Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: asiak »

Fajnie wyszedł balkonik :-)
Ja na swoim będe zakładała dodatkową siatkę. Nadmienię,że balkon mam zabudowany oknami i w jednym oknie mam dodatkową siatkę, żeby można było przesunąć okno. I własnie na tą siatkę chcę założyć dodatkową, ponieważ zawsze się boję, że koty skoczą na siatkę i że ona sie porwie. Nie znam mocy tej siatki, ale jest taka plastikowa i obawiam sie, że mogłaby nie wytrzymać skoku Kacperka :-)
Będę chyba zamawiać tą w Zooplusie wzmocnioną drutem. Załozenie jej nie będzie problemem, bo ta, co mam w tej chwili jest przykręcona taką ramą aluminiową. Więc wystarczy tylko ją odkrecić, położyć siatkę i przykrecić. Muszę jeszcze z mężem porozmawiać, czy to jest wykonalne :-)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: yamaha »

mayero : wyszlo ladnie, chyba od teraz zona juz nie bedzie narzekac, ze masz dwie lewe ;-))
A tak z ciekawosci : do czego te drewienka na dole sluza ? <suchy> (musisz je "przejechac" szara farba, bedzie MIODZIO <ok> )
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: manita »

Super balkon. Poczekaj chwilę a będziesz musiał kociastego siłą do domu zaciągać <lol>
Awatar użytkownika
mayero
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2013, 14:56
Płeć: mężczyzna
Skąd: Warszawa

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: mayero »

Te deseczki przymocowałem żeby zmniejszyć szparę przy podłodze ale malował chyba nie będę bo zapach się może Normanowi nie spodobać :--)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: asiak »

Czy ktoś ma taką siatkę? Jak się sprawuje?
http://www.zooplus.pl/shop/koty/drzwi_s ... kot/343060
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: Molly »

kurcza nie pamiętam czy kupowałam w zooplusie, ale ja mam wzmocnioną oliwkową taką właśnie gotową, to chyba ta, bo ileś może być w sklepach siatek ochronnych wzmocnionych w kolorze oliwki :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: asiak »

Molly masz wzmocnioną drutem?
I jak się sprawuje?
Dziewczyny biegają po niej ?
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: Molly »

Dla mnie to wzmocnienie to trochę pic na wodę, nie dam jednak głowy, że ta którą pokazujesz jest identyczna z moją. Po prostu siatka jest mocna, ten drut rzeczony to taki aluminiowy cieniutki, ale może rzeczywiście coś daje, bo siatka już drugi sezon jest, Buka jak wiesz wyłazi na nią czasem i nic - jest mocno napięta i nie nosi znamion nadwyrężonej :)
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: manita »

mam właśnie tą siatkę, drugi sezon- zero problemów.
Awatar użytkownika
Duśka
Hodowca
Posty: 107
Rejestracja: 07 maja 2011, 15:42
Hodowla: MagicCattus*PL

Re: Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Post autor: Duśka »

:) Dobry wieczór wszystkim :) Chciałabym zapytać bo większość pewnie ma już zabezpieczone balkony czy polecacie taką siatkę z zooplusa ?
http://www.zooplus.pl/feedback/shop/kot ... kot/234042

mamy zabezpieczony balkon ale oczka są duże - dorosły kot nie przejdzie ale kociak i owszem -dlatego chcę go dodatkowo zabezpieczyć . Czy ktoś z Was korzystał z takiej siatki ? jaka ona jest ? przede wszystkim czy da się ją tak zamontować żeby kociak nie prześlizgnął się gdzieś bokiem czy dołem ? jak wygląda montaż takiej siatki ?
Zablokowany