Bezprawne wykorzystanie zdjęcia?

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

"ZDJĘCIA MOGĘ WYSŁAĆ NA MAILA"
Ciekawe czyje zdjęcia można dostać na pocztę :-|
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

gosiaczek8807 pisze:"ZDJĘCIA MOGĘ WYSŁAĆ NA MAILA"
Ciekawe czyje zdjęcia można dostać na pocztę :-|
O tym samym pomyślałam <lol> W każdym razie pani zdjęcie zdjęła. Jest z Wrocka, więc to dla mnie podwójnie nieprzyjemne, jakbym dołączyła do wąskiego co prawda, ale istniejącego marginesu hodowli, które sprzedają również koty bez rodowodu, tak "na boku".

Najważniejsze, że już po wszystkim, dziękuję bardzo za czujność :)
Awatar użytkownika
HiddenTiger*PL
Hodowca
Posty: 50
Rejestracja: 20 maja 2010, 17:26
Kontakt:

Post autor: HiddenTiger*PL »

Takie sytuacje są nagminne. Kiedyś ktoś na forum o bulterierach zamieścił link do allegro jakieś pseudo spod Lublina wsadziło zdj mojego repa Int.Ch z resztą jako "matkę" szczeniąt.
Oczywiście awantura przez tel i jeszcze wmawiali że to ich. Dopiero po interwencji zdjęli.
Ale część życzliwych osób z forum <mrgreen> do tej pory święcie wierzy i rozgłasza że mój pies krył bez papierów też :-/ w końcu było ogłoszenie.

Normalnie oczyma wyobraźni widzę jak pseudo jedzie spod Lublina na krycie do Gdyni <roll>
eve
Posty: 95
Rejestracja: 24 kwie 2010, 17:41

Post autor: eve »

a ja znam taka historyjke że pewnej dziewczynie z psiego forum ukradziono zdjęcie, dziewczyna udała że niby chce kupic dokładnie tego psiaka co na zdjęciu(oczywiście to był jej pies) i ten zlodziej dokładnie chciał wcisnąć że tak posiada dokładnie ta suczke która jest na zdjęciu <shock> oczywiście ta osoba powiedziała że jest oszustem co i jak, i facio usunął zdjęcie, ale jak to się on wypowiadał że umieszczając zdjecia na tym serwisie co umieszcza swoje zdjęcia ma facet prawo wykorzystywać te zdjęcia bez niczyjej zgody <zły> :-x
Awatar użytkownika
HiddenTiger*PL
Hodowca
Posty: 50
Rejestracja: 20 maja 2010, 17:26
Kontakt:

Post autor: HiddenTiger*PL »

nie wiem jak inne serwery do fotek, ale google ma zastrzeżenie, ze może wykorzystać zdjecia użytkowników picasa załadowane na serwer.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Może zapewne wykorzystać. Zresztą w ogóle ja nie mam jakichś wielkich zastrzeżeń co do wykorzystania moich zdjęć - na stronie Euroanimal jest na przykład ściągnięty z mojej strony opis rasy i zdjęcia. Nigdy się tam nie rejestrowałam, ale nie robiłam problemu - napisali, kto jest autorem, z jakiej strony pochodzą materiały, itp. W kocu internet to dobro wspólne. Ale wykorzystywanie zdjęcia jako ilustracji nie swojego, że tak się wyrażę, produktu, to już zwyczajne oszustwo. Podobnie wstawienie zdjęcia czy tekstu jako własnego.

HiddenTiger*PL, bardzo Ci współczuję, tak to potem wygląda - ludzie lubią sensacje, i chętnie potem rozprowadzają plotki i swoje własne wydumki na temat innych, nie tylko hodowli <zły>
Zablokowany