Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DO

Post autor: kotku »

Ja też nic nie widziałam <shock> O co w ogóle chodzi? <gwiżdże>
Yamaha taka groźna jakby żabie udko ją ugryzło <mrgreen> <mrgreen> <mrgreen>
Tak... tak... :yoda: Missy dawno była nie widziana, nie czyż? :yoda: :yoda: :yoda: :yoda: :yoda:




<diabeł>
Awatar użytkownika
Mada
Hodowca
Posty: 104
Rejestracja: 31 maja 2010, 17:53
Hodowla: CHAKRAM*PL
Kontakt:

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DO

Post autor: Mada »

yamaha pisze:Mada : zle sie wyrazilam, pierwsze szczepienie bylo "w kark" w sensie miedzy glowa a grzbietem, nie w szyje jako taka, pod brodka. Mnie jakos wcale to nie zdziwilo, przeciez i czip jest w tym miejscu.... <suchy>
Jakkolwiek to nazwać, czy kark, czy szyja to i tak nie pozwoliłabym na jakikolwiek zatrzyk w szyję. Tylko i wyłacznie boczki i udka.
Microchip z małym prawdopodobieństwem spowoduje reakcję uczuleniową w przeciwieństwie do szczepionek i innych specyfików podawanych w to miejsce.
Jeśli muszą być robione dwa zastrzyki w tym samym czasie to kot ma dwa udka i wiele miejsca po bokach ;-))

yamaha pisze:Co do wagi Missy, przy ostatnim wazeniu bylo 5kg300.... na rok i 3 miesiace to wystarczy <mrgreen>
Myślę, że nie jest to żadna nadwaga. Trzeb ją poprostu pilnować, żeby nie roztyła się jak mój Ptichu <oops>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DO

Post autor: yamaha »

Kosanno : z tym brzusiem to jest tak : wystawiac wystawia, w salonie, na balkonie, w WC itp. ale dotknac : :nie:
Mada : moze i masz racje z karkiem, ja sie nie znam, ale nie bede przeciez mojego weterynarza pouczac, jak szczepic czworonoga <lol> (ja nie z tych co lekarzowi podpowiadaja, co ma im na leczenie zapisac, a murarzowi tlumacza, jak zlepic 2 cegly ;-)) ). Z tego co mowil i jesli dobrze wszystko zapamietalam, kark jest jednym z najmniej "czulych" miejsc, i dlatego Missy nie zareagowala wcale na pierwsze uklucie. Natomiast doopka i boczki sa wg weta mocniej "unerwione", bardziej kicie boli, wiec prycha. Od szczepienia minal prawie tydzien, mysle wiec, ze gdyby jakakolwiek reakcja uczuleniowa miala byc, to juz by byla ;-)).
Kotku : zalatani ostatnio jestesmy z TZ'em (bo nam sie remontow zachcialo), wiec z foceniem/kreceniem filmikow jest troche trudno..... ale kiedys sie poprawimy, obiecuje <mrgreen>
Awatar użytkownika
ida sierpniowa
Posty: 372
Rejestracja: 14 wrz 2012, 10:43

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DO

Post autor: ida sierpniowa »

yamaha pisze:Kosanno : z tym brzusiem to jest tak : wystawiac wystawia, w salonie, na balkonie, w WC itp. ale dotknac : :nie:
Bo Misiaczka prawdziwa dama jest i profesjonalna modelka. Nie spoufala się i nie daje dotykać w intymnych miejscach <mrgreen>
Keya ma podobnie. Dlatego jak się wystawia głaszczę ją pod paszkami i bródką.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DO

Post autor: yamaha »

Dzis na obiad sa frytki. Missunia pomagala je przygotowac, organoleptycznie glownie OLEJ ja w tej calej sprawie interesowal (tak z dobre 10 minut siedziala przed frytkownica i patrzyla, jak sie frytki "kreca" <lol> Lepsze niz TV <lol> ) :
Obrazek
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DO

Post autor: yamaha »

Moja morduchna <zakochana> :
Obrazek
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DO

Post autor: Becia »

<serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
EwaL
Posty: 1920
Rejestracja: 31 sie 2012, 09:27

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DO

Post autor: EwaL »

Jaka piekna, wyczesana, jakby prosto od fryzjera wybiegła <lol>
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DO

Post autor: kotku »

Matko, Yamaha, jestem pod wrażeniem <shock> Pewnie ją dwie godziny czesałaś przed sesją zdjęciową <mrgreen> Ale opłaciło się. Missy przepiękna jak zawsze... <zakochana> a miłość do frytek rozumiem całkowicie i popieram!
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Re: Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DO

Post autor: Molly »

No witaj niedźwiedzico piękna <zakochana>

a te frytki to takie księżyce ziemniaczane :) ?
Zablokowany