Burbon i Bercik

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: MoniQ »

Karola pisze:
MoniQ pisze:Hm, mi też przyszło do głowy takie porównanie, bo nasza Kalisia też przestała się rano przytulać. Ona normalnie śpi dłużej od nas teraz! ;)
Przeczytałam ostatnio coś takiego, że 6 miesięczne kotki się mniej chętnie bawią... Nastolatki normalnie... w sensie "mamo, nie rób siary" ;)
ehhh, ale nie zmienia to faktu ze mi smutno.. Burbek śpi dalej w łóżku i jak wstaje do wc w nocy to lezie za mną i czeka przy nodze aż wrócę do łózka, ale.. jakis taki marudny się zrobił ostatnio. Moze mu za ciepło pod tą masa futra żeby sie przytulać jeszcze? :kotek:
Ech, ja rozumiem Twój ból, mi też jest przykro, zwłaszcza że Kalisia strasznym pieszczochem jest (gdzie się człowiek nie zatrzyma na chwilę to ona już jest 5 cm obok, leży i czeka na głaskanie). I nie wiem co tak nagle jej się stało, ona w ogóle przestała spać z nami, śpi jak suseł na parapecie i trzeba ją budzić na jedzenie ;)
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 672
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:44

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: Karola »

MoniQ pisze:
Karola pisze:
MoniQ pisze:Hm, mi też przyszło do głowy takie porównanie, bo nasza Kalisia też przestała się rano przytulać. Ona normalnie śpi dłużej od nas teraz! ;)
Przeczytałam ostatnio coś takiego, że 6 miesięczne kotki się mniej chętnie bawią... Nastolatki normalnie... w sensie "mamo, nie rób siary" ;)
ehhh, ale nie zmienia to faktu ze mi smutno.. Burbek śpi dalej w łóżku i jak wstaje do wc w nocy to lezie za mną i czeka przy nodze aż wrócę do łózka, ale.. jakis taki marudny się zrobił ostatnio. Moze mu za ciepło pod tą masa futra żeby sie przytulać jeszcze? :kotek:
Ech, ja rozumiem Twój ból, mi też jest przykro, zwłaszcza że Kalisia strasznym pieszczochem jest (gdzie się człowiek nie zatrzyma na chwilę to ona już jest 5 cm obok, leży i czeka na głaskanie). I nie wiem co tak nagle jej się stało, ona w ogóle przestała spać z nami, śpi jak suseł na parapecie i trzeba ją budzić na jedzenie ;)
Heh, wiesz jakie jest rozwiązanie? trzeba sie dokocic devonkiem :-D Ja sie zakochałam po uszy w ich charakterze, choć Burbek jest oczywiście na pierwszym miejscu zawsze i wszędzie, nawet z fochem w tyłku :->
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: Agnes »

gatuluje Burboniku, dzielnie się spisałeś :ok: i pysio masz takie pocieszne :kotek:
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 672
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:44

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: Karola »

Pan foch wystawia język :brzydal:
Obrazek
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: MoniQ »

Karola pisze:Pan foch wystawia język :brzydal:
Obrazek
heh, prawie słyszę jak robi ten odgłos...ten taki... no, wiadomo jaki, jak dzieci wystawiają język :D
Awatar użytkownika
KitCat
Posty: 25
Rejestracja: 12 kwie 2013, 14:08
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: KitCat »

Karola pisze:Pan foch wystawia język :brzydal:
Obrazek
buehehee, jest boski :-D
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: Sonia »

Może Burbonikowi będą pomału nowe ząbki rosły to się zrobił marudny.
Nic się nie przejmuj ten etap na pewno mu przejdzie i wróci znowu do większej miziankowatości :kotek:
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: Audrey »

Śliczny jęzorek. Kolor futerka Burbonika bardzo mi się podoba :)
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 672
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:44

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: Karola »

Pan Foch kły juz stracił, więc może rzeczywiście ruszyły mu inne ząbki teraz... Dziękuję Soniu za pocieszenie :)
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 672
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:44

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: Karola »

Audrey pisze:Śliczny jęzorek. Kolor futerka Burbonika bardzo mi się podoba :)
Wszyscy się śmieją, że kota pod kolor dywaników i kocy wybierałam :-D choć ciemnieje mi kić teraz, od ogona idzie w jaśniutki cynamon, rudawy bardziej, a szyjka i łebek jeszcze taki szarawy jest.
No i ma piękny, grybaśny ogonek w prążki! <serce>
Zablokowany