Riko i Milka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Re: Riko

Post autor: Aga12 »

Trzymam kciuki żeby kociaki jak najszybciej doszły do siebie <ok>
Najgorsze już za nimi,teraz z każdym dniem będzie tylko lepiej. <tańczy>
:kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Coffifi
Agilisowy Rezydent
Posty: 367
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:27
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Riko

Post autor: Coffifi »

Witam Was i szybkiego powrotu do zdrowka zycze :ok: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
wiola
Posty: 37
Rejestracja: 28 paź 2012, 19:14

Re: Riko

Post autor: wiola »

Witam Was znowu Kochane :-)
Znalazłam wreszcie chwilkę więc postanowiłam trochę tu odświeżyć kilkoma zdjęciami :-)
Humor mi dopisuje, bo nareszcie w poniedziałek idziemy ściągnąć szwy i Milka wkońcu nie będzie musiała nosić kołnierza. Niestety ani skarpeta ani body nie zdało u nas egzaminu. Milka bała się w tym poruszać, leżała na plecach nieruchoma, a gdy stawialiśmy ją na nogi to się przewracała i turlając próbowała to ściągnąć. A do kołnierza (pomimo moich wątpliwości) szybko się przyzwyczaiła i zachowuje się tak jakby go nie miała. Nawet nie przeszkadza jej on w szalonych biegach z Rikiem po calym mieszkaniu :->

A teraz zdjęcia. Najpierw kilka wspólnych :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i kilka z prywatnych sesji ;-))

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dobrze, to narazie tyle. Już nie będe Was męczyć ;-))
Ale wiem, że Wy to zrozumiecie i że nie jestem tu jedyna z aparatem pełnych kocich zdjęć zamiast swocih .... <rotfl>
Awatar użytkownika
EwaL
Posty: 1920
Rejestracja: 31 sie 2012, 09:27

Re: Riko

Post autor: EwaL »

Poza pieknymi kotami podziwiam krzesła i stół , wyglądają jak z surowego drewna, takie... toskańskie <zakochana>
A zabawka na sprężynie sprawdza się, czy tylko sporadycznie machną łapką?
Awatar użytkownika
wiola
Posty: 37
Rejestracja: 28 paź 2012, 19:14

Re: Riko

Post autor: wiola »

Dziękuje <oops>
Tak, krzesła i stół są z surowego drewna, jakieś (zapomniałam nazwy) z Indii. Bardzo je lubie i jestem z nich zadowolona. Jednak ze względu na to, że drewno jest surowe, niczym nie impregnowane widać na nim wszystkie plamy, więc aby się ich pozbyć trzeba przecierać papierem ściernym :mdleje: . Gorzej jednak z tłustymi plamami ... <suchy> Ale i tak je lubie ;-))

A zabawką na początku nie byli zainteresowani, Milka tylko wytarzała się w kocimiętce, która była dołączona do zestawu. Teraz Riko czesto używa tego drapaka w środku, męczy (jak widać na zdjęciu :-> ) futerko na sprężynce a i samą kulkę też popycha i patrzy jak się kręci <lol> A jest przy tym taki śmieszny, bo robi to jakby od niechcenia - kładzie się obok zabawki i popycha kulkę, i nadal leżąc patrzy na nią. Nie to co Milka, bo ona to wogóle ma powera za 2 kociaki, i próbuje tę kulkę wyciągnąć <lol> Ale oczywiście nie bawią się tym cały czas. Także podsumowując nie żałuje zakupu, bo przecież czego się nie robi aby urozmaicić koci świat :->
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Re: Riko

Post autor: Molly »

trudno nie zwrócić uwagi na takie meble , przepiękne :)

A kociska fantastyczne , te serduszka takie walentynkowe wokół :)
Awatar użytkownika
wiola
Posty: 37
Rejestracja: 28 paź 2012, 19:14

Re: Riko

Post autor: wiola »

Naprawdę dziękuje <oops>
A serdeuszka,a właściwie wędkę z serduszkami, kupiłam własnie gdy był czas walentynek. Oczywiście czego to ludzie nie wymyślą aby zarobić pieniądze, ale jest ona naprawdę fajnie wykonana - rączka wędki jest cała pokryta pluszem i okrągło zakończona.To jest plus bo u nas nawet patyk wędki jest wykorzystywany a wręcz wielbiony przez Rika. Uwielbia łapać go schowanego pod poduszką :-) A serduszka są przymocowane do gumki więc odskakują podczas zabawy. Taki bajer ;-))

A tak poza temat, czy wie ktoś może jak zmienić tytuł wątku? Bo samo "Riko" jest już trochę nieaktualne :-)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Riko

Post autor: asiak »

Najlepiej jak zwrócisz się z tym do Mago na pw :-)
Awatar użytkownika
wiola
Posty: 37
Rejestracja: 28 paź 2012, 19:14

Re: Riko

Post autor: wiola »

Ok, dziekuje :-)
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Riko

Post autor: yohjia »

O, jaki fajny zestaw kolorystyczny futerek ;-))
:kotek: :kotek:
Zablokowany