Inky i Indygo

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
xennaextra
Posty: 228
Rejestracja: 15 maja 2013, 23:18
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Inky i Indygo

Post autor: xennaextra »

Zazdroszczę Wam klimatu! Dla mnie 27 stopni to już zdecydowanie za dużo ;-))
Slonick
Posty: 2069
Rejestracja: 15 mar 2013, 20:10
Płeć: Mężczyzna
Skąd: UK

Re: Inky i Indygo

Post autor: Slonick »

A powiem Ci ze mi sie rowniez podoba. W zimie praktycznie nie spada ponizej 0 (choc raz bylo nawet -9 rano), a w lecie raczej 20 nie przekracza. Nie pada tez az tyle ile na poludniu Anglii. Za to wieje czest tak ze glowe urywa.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Inky i Indygo

Post autor: Sonia »

Zazdroszczę takiej pogody. Ja nienawidzę upałów. Czekam już z utęsknieniem na jesień <mrgreen>
To moja ulubiona pora roku.
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Inky i Indygo

Post autor: elwiska3 »

Sonia pisze:Zazdroszczę takiej pogody. Ja nienawidzę upałów. Czekam już z utęsknieniem na jesień <mrgreen>
To moja ulubiona pora roku.
Ja upały lubię tylko nad morzem <oops> a tak na codzień to 20 stopni wystarczy.

A ze spaniem to faktycznie rożnie bywa <lol> mój Karmelek śpi grzecznie, ale tez czasem zdarzają się mu nocne manewry typu szarpanie rolety czy zabawa czym co się tłucze, włażenie w torbę nurkową TZ ewentualnie zrzut jakiegoś pudełka czy drobniaków z szafki <rotfl>
Slonick
Posty: 2069
Rejestracja: 15 mar 2013, 20:10
Płeć: Mężczyzna
Skąd: UK

Re: Inky i Indygo

Post autor: Slonick »

Do morza mam 2km spacerkiem, ale np dzisiaj temperatura wody 13,2C, jacys chetni? Ja sie tutaj 2 razy kapalem i ludzie mi z plazy zdjecia robili.... <mrgreen> Takze morze sie nadaje glownie do spacerow, ewentualnie w cieplejsze dni, do wylegiwania sie na plazy. Przynajmniej jest piaszczysta.
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Re: Inky i Indygo

Post autor: Agnes »

a dzieciaki? <mrgreen> u nas temperatury podobne. A dzieci w ladny dzien, w morzu/oceanie, jak ''mrówków'' <lol> większość w piankach, ale znajdą się twradziele (5-6 lat <mrgreen> ) co i bez pianki plywaja <strach>
ja stopy przez pol minuty pomocze i mam dosc. Jakby mnie milion igiel na raz zaatakowalo <oops>
Slonick
Posty: 2069
Rejestracja: 15 mar 2013, 20:10
Płeć: Mężczyzna
Skąd: UK

Re: Inky i Indygo

Post autor: Slonick »

Czasem ktos tam nogi moczy.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Inky i Indygo

Post autor: yamaha »

<wsciekly> No chyba jaja sobie jakies w tym watku wlasciciele robia <wsciekly> Zachodze, zagladam, a tu o pedicure w morskiej wodzie wiecej mozna sie dowiedziec niz o mini-Tamisiu <zakochana>
Za te ministerialna pensje, co Ci firma placi, moze jakiegos nadwornego fotografa do kociakow najmiesz ? <mrgreen>
Awatar użytkownika
EwaL
Posty: 1920
Rejestracja: 31 sie 2012, 09:27

Re: Inky i Indygo

Post autor: EwaL »

yamaha pisze:<wsciekly> No chyba jaja sobie jakies w tym watku wlasciciele robia <wsciekly> Zachodze, zagladam, a tu o pedicure w morskiej wodzie wiecej mozna sie dowiedziec niz o mini-Tamisiu <zakochana>
Za te ministerialna pensje, co Ci firma placi, moze jakiegos nadwornego fotografa do kociakow najmiesz ? <mrgreen>
Yamaha dobrze gada, polać jej :party:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Inky i Indygo

Post autor: yamaha »

Przestan <oops>
Juz wczoraj i przed poludniem i na koniec dnia "pilismy" w robocie, bo 2 kolezanki na urlopie od dzis rano (a u nas taki "zwyczaj" sie przyjal w biurze, ze jak ktos ma wakacje, to w ostatni dzien rano przynosi rogaliki na sniadanko do kawki a potem wieczorkiem butelke dobrego winka ;-)) )
Znaczy sie PRACOWALAM BARDZO DZIELNIE wczoraj, jak juz w moim watku wspominalam :hidden:
Zablokowany