Hajdulek- małe lwiątko

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Re: Hajdulek- małe lwiątko

Post autor: Molly »

O matko, pomyliłam wątki, ten mój ostatni wpis miał być u mnie - przepraszam.
Negree
Posty: 15
Rejestracja: 16 sie 2011, 08:52

Re: Hajdulek- małe lwiątko

Post autor: Negree »

Dzięki temu, że się pomyliłaś zajrzałam do Twojego wątku, Molly^^

Forum żyje bardzo intensywnie a nie ma opcji samodzielnej edycji postów więc na moderatora trzeba pewnie trochę zaczekać. W sumie też miałabym sprawę do moderatora:
Jeśli byłaby taka mozliwość chciałam przenienieść cały wątek viewtopic.php?f=17&t=1467 za Tęczowy Most. Kociaczek jest tam od dawna więc wątek ma ogromną wartość sentymentalną, bez dopisków, pożegnań...gdyby tak mógł zostać niezmieniony tylko przestawiony ZA Tęczowy Most...

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za ciepłe słowa powitania :-)
Gdyby Hajdulek zdawał sobie sprawę jaki popularny był od urodzenia to pękłby z dumy i nie byłoby kota do miziania czyli lepiej, że nie wie. Jednak myślę o jeszcze jednej rzeczy - na jego popularność wpłynęło chyba to, że pani Agnieszka=Mały Lew robi przepiękne zdjęcia, profesjonalne, podkreślające cechy kotka nie tylko urodę. Kiedy oglądaliśmy zdjęcia dzieci Elzy - całej trójki, to nie mieliśmy wątpliwości - Haidar i żaden inny. Kiedy jednak pojechaliśmy do hodowli okazało się, że chociaż Haidulek faktycznie jest najpiekniejszym kotem na ziemi, to Hanibalek jest bardziej kontaktowy, bardziej miziasty... i pojawiły sie wątpliwości. Nie wspomnę już, że wszystkie koty Małego Lwa są tak piękne, że dech zapierają a babcia Haidulka - Grappa powala na kolana. Nawet był moment kiedy rozważaliśmy "a może obydwa?". Wątpliwości się wyłączyły dopiero w chwili, kiedy Haidulek zmęczony szaleństwami zaczął przysypiać na hamaczku, kiedy można było spokojnie go przytulić i poczuć, że jest tak samo miziasty jak Hanibalek (kiedy tylko rozładuje nadmiar energii <mrgreen> )
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Hajdulek- małe lwiątko

Post autor: Bartolka »

Hajdulek jest cudny <zakochana> A my prawie jak rodzina ;-)) Grappa jest siostrą Gatty czyli mamy mojej Lulu <mrgreen>
Całusy dla koteczka :kotek:
DomKa
Posty: 41
Rejestracja: 27 paź 2012, 14:10

Re: Hajdulek- małe lwiątko

Post autor: DomKa »

Musiałam się zalogować, żeby powitać małe lwiątko :kotek: :kotek: :kotek: . Kociak dla mnie szczególny, bo widziałam go wraz z braćmi jako jednodniowe maleństwa :-D .
Nasza kocia panienka była już wtedy całkiem wyrośnięta, niesamowite jak szybko takie maleństwa się zmieniają.
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Hajdulek- małe lwiątko

Post autor: Mago »

Negree pisze:(...)W sumie też miałabym sprawę do moderatora(...)
Zrobiłam o co prosiłaś. Na przyszłość, zdecydowanie szybciej działam jak dostaję informację z prośbą o zmiany na pw. :-) Te napisane w postach czasem umykają.
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Re: Hajdulek- małe lwiątko

Post autor: asiek »

Witaj na forum wraz z pięknym kudłasiem <aniołek> <aniołek>
Negree
Posty: 15
Rejestracja: 16 sie 2011, 08:52

Re: Hajdulek- małe lwiątko

Post autor: Negree »

DomKa, mnie z kolei udało sie zobaczyć ostatnie dwie czekoladki z "twojego" miotu. Kiedy pierwszy raz pojechaliśmy do Małego Lwa jeszcze tam były i zdążyłam się nimi pozachwycać. Kiedyś zastanawiałam się dokąd te śliczności czekoladowe pojechały. Minęłyśmy się pewnie o jakieś 2 miesiące w obgłaskiwaniu lwiątek :kotek:

Spora ta rodzinka forumowa, nie do wiary! I ciotka Lulu Bartolki i przyrodnie rodzeństwo i prababcia Arabica i wszystkie ciotki "z zamiłowania" z Yamahą na czele - fantastyczne babki ;-))

Mago, bardzo dziękuję. Po prostu mało zdecydowanie podeszłam do sprawy. Nie chciałam pisać pożegnania, bo za dużo czasu minęło, wątek nabrał innych wartości a z drugiej strony liczyłam się z możliwością odmowy przesunięcia, bo jednak w innej formie Tęczowy Most funkcjonuje. Zatem dzięki raz jeszcze.

A Hajdulek, nasza puchata kuleczka dzisiaj skończył dokładnie 5 miesięcy przy czym po raz pierwszy wskazówka na wadze minimalnie wychyliła się powyżej 3 kg...z czego pewnie 2 kg to futerko a 1 to reszta kota. Apetyt mu sprzyja, dogadzamy jak się da, kosteczki na kręgosłupie już niewyczuwalne, kociak rośnie niemal w oczach. Wydaje mi się, że podwoił swoje wymiary w ciągu ostatniego miesiąca (przynajmniej na długość) ale waga... może popsuta? <lol> Oj, bez wiedzy o tym, że długowłose brytki pomału nabierają wagi bym się zamartwiła na amen.
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Hajdulek- małe lwiątko

Post autor: Mały Lew »

Haidar, bo to już mały młokos, naprawdę łapie za serce ze zdjęć i opisów :) Przeczytaliśmy od początku z Mirkiem wąteczek, zaopatrzeni w jednorazówki - bardzo dziękuję, że jesteście tutaj, za zdjęcia i cudowny film, który pozwoliłam sobie udostępnić także na FB. Mały jest cudowny i widać jak się zadomowił i to Wasza zasługa. Ogromnie dziękuję za <serce>

Co do wagi to nie jest kwestia rasy a raczej genów. Haidar będzie raczej średniej wielkości kotem, natomiast obstawiamy, że podobnie jak babcia i mama, zacznie mężnieć "w oczach" po ok. 2 roku życia. Podobnie bracia Hasan i Hannibal. Na razie wszystkie ładnie rosną, jak znajdę chwilkę to wstawię ich zdjęcia do miotu H, dla porównania.

Czekoladki opuściły nasz dom 31.12.2012 i trafiły do wspaniałych rodzin. Obydwaj mocno rozpieszczeni, mam nadzieję, że ludzie podołają "potrzebom" zwłaszcza GARAI'A <lol> mistrz leżenia na klawiaturze i strzelania baranków. Hannibal także tydzień później, naczekał się ale naprawdę było warto zaczekać. Wiem, że i ludzie i kot są szczęśliwi. Przepraszam za <offtopic> w końcu to wątek Haidarka.

Tak, to już 5 miesięcy :tort:
rośnij tygrysku zdrowo, bądź silny i broj ile wlezie ;)
Przytulamy :kotek:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Hajdulek- małe lwiątko

Post autor: Miss_Monroe »

Witam ślicznego kocurka :kotek:
Awatar użytkownika
magdaita
Posty: 190
Rejestracja: 05 sty 2013, 23:18

Re: Hajdulek- małe lwiątko

Post autor: magdaita »

Proszę o zdjęcia Hajdula Piękniula :-)
Zablokowany