Awatar użytkownika
SHEszunia
Posty: 1421
Rejestracja: 24 lip 2012, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: lubuskie

Post autor: SHEszunia »

Witam w klubie tych szukających :D tylko moja wskakuje na szafę i tam się układa... Więc Pańcia taboret i jazda patrzeć czy kota u góry siedzi <mrgreen>
Awatar użytkownika
Fili_B
Posty: 279
Rejestracja: 06 wrz 2012, 15:43

Post autor: Fili_B »

ja też nieraz szukam, a kot leży w jakimś tajemnym miejscu i wpatruje się we mnie - co ona wyprawia <shock> ale żeby choć miau-knięcie... <hm> nie ma mowy - ja z obłędem w oczach, panika na twarzy, w stanie przed zawałowym a kicia -spokój ;)
Awatar użytkownika
bahi
Posty: 698
Rejestracja: 09 paź 2012, 21:14

Post autor: bahi »

no właśnie we wszystkie jej miejsca zaglądnełam. Tylko o tym transporterze zapomniałam! Nie powiem, kto mi doradził, żeby go wystawić co by mała go polubiła :hammer: <lol> <lol> <lol>
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Post autor: margita »

i stało się .... polubiła ... <lol>
Awatar użytkownika
SHEszunia
Posty: 1421
Rejestracja: 24 lip 2012, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: lubuskie

Post autor: SHEszunia »

bahi pisze:no właśnie we wszystkie jej miejsca zaglądnełam. Tylko o tym transporterze zapomniałam! Nie powiem, kto mi doradził, żeby go wystawić co by mała go polubiła :hammer: <lol> <lol> <lol>
hahahahahahahahahhaha <rotfl> już widzę Twoją minę, jak biegasz i kota szukasz <rotfl>
Awatar użytkownika
bahi
Posty: 698
Rejestracja: 09 paź 2012, 21:14

Post autor: bahi »

margita pisze:i stało się .... polubiła ... <lol>
i masz ci babo....

Polubiła <tańczy> <tańczy> <tańczy>
monika§
Posty: 351
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:55

Post autor: monika§ »

Najważniejsze, że kot się znalazł <mrgreen>
Awatar użytkownika
bahi
Posty: 698
Rejestracja: 09 paź 2012, 21:14

Re: Rosie

Post autor: bahi »

Dawno się nie pokazywałyśmy, praca pochłaniała cały mój nawet wolny czas. A troszkę się pozmieniało!
Rosie zrobiła się przytulaśna (szczególnie gdy Małż nie widzi)! W nocy śpi koło mnie, albo nad moją głową, ale w taki sposób aby chociaż łapką dotykać mojej ręki, najczęściej pyszczek wtyka w wewnętrzną część nadgarstka i tak sobie zasypia serwując mi murmurando <zakochana> Wogóle wszędzie za mną łazi, gdy idę do innego pokoju czy nawet do łazienki, to przerywa drzemkę i zmienia pomieszczenie aby być tam gdzie ja! I nawet zdarzyło się jej wskoczyć na moje kolana <hura>

A że pogoda u nas niefajna, ciemno, mgliście i zimno, to pokażę wam kilka fotek zrobionych jakiś czas temu kiedy pojawiło się trochę słońca:

Obrazek
troszkę ciemne to zdjęcie ale mi się podoba!

A tu oko smoczyska:

Obrazek

Na koniec portret mojego niedźwiedzia kochanego skąpanego w ostatnich promieniach słonka:

Obrazek

<serce> <serce> <serce>

Pozdrawiamy
Zablokowany