Transportery

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Transportery

Post autor: Audrey »

Dlatego cały czas polecam PetCargo, który pasek również posiada.
W samochodzie można go przypiąć pasami i unieruchomić. Na kolanach też zdarza mi się go wozić. :-)
Awatar użytkownika
EwaL
Posty: 1920
Rejestracja: 31 sie 2012, 09:27

Re: Transportery

Post autor: EwaL »

Audrey pisze:Dlatego cały czas polecam PetCargo, który pasek również posiada.
W samochodzie można go przypiąć pasami i unieruchomić. Na kolanach też zdarza mi się go wozić. :-)
Dobrze gada, popieram bazując na małym, ale zawsze doświadczeniu.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Transportery

Post autor: Miss_Monroe »

Ja mam od poczatku PetCargo i jestem z niego bardzo zadowolona. Posluchalam sie dziewczyn z forum, które właśnie PetCargo mi poleciły i nie zamienilabym go na żaden inny. Bentley bardzo lubi w nim podrozowac, usypia od razu po wejściu do transportera <lol>
Awatar użytkownika
zuzuzanta
Posty: 438
Rejestracja: 19 lis 2011, 12:53

Re: Transportery

Post autor: zuzuzanta »

Tu się nie ma nad czym zastanawiać, tylko PetCargo kupować. Potwierdzam, że jest bardzo ok.
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Re: Transportery

Post autor: margita »

jako podstawowy transporter również polecam PetCargo ... :ok:
jest duży i wytrzymały ... mój 7,5 kg Bronuś spokojnie w nim jest przenoszony ...
poza tym sprawdza się przy poważniejszych zabiegach np. kastracja ... kiedy kotek jest słaby i może sobie stabilnie i wygodnie w nim leżeć ... wygodny sposób wyjmowania kotka ...

jako drugi transporter mam torbę podróżną dla kota ... jest lekka i wygodna na krótkie podróże np. pociągiem czy autobusem ... ale dla wielkoludów raczej mało wygodna ... Bronkowi w niej już ciasno ...
dla Izar idealna ...

kup więc podstawowy transporter ... a kiedyś tam, możesz dodatkowo dokupić torbę jak będzie Ci potrzebna ...
<mrgreen>
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Transportery

Post autor: Anka »

własnie widzę, że daliśmy ciała. Na wystawie w Kościanie widzielismy pet cargo, macalismy itd, bo wiadomo lepiej to kupic uprzednio pomacawszy. Kosztował 139zł, pan opuszczał i sprzedawał niby za 135zł. Akurat bylismy kiepsko przy kasie, więc nie kupilismy, a dzisiaj widze też w zooplusie za 139zł wiadomo plus wysyłka, tyle, że chwilowo nadal musze się wstrzymac, a w regularnej cenie on jest za 200zł :-| dalismy ciała. Na szczescie niby na gwałt nie potrzebujemy itd, bo w naszym Luc przetrzyma te 40 min jazdy, ale już nie stanie w nim na wyprostowanych łapach, itd i na dułuższą podróż to już nowy musi byc.
Wiecie, gdzie to można dostac daniej niż w zooplusie? No i nie dopytałam pana na wystawie, czy one mają jeden rozmiar, czy kilka wielkosci, jesli kilka, to ktory jest ten najwiekszy, dla bryta idealny własnie??
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Re: Transportery

Post autor: Joanna P. »

Aniu, ja swój kupiłam na allegro i teraz widzę, że są w dość przystępnych cenach, np. ten: http://allegro.pl/pet-cargo-cabrio-tran ... 85771.html
Awatar użytkownika
yohjia
Posty: 377
Rejestracja: 02 wrz 2011, 19:46
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Transportery

Post autor: yohjia »

Wdzę, że w Zwierzakowie mają je cały czas za 140 zł + darmowa dostawa, na terenie Poznania i okolic ich własnym transportem w godzinach popołudniowych więc nie trzeba dygać paki np. z roboty :-)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Transportery

Post autor: Miss_Monroe »

Ja Pet Cargo kupowałam na allegro >>TUTAJ<< za 140 zł (juz z kosztami przesyłki kurierskiej)
Awatar użytkownika
Jennefer
Posty: 999
Rejestracja: 29 mar 2013, 01:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Galway/Irlandia

Re: Transportery

Post autor: Jennefer »

Ja kupilam dzis Pet Cargo na Amazonie za 31 Funtow (wysylka gratis).
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002 ... t-supplies
Zagapilam sie i podrozaly na zooplusie do 39 euro a tutaj mam troszke taniej i ladniejsze kolory, akurat dla mojej dziewczynki :)
Zablokowany