ILAN Mruczysko*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
wb_płock
Posty: 653
Rejestracja: 19 kwie 2011, 16:09

Re: ILAN Mruczysko*PL

Post autor: wb_płock »

ależ piękne widoki, ostatnie zdjęcie cudne <zakochana>
Awatar użytkownika
magdam
Posty: 25
Rejestracja: 18 gru 2012, 15:07

Re: ILAN Mruczysko*PL

Post autor: magdam »

Witamy po przerwie wszystkie piękne koty i ich właścicieli :)

Oglądam sobie właśnie zdjęcia naszego Ilusia ze strony hodowcy - jakie to było maleństwo!

Dziś Ilan kończy 5 miesięcy i jest pięknym marchewkowym młodzieńcem z akuratną wagą 3,2 kg. :-D
Wczoraj wybraliśmy się pierwszy raz do lekarza i muszę Wam powiedzieć, że transporter w ręce działa cuda - nie było napotkanej po drodze osoby, która by nie zagadnęła mnie w kocim temacie. Wszyscy (na przystanku, na ulicy, w sklepie) chcieli oglądać koteczka, komplementowali wygląd (np. "Co za mordka - wprost do całowania"), opowiadali o kotach swoich czy u rodziny lub znajomych. Normalnie czary! Nawet zwykle niezbyt życzliwi wobec kobiet na swoim terenie panowie z remontowo-budowlanego przywitali nas od progu słowami - takich klientów uwielbiamy! <shock>

U lekarza Ilan był oczywiście odważny jak zwykle - stoicko zniósł badanie, a zaraz po nim musiałam go powstrzymywać przed zwiedzaniem gabinetu. <lol> Niestety, tak jak podejrzewałam, chłopak ma związane z wymianą zębów zapalenia dziąseł i od wczoraj uskuteczniamy lecznicze szczotkowanie - zdecydowanie nie jest to jego ulubiona czynność pielęgnacyjna, ale zaraz po dostaje kilka kawałków suszonego mięsa i zabiera się za solidne mycie. Trochę się bałam, że będzie się na mnie dąsał, jak wtedy, kiedy dostaje coś nie w swoim guście na kolację <diabeł>, ale na szczęście póki co jest ok.

Iluś jest naprawdę przecudownym, przekochanym kotkiem - uwielbia kocie zabawy z dorosłymi, ale też kiedy tylko nie śpi, towarzyszy moim synom w ich zajęciach. Poza tym to straszny pieszczoch - wieczorem jak oglądam film, biorę go na ręce, drapię po brzuchu, a on mruczy jak mały traktor przez całe 1,5 godziny <zakochana>

Zapraszam do obejrzenia zdjęć zabawowych:

kącik zabaw:
Obrazek

masaż na porost włosów:
Obrazek

porwanie królewny:
Obrazek

królewna w paszczy lwa:
Obrazek

tylko jakaś taka twardawa:
Obrazek

może krowa będzie smaczniejsza:
Obrazek

i portretowych:

ObrazekObrazekObrazekObrazek

PS: strasznie wielkie te moje zdjęcia - można jakoś zrobić, żeby były mniejsze?
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Re: ILAN Mruczysko*PL

Post autor: Agnes »

jaka fajna sesja :-) widze, że u Ciebie drapak pełni funkcję prawdziwego placu zabaw <lol> Ilan pięknie rośnie :kotek:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: ILAN Mruczysko*PL

Post autor: Miss_Monroe »

Ja uważam, że rozmiar zdjęć jest ok <ok> ! Kocurek jest prześliczny a jakich masz cudnych synków <zakochana> ! Widzę, że Ilan korzysta z nie tylko swoich zabawek a drapak przypadł do gustu całej trójce <lol> . Bardzo lubię patrzeć na dzieci wychowujące się ze zwierzątkami :-)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: ILAN Mruczysko*PL

Post autor: asiak »

Piękna sesja zdjęciowa :-)
Awatar użytkownika
magdam
Posty: 25
Rejestracja: 18 gru 2012, 15:07

Re: ILAN Mruczysko*PL

Post autor: magdam »

Szczerze mówiąc jednym z powodów, dla których zdecydowałam się na kota, było to, że moja mama pozwalała mi trzymać w domu tylko chomika ;-(

Uważam, że dorastanie ze zwierzętami bardzo kształtuje w dzieciach wrażliwość i opiekuńczość wobec słabszych. Wszyscy moi mali chłopcy żyją już teraz w pełnej symbiozie, wymieniają się zabawkami, starszy syn uwielbia czyścić kuwetę <shock>, a młodszy jest specem od żywienia. Kiedy Ilan zaczyna kręcić się pod wiadomą szafką, synek od razu ją otwiera i wyciąga puszkę lub przysmaczek, ciężko jest im wtedy wytłumaczyć, że to jeszcze nie pora kolacji <rotfl> Drapak jest rzeczywiście placem zabaw, tylko dlaczego nie wolno się po nim wspinać jak po drabinkach?! Chłopaki mają też do zabawy takie klocki z tunelami na małe szklane kuleczki - Ilan oczywiście przypatruje się jak zahipnotyzowany i próbuje przepychać kulkę łapką.
Awatar użytkownika
Barlog
Hodowca
Posty: 1323
Rejestracja: 29 gru 2012, 00:25
Hodowla: AsPaBri*PL
Płeć: kobieta
Skąd: schoten
Kontakt:

Re: ILAN Mruczysko*PL

Post autor: Barlog »

Jestem oczarowana rudzielcem,wydaje sie taki aksamitny .
Awatar użytkownika
magdam
Posty: 25
Rejestracja: 18 gru 2012, 15:07

Re: ILAN Mruczysko*PL

Post autor: magdam »

Barlog pisze:Jestem oczarowana rudzielcem,wydaje sie taki aksamitny .
no wiesz, odpowiednie oświetlenie, fryzjer, kosmetyki ;)

A serio - raz w tygodniu urządzam czesanie, a Ilan w tym samym czasie - polowanie na rękawicę fryzjerską ;)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: ILAN Mruczysko*PL

Post autor: Sonia »

Fają masz brygadę <mrgreen>
Ilianek ma śliczne oczka <zakochana>
Awatar użytkownika
Barlog
Hodowca
Posty: 1323
Rejestracja: 29 gru 2012, 00:25
Hodowla: AsPaBri*PL
Płeć: kobieta
Skąd: schoten
Kontakt:

Re: ILAN Mruczysko*PL

Post autor: Barlog »

Witam ale on ma kolor <zakochana> .Zawsze myślałam że jak rudy to w paski , a to cudo jest po prostu pięknie czysto rude :kotek: dla pięknisia
Zablokowany