Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Vanicca pisze:Troszkę mi szkoda, że nie dane mi było jej na żywo zobaczyć. Może jeszcze kiedyś się uda <diabeł> . Tak samo Borgulka :kotek: .
Na pewno będziecie we Wrcławiu, zapraszam :) Clara już bez dzieci, więc jak najbardziej do oglądania, Borgia też - niestety, Clara odchowuje dzieci osobno, bo goniłaby na wszelki wypadek inne kotki, a gdy byliście, była już odseparowana od młodzieży, i na chwilowym tymczasie :) Huśtawki nie są dobre, i jak już oddziela się młode, to nie może ich matka słyszeć za ścianą, bo by zwariowała :) Może na festiwal filmowy w lecie przyjedziecie ?

Teraz kotka, która jest zdecydowanie najbardziej elegancką z mojego stada. I nie chodzi mi o typ, ale taką prwdziwie arystokratyczną grację. W Arabice wszystko jest takie gładkie, takie płynne, jej charakter też jest taki - delikatna, nie lubi być poszturchiwana i drapana. uwielbia spokojne, długie, powolne, głaszczące ruchy. Nawet prośba o pieszczotę jest u niej inna, przychodzi i delikatnie się ociera, nie wejdzie sama na kolana, ale podejdzie, stanie i deliatnie ogonem muśnie... I czeka...

Wspaniała kotka, wspaniale się ją wystawia - nie cierpi wystaw, ale cierpliwie czeka, aż się ten cały cyrk skończy.

Arabica we wrześniu skończy 3 lata.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Absolutnie piękne <serce>
wlapka
Posty: 206
Rejestracja: 25 kwie 2010, 23:52

Post autor: wlapka »

wszystkie Agilisy są cudne, ale "krówka"Arabica to zdecydowanie moja ulubienica.. cudo nie kot <serce>
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

śliczne dziewczyny <zakochana>

choć jak u mnie wiadomo <serce> pika do bika <zakochana>

czekamy na kolejne fotki :-)
Mysza
Hodowca
Posty: 455
Rejestracja: 14 sie 2009, 08:27
Hodowla: Forastero*PL
Płeć: kobieta
Skąd: prawie Kraków
Kontakt:

Post autor: Mysza »

Dorszka pisze:Nawet prośba o pieszczotę jest u niej inna, przychodzi i delikatnie się ociera, nie wejdzie sama na kolana, ale podejdzie, stanie i deliatnie ogonem muśnie... I czeka...
dokładnie jak Vanilka :) A drapanko to tylko pod bródką i z boczku łebka :)
Pięknie Arabica wygląda <zakochana>
Awatar użytkownika
Montana
Hodowca
Posty: 67
Rejestracja: 29 gru 2009, 19:09
Hodowla: Legatówka*PL
Kontakt:

Post autor: Montana »

Dorszko uwielbiam czytać Twoje posty, o tym jak piszesz o swoich kotach, hodowli - przebija z nich mądrość, spokój, pokora i wielki szacunek do otaczającego świata...

Przepiękne koty - a na Arabikę, mimo, że to nie mój kolor uwielbiam patrzeć. Dla mnie to kwintesencja "brytka".
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Cudna jest Arabiczka. Strasznie mi się podoba w niej dosłownie wszystko: kolorek, budowa, główka, futerko itd. itd. :-) <zakochana>
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Arabiczka z uniesioną łaputką i to jej spojrzenie ..... <zakochana>
Awatar użytkownika
agnieszkaalex
Posty: 222
Rejestracja: 21 lip 2009, 08:51

Post autor: agnieszkaalex »

Piękna ja jestem od początku uwielbiam jej kolorki <serce>
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Piękne portrety i opisy. Ja zdecydowanie największy sentyment mam do Borgii :)
Czekam na ciąg dalszy :)
ODPOWIEDZ