Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: kosanna »

AgnieszkaP pisze:
kotku pisze:Tosiek tak bardzo pragnie spełnić oczekiwania mamusi, że jeszcze trochę a zacznie zmieniać kolor <lol> <mrgreen>
<lol> :ok:
Ja też :haha: jak to przeczytałam!
Zuza I love <serce> Twoje koty odchudzone, czy nie! Pal to sześć, są kochane!
Ja nie wiem jak to matka natura potrafi czasem z człowieka zakpić, co ja bym dała żeby eyelinerem osiągnąć taką precyzję i mistrzostwo w malowaniu kreski, a Morusek to ma ot tak! I ja się pytam: po co kotu taki precyzyjny make up?!! <hm> ;-)) <mrgreen> Głaski dla gwiazd! :kotek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: Sonia »

kosanna pisze:... Ja nie wiem jak to matka natura potrafi czasem z człowieka zakpić, co ja bym dała żeby eyelinerem osiągnąć taką precyzję i mistrzostwo w malowaniu kreski, a Morusek to ma ot tak! I ja się pytam: po co kotu taki precyzyjny make up?!! <hm> ;-)) <mrgreen> Głaski dla gwiazd! :kotek:
No jak po co? Żeby sobie jednym spojrzeniem i jednym miauknięciem pod odpowiednim samochodem załatwić najwspanialszy domek <mrgreen>
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: Agnieszka7714 »

Sonia pisze:
kosanna pisze:... Ja nie wiem jak to matka natura potrafi czasem z człowieka zakpić, co ja bym dała żeby eyelinerem osiągnąć taką precyzję i mistrzostwo w malowaniu kreski, a Morusek to ma ot tak! I ja się pytam: po co kotu taki precyzyjny make up?!! <hm> ;-)) <mrgreen> Głaski dla gwiazd! :kotek:
No jak po co? Żeby sobie jednym spojrzeniem i jednym miauknięciem pod odpowiednim samochodem załatwić najwspanialszy domek <mrgreen>
bardzo trafnie napisane :ok:
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: kosanna »

Agnieszka7714 pisze:
Sonia pisze:
kosanna pisze:... Ja nie wiem jak to matka natura potrafi czasem z człowieka zakpić, co ja bym dała żeby eyelinerem osiągnąć taką precyzję i mistrzostwo w malowaniu kreski, a Morusek to ma ot tak! I ja się pytam: po co kotu taki precyzyjny make up?!! <hm> ;-)) <mrgreen> Głaski dla gwiazd! :kotek:
No jak po co? Żeby sobie jednym spojrzeniem i jednym miauknięciem pod odpowiednim samochodem załatwić najwspanialszy domek <mrgreen>
bardzo trafnie napisane :ok:
<lol> Wszystko ładnie, pięknie, tylko, że z tego co pamiętam, to był wtedy cały czarny umorusany w jakimś smarze i miał nawet nazywać się Mobil! <rotfl> Myślicie dziewczyny, że było widać ten precyzyjny makijaż? Chyba po wypraniu. <lol>
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: kotku »

<rotfl> <rotfl> <rotfl> Jesteście kochane :D
To co było przede wszystkim widać to małego, brudnego wypłosza z wielkimi uszami. Wydawał mi się wówczas najbrzydszym kotem na świecie i TŻ zgodził się go przygarnąć głównie dlatego, że nikt inny takiego brzydala by nie wziął <mrgreen> Na szczęście sprawdziła się u nas bajka o brzydkim kaczątku.. rośnie z niego śliczny łabędź. Z tak cudownym charakterem, tak kochanym i rozkosznym, że nie idzie się na niego o nic gniewać a tylko rozczulać i całować <serce>
Życie jest pełne niespodzianek i jak już mawiał Forest Gump - jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz.
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: kosanna »

Kotku, jaka to była kapitalna historia z tą adopcją Moruska. Śledziłam wątek z wypiekami na twarzy jak najlepszą powieść w odcinkach! :-D A co u bohaterów słychać? :kotek:
Awatar użytkownika
Indygo
Posty: 74
Rejestracja: 08 paź 2012, 14:24

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: Indygo »

Zdjęcie walentynkowe rozczula <zakochana> Tosiek i Morus to dwa aniołki (amorki :-) ) <aniołek> pod jednym dachem!
Awatar użytkownika
Szopi
Hodowca
Posty: 1322
Rejestracja: 20 lis 2010, 23:34
Hodowla: Mikołówka*Pl
Płeć: Kobieta
Skąd: Kt.

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: Szopi »

No Morusek wyrasta na fajnego kotka, a to jego ciamkanie rekompensuje wszystkie trudy związane z przyjęciem takiego berbecia pod swój dach, Toś i Moruś to duet wręcz stworzony dla siebie <zakochana>
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: atomeria »

Wreszcie dotarłam :) Łomatko, ale mam zaległości do nadrobienia <strach> na razie jestem w momencie, w którym Morusek znajduje sobie nowy domek <mrgreen> Koty chyba zawsze dostają to czego chcą :haha:
Przynajmniej od takich jak obecni na tym forum ;-))
Kochani jesteście, tak jak Wasze kocurki. A Ciebie, Kotku, świetnie się czyta :)
Pozdrawiam serdecznie :-)
Awatar użytkownika
Coffifi
Agilisowy Rezydent
Posty: 367
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:27
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Tosiek & Morus, czyli dwa diabły pod jednym dachem

Post autor: Coffifi »

Alez mnie Kotku Twoje kociaki opowiastka z 166 stronki rozbawily <rotfl> <rotfl> <rotfl>
Masakra normalnie, nie mozliwe masz te koty :kotek: :kotek:
Zablokowany