Królowa Coco (?) i cała reszta

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Angee
Posty: 859
Rejestracja: 13 paź 2011, 09:10

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: Angee »

Cieszę się, że malutka trafiła do domku, gdzie będzie number one <ok>
Awatar użytkownika
asiunia0312
Posty: 1208
Rejestracja: 16 sty 2012, 10:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Olsztyn

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: asiunia0312 »

Wierzę, że znaleźliście jej nowy domek <ok>
Gratuluję serdecznie :winko:

a tak na przyszłość już wiecie jak Coco o Leszek reagują na dokocenie i będziecie mogli się przygotować ;-))
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: elwiska3 »

:winko: fajnie,że maleństwo ma nowy domek , a Wy też chyba odetchniecie za jakiś czas :hug:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: asiak »

Najważniejsze, że zwierzątka się już nie stresują i są zadowolone :-)
Awatar użytkownika
Fili_B
Posty: 279
Rejestracja: 06 wrz 2012, 15:43

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: Fili_B »

:mimbla:
dało nam to sporo do myślenia: jak się przeprowadzaliśmy to wiedzieliśmy (od psiego trenera do którego chodzimy z Lesiem& Wasze rady z tego forum!! <pokłon> ), że lepiej wpierw wprowadzić na nowe kota którego Lechu nie znał, a później go. Tak też było- Leszek spędził parę dni u Mamy Filipa, Coco zwiedzała dom, później dołaczył pies....

teraz widzę jak wiele :mimbla: szczęścia mieliśmy że to połączenie przebiegło tak gładko... :mdleje:
błędnie zakładałam, że nasza delikatna Coco marzy tylko o kolejnym kocie- towarzyszu zabaw, obawiałam się jedynie reakcji ze strony Lecha...
teraz wiem - że Leszek szybciej by zaakaceptował nowego lokatora- jednak udzialało mu się zdenerwowanie Coco na której teren wszedł intruz, zamieszkał w jej budce i korzystał z jej kuwety (dostawiona nowa, druga tez przecież należała się Coco :hammer: ).
widzę, że oni tworzą stado, dogadują się i zgrali się temperamentami...
i nie wiadomo jak by było z nowym lokatorem... <hm>
dziś szorowanie kuwety, wymiana żwirku, pranie (a właściwie wygotowanie) budki w której spała nowa.
Coco od rana zachowuje się jak dawniej, bawi się, lata po domu z głupawką, je, wyleguje się na dywanie...
a z drugiej strony u Mojej Mamy - jej kocurrosy zawsze chęnie witają nowe(czy psa znajomych, czy koty), obwąchają i zostawiają w spokoju. Pies mojej Mamy to chodzący spokój - zaakceptuje wszytko, miskę i legowisko odda...(u mamy np teraz mieszka znów pies znajomych bo wylecieli do Barcelony na weekend- duży zwierz a jakoś nerwów w domu brak- nawet znajomi mówią że u niej w domu ich zwierzaki jak na terapii - uspakajają się, są zrelaksowane ;) )...
w związku z tym też błędnie założyłam, że po prostu tak jest... u nas nie jest <diabeł>
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: margita »

nie zamartwiaj się ... widocznie tak miało być ... :hug:
ważne, że mała ma domek ... trzymam kciuki aby była tam bardzo kochana ... <ok>
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: Becia »

Fajnie, że mała ma nowy domek. U Was widocznie to jeszcze nie ten czas. Nie była Wam przeznaczona ;-))
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: Molly »

O kurcza, ale mi .zajęło nadrobienie wszystkiego, ale normalnie czytałam z zapartym tchem.
Po pierwsze strasznie dobre z Was ludzie, nie udało się u Was, ale wygląda na to, że tak miało być, najważniejsze, że kota ma nowy dom.
Po drugie - czy jest szansa na to, żeby za jakiś czas mieć fotki koty z nowego domku - strasznie jestem ciekawa jak się jej wiedzie :)
Po trzecie - wg mnie to piękna kota, niezwykła magiczna i wiele szczęścia miała, że trafiła na Was :)

:roza:
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: tymabri »

Super ze udalo sie znalesc kotce fajny domek. Troszke zamieszania mieliscie, hehe... Glaski dla zwierzakow <serce>
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Re: Królowa Coco (?) i cała reszta

Post autor: Kamiko »

Za nowy domek to i ja się napiję :winko:
Będziesz mogła ją odwiedzić za jakis czas ?
Zablokowany