Legowisko

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
eve
Posty: 95
Rejestracja: 24 kwie 2010, 17:41

Post autor: eve »

zapomniałam wczesniej dodać że moje uwielbiają spać w pudełkach, wystarczy na chwile połozyc pudelko i juz hop kotek w środku, kiedyś to dwa naraz chciały tam spć, ale miejsca bylo tylko dla jednego, ale po pewnym czasie pudełko sie nudzi i znów śpia gdzie popadnie dywany, na pokrywie akwarium, najbardziej zimą oblegane miejsce <lol>
eve
Posty: 95
Rejestracja: 24 kwie 2010, 17:41

Post autor: eve »

tu jest fotka z przed 5 minut, mi by było niewygodnie, ale jemu... :-D

Obrazek
eve
Posty: 95
Rejestracja: 24 kwie 2010, 17:41

Post autor: eve »

niewiem czemu wyskakuje mi błąd ;-(
Awatar użytkownika
Diedra
Posty: 56
Rejestracja: 01 sty 2010, 22:12

Post autor: Diedra »

U mnie link działa :) Pewnie, pudła to najciekawsze miejsca na świecie, u nas tym sposobem ostał się karton po Heinekenie <oops> Niezbyt ozdobnie wygląda, ale spróbowałabym go wyrzucić...! ;)
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

ostanio widzialam takie legowisko jak ala tapczanik z ratanu jej jaki cudny juz bym kupowala , ale coz.....tak jak wczesniej pisalam nasze kocio raczej woli fotel lub swoj hamaczek na drapaku
Awatar użytkownika
Agaa
Posty: 16
Rejestracja: 19 sty 2009, 21:45

Post autor: Agaa »

Moja kotka kupnego legowiska użyła tylko raz- po zabiegu sterylizacji jakieś dwa dni w nim spała. Potem już źle sie jej kojarzyło więc legowisko poszło w kąt.
Przypakowo położyłam duże choć niskie pudło, kot wskoczył tam od razu, dodałam tylko jej kocyki i legowisko co noc spełnia swoją rolę. Więc zakup legowiska był niepotrzebny.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 73
Rejestracja: 25 sie 2009, 15:38

Post autor: Sara »

u mnie ani koty ani psy nigdy nie korzystały z legowisk.
dziewczynom kupiłam kosz wiklinowy
http://www.allegro.pl/item1036734779_dr ... klina.html
i muszę przyznać, że jest używany. Stoi przy oknie i albo Geri się na nim wyleguje, albo służy jako podest do wskakiwania na parapet.
Co do pudełek, to tylko niech Gerka usłyszy, że córki wyrzucają z nich zabawki...... <mrgreen>
Awatar użytkownika
nikaxx
Posty: 721
Rejestracja: 20 cze 2010, 11:13

Post autor: nikaxx »

Też chciałam kupić legowisko ale mąz mnie powstrzymał i chyba miał rację najwygodniej się naszej Pufie leży na parapecie, więc połozyłam jej tam kocyk i sobie leży.Dodatkowo zauważyliśmy że lubi spać na oparciu naszego łóżka nad głową mojego P więc zrobiliśmy jej tam legowisko z poduszek i tam nocuje. W dzień to raczej drapak albo wanna. A szkoda bo legowiska niektóre takie śliczne są że ech ale futrzaste to średnio interesuje. ;)
Awatar użytkownika
ahaed
Posty: 42
Rejestracja: 13 sty 2010, 20:06
Kontakt:

Post autor: ahaed »

Nasza ma legowisko od samego początku. Tylko, że służyło jej od początku jako zabawka :D. Na początku spała na fotelu a jak miała około 6 miesięcy to przeniosła się na parapet. Od tamtej pory na parapecie leży kocyk, a legowisko traktujemy jako "pojemnik" na wszystkie myszki, piłeczki i inne zabawki :D .
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

a Gabryś lubi o dziwo...
Obrazek

a jak już wyrósł z różowego dostał nowy :)
Obrazek
Zablokowany