Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Awatar użytkownika
Mada
Hodowca
Posty: 104
Rejestracja: 31 maja 2010, 17:53
Hodowla: CHAKRAM*PL
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Mada »

Fajny pomysł z taką półką w połowie okna - Fado może nadal patrzeć przez okno siedząc na samej górze :-)
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Agnes »

bardzo fajny :ok: szkoda, że ja nie mam takich możliwości :(((( u nas okna to w ogóle jedno wielkie nie porozumienie, wszystkie otwierają się na zewnątrz :-| ale przepraszam, za OT. Tak jak Joasia napisała, prawdziwy Król Lew w swoim królestwie :-)
Awatar użytkownika
Montegri
Hodowca
Posty: 236
Rejestracja: 15 paź 2011, 17:32
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Montegri »

mieszkań powiększyć się nie da, ale jak widać wciąż rysują się nowe możliwości na wkomponowanie w nie kolejnych udogodnień dla naszych arystokratów :-)
:-) brawa dla inżyniera
Awatar użytkownika
Montana
Hodowca
Posty: 67
Rejestracja: 29 gru 2009, 19:09
Hodowla: Legatówka*PL
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Montana »

Świetny pomysł z tą półką! Ma teraz Król swoje królestwo <mrgreen>
Już sobie wyobrażam jak ewoluowała koncepcja zamontowania i zrealizowania wydawało by się banalnej sprawy... hi hi - spojrzenie owe, którego wolisz nie opisywac znam z autopsji jak pewnie większość z nas niewiast <mrgreen>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dorszka »

Królestwo to Król ma już od dawna, to tylko kolejny tron, żeby mu się z tymi poprzednimi nie nudziło <lol>

No i teraz jest wydłużona bieżnia, co doprowadza mnie chwilami do rozpaczy, bo moje słoniątko biega w podrygach dookoła, tyle, ze teraz nie tylko w obrębie antresoli, ale jeszcze od niej do okna i z powrotem na wysokości 2 metrów... Ja wtedy wychodzę...

No ale co ma chłopak robić, jak Ino ciągle rujki nie ma, chyba się załamię i wpuszczę Gattę, chociaż tak bardzo chciałam jej GIC teraz skończyć... Gatta jednak ciągle rujowa, mimo tabletek, a Ino, bez tabletek, ani miauknięcia... Co za baby podłe... A ktoś być musi, żeby chłopak potrenować znów mógł, no dramat z tymi kotami :zalamka:

Poczekam jeszcze ze trzy tygodnie, i trudno, znów do treningu Gatta okaże się tą najlepszą <lol> Tyle, że Tymczas mnie zabije chyba, bo się tej Inusi nie doczeka, już od roku miała u Tymczasa być, a tu nic... A Ino tańczy wokół Fado, podryguje, ale na nic poza flirtem nie pozwala, apokalipsa...
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Miss_Monroe »

Jakie "po" Fado i Gattcie/ Ino (niepotrzebne skreślić <lol> ) bedą cudne maluchy <zakochana>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Sonia »

Dorszko może Ino powinna razem z Fado zamieszkać na jednym królestwie, to może by im się jakoś na amory wzięło, jak nikt nie patrzy :-)
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Anka »

Dorszko, ja myśle, że Ino nalezy do tych kobiet, że nie lubi tak tylko na numerek i pa. Może dla niej liczy sie gra wstepna? Wiesz kino, kawiarnia i spacer?? <rotfl>
Moze Sonia ma rację z tym wspólnym mieszkaniem? Związki partnerskie nie przeszły, ale im to chyba na kocią łape tym bardziej wolno co? <gwiżdże>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dorszka »

Sonia pisze:Dorszko może Ino powinna razem z Fado zamieszkać na jednym królestwie, to może by im się jakoś na amory wzięło, jak nikt nie patrzy :-)
Mieszka z nim, mieszka; Ino ma w tej chwili najlepiej, mieszka, gdzie chce <lol>
Awatar użytkownika
Montana
Hodowca
Posty: 67
Rejestracja: 29 gru 2009, 19:09
Hodowla: Legatówka*PL
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Montana »

Oj te namawianie do amorów to zmora... u mnie pamiętasz jak się zablokowały na 1,5 roku trzy kotki w tym jedna nie była blokowana niczym ... Nie wiem tak na prawdę co zadziałało i jak zaskoczyły (oczywiście wszystkie na raz <diabeł> ). Teraz więcej światła będzie, ciepło się robi - może... Aż dziw, że jak Gatta rujkuje to nie uruchomiła Ino. Temperatura na plusie, pada deszcz... wiosna jednym słowem - może na nią trochę to zadziała?
ODPOWIEDZ