Huckelberry - Luludi*Pl

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
nessie
Posty: 225
Rejestracja: 12 lis 2009, 17:05

Post autor: nessie »

To chyba dobra waga, a w każdym razie nasz Churchill w wieku 3 miesięcy ważył 1800. Był raczej szczuplakiem ( i jest dalej w wieku 8 miesięcy). Waż go i sprawdzaj, czy przybiera. To dopiero da Ci jakiś obraz. Ja ciągle byłam zestresowana, że Churchill za wolno przybiera na wadze, a tu jakoś niepostrzeżenie ma my 4 kilo.
Awatar użytkownika
Paulina
Posty: 190
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:40

Post autor: Paulina »

hmmm zastanawia mnie jedna kwestia odnośnie zachowania Maluszka. Dzisiaj np biega po pokoju jakby go coś opętało, po drapaku to tylko śmignie, teraz znowu tak samo, nawet go dotknąć nie można. Biega, gryzie , i tak "pomiałkuje"...co to może oznaczać? <hm>
kasia z gdyni
Posty: 492
Rejestracja: 30 cze 2009, 16:34
Kontakt:

Post autor: kasia z gdyni »

Moje kociaste dostają takiej głupawki z samego rana <diabeł> waga dobra ,moja Kotunia w wieku 3,5 m-ca ważyła tylko 1200 <roll> ,głaski dla chłopaka :kotek:
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

paulina pobaw sie z nim z chowanego to zobaczysz dopiero jak potrafi biegac :))))
Awatar użytkownika
Paulina
Posty: 190
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:40

Post autor: Paulina »

Boje się tylko, że coś sobie zrobic, bo np siedząc na parapecie skacze na firanę i prawie mi spadł <strach>
Jak to nic złego nie oznacza to niech sobie biega <lol>
Chowanego? :haha: sporóbuję :)
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 73
Rejestracja: 25 sie 2009, 15:38

Post autor: Sara »

może daje do zrozumienia, że potrzebuje towarzystwa ;-)) ;-)) ;-)) ?
Awatar użytkownika
Paulina
Posty: 190
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:40

Post autor: Paulina »

hehe czasami mam wrazenie, że ma dosyć mojego towarzystwa <lol>
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Towarzystwa człowieka nigdy za wiele,bo moje kociarstwo zmusza mnie czsem do biegania i zabawy w chowanego(uwielbia).
Głupawki też bywają ,a twój maluch jeszcze wszystko poznaje więc wszędzie go pełno.
Awatar użytkownika
Paulina
Posty: 190
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:40

Post autor: Paulina »

A jak kotek od czasu do czasu kichnie? Tak sporadycznie, to chyba nie znaczy ,że jest przeciębiony?
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

moj jak kichnie to jak wyjdzie spod lozka .Smiejemy sie , ze kurzu sie nawdycxhal <lol>
Zablokowany