Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Re: Brysia i Tami

Post autor: kosanna »

Proszę, proszę połączyła je miłość do nowego drapaka! Dwa koty w jednym kadrze! Super! <serce> Piękne są, aż się człowiekowi ciepło robi na serduchu jak na nie patrzy! :kotek:
Awatar użytkownika
animru
Posty: 792
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:04

Re: Brysia i Tami

Post autor: animru »

Pięknie prezentują się na drapaku <mrgreen> Jak ja choruję na taki dla moich futer... może się kiedyś uda. :-?
A Tami to jest wielki! Na tych zdjęciach dobrze to widać <zakochana>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Brysia i Tami

Post autor: Danusia »

No ja ostatnio wiecznie jestem w niedoczasie <lol> i mam wciąż zaległośći :((((

Marzenko ale wielką radochę zrobiłaś miśkom , relacja drapakowa superowa ale Kotuchy przede wszystkim cudowne. Jakie one są do siebie podobne te oczy i spojrzenie dopiero teraz to zauważyłam <serce> <serce>
Na tym drapaku dopiero widac jake masz dorodne te skarby <mrgreen> dwa wielkie niedzwiadki <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Brysia i Tami

Post autor: Bartolka »

Soniowe Misie <zakochana> <zakochana>
Tak przyglądam się drapaczkowi na Twoich fotkach i nie sądzę aby to był wycięty środek od LUI, bo jak proporcje naszych i innych kotków porównam to podobnie im dupki miejsca zajmują ;-))
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Brysia i Tami

Post autor: AgnieszkaP »

Soniu, świetna sesja drapaczkowa :ok: Tyyyyle fotek z Brysiulką i Tamisławem razem <serce> <serce>
Ostatnio Twoje koty wpadły w oko mojemu Pawłowi. Przeglądałam sobie Twój wątek, a on przez ramię mi zaglądał i stwierdził, że bardzo ładne te dwa koty, takie duże, dorodne, z pięknym futrem. I dodał, że muszą się podobać na forum. Ameryki nie odkrył <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Brysia i Tami

Post autor: Sonia »

Dziękuję w imieniu moich niedźwiadków <pokłon>

Danusiu Tami i Brysia mają podobne spojrzenia, bo oni mają domieszkę wspólnych genów. Mama od Brysi i Mama od Tamiego to są siostry. Tatusiowie są za to zupełnie inni.

Bartolko mnie się wydaje, że ten Vigo to jest jednak wycięty środek z tego Lui. Ktoś na fourm (przepraszam, ale za chiny nie mogę sobie przypomnieć kto) ma oba modele, to najlepiej mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii.

Agnieszko Tami i Brysia bardzo mocno starają się doganiać Twoje niedźwiedzie <mrgreen>
Brysia to jakiś czas temu miała już 5,7 kg, a Tami 7,8 kg, tak że gonią Twoje misie <lol>
Awatar użytkownika
Duśka
Hodowca
Posty: 107
Rejestracja: 07 maja 2011, 15:42
Hodowla: MagicCattus*PL

Re: Brysia i Tami

Post autor: Duśka »

cudnie wyglądają na tym drapaczku <roll>
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Brysia i Tami

Post autor: Becia »

Jeśli się nie mylę to ostatnio został uraczony dwoma drapaczkami Lolek od Ewy, więc najlepiej jej zapytać :-)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Brysia i Tami

Post autor: Miss_Monroe »

Ja też mam dwa drapaki MyKitty, drugi, LUI zdobi mieszkanie w Łodzi ;-)) Nawet nie zwróciłam uwagi, czy faktycznie LUI jest wycięty w Vigo. Przepraszam Soniu za <offtopic>
Awatar użytkownika
wb_płock
Posty: 653
Rejestracja: 19 kwie 2011, 16:09

Re: Brysia i Tami

Post autor: wb_płock »

ufff, dokopałam się i tutaj...

piękna sesja :) Brysia i Tami <zakochana> <zakochana>
ODPOWIEDZ