Afrodytka - po prostu Afi

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Malutka88
Posty: 39
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:45
Płeć: kobieta
Skąd: Lubin

Re: Afrodytka - po prostu Afi

Post autor: Malutka88 »

Właśnie ten nosek mnie urzekł, szkoda tylko, że zdjęcie źle zrobione bo koloru oczek nie widać dokładnie. Jak ja już zrobię foto to będzie moja księżniczka w całej okazałości :-D a co najlepsze moja malutka chrześnica - siostrzenica oddała dla kotka dwie grzechotki i pieluchę tetrową <ok>
Awatar użytkownika
Jennefer
Posty: 999
Rejestracja: 29 mar 2013, 01:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Galway/Irlandia

Re: Afrodytka - po prostu Afi

Post autor: Jennefer »

Witamy :winko: Super, że zdecydowałaś się na brysia <mrgreen> zobaczysz, że nie będziesz żałować ani grosika ;-)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Afrodytka - po prostu Afi

Post autor: Sonia »

Jaka elegantka, krawacik biały, skarpeteczki i buziak gdzieś do mleczka wsadziła <mrgreen>
Fajna koteczka :kotek:
Awatar użytkownika
Malutka88
Posty: 39
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:45
Płeć: kobieta
Skąd: Lubin

Re: Afrodytka - po prostu Afi

Post autor: Malutka88 »

Powiem wam szczerze, że u mnie w domu zawsze były psy. Gdy zamieszkałam z moim facetem nie było mowy o psie. Różne godziny pracy, częste wypady do znajomych na weekendy. Na początek przytargałam do domu chomika. Po śmierci Kubusia zakupiłam szczurka, gdzie po 3 tygodniach wstałam rano i miałam 9 szczurków :-///// Nieodpowiedzialność poprzedniej właścicielki, która w dodatku pracowała w sklepie zoologicznym. Zostawiłam jedną dziewczynkę dla towarzystwa i tak miałam Czike i Koke :-) Niestety Czika była młoda i niedługo po odchowaniu szczurków dostała guza mózgu, który uniemożliwiał jej poruszanie się i życie. Została uśpiona. Koka znalazła nowy dom żeby nie być samotną. Teraz aktualnie mamy szynszyla Jumpera ( Dżampera - skoczka ) <lol>
Kota zawsze chciał mój facet. Ja miałam obawy dotyczące smrodka, drapanych mebli itp Wtedy gdzieś zobaczyłam zdjęcie bryta i powiedziałam, że albo taki kot albo żaden inny. Sprawa ucichła na około rok, aż tu nagle po powrocie z wakacji mój facet zakomunikował mi, że masz szukać kota. I tak zaczęłam czytać o rasie, o charakterze i o odmianach. Najpierw chciałam typowo niebieskiego al jak zobaczyłam moją panienkę bikolor to od razu powiedziałam, że jedziemy po nią :) I tak poniedziałek zbliża się wielkimi krokami <mrgreen> <tańczy>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Afrodytka - po prostu Afi

Post autor: Sonia »

Zobaczysz, że ta mała to Wam taką wodę z mózgu zrobi, że za rok będziesz drugiego brysia szukać <lol>
Awatar użytkownika
Aga G.
Posty: 484
Rejestracja: 23 lip 2013, 11:41
Płeć: kobieta
Skąd: Częstochowa

Re: Afrodytka - po prostu Afi

Post autor: Aga G. »

Potwierdzam <mrgreen> Lilu jest z nami dokładnie od 13 stycznia a 13 września jedziemy po Bonusia <tańczy> <tańczy> szczęśliwa 13!!! :-D
Awatar użytkownika
sylvina2
Posty: 65
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:35
Płeć: Kobieta
Skąd: Breda/Holandia

Re: Afrodytka - po prostu Afi

Post autor: sylvina2 »

To juz jutro :radocha: :radocha: :radocha:
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Afrodytka - po prostu Afi

Post autor: cheshire »

Jeju ale Ci zazdroszcze... <!>
Wszystko w domku przygotowane? Ja w przyszłym tyg rozpoczynam zakupy. Na pierwszy ogień drapak i duuuże zakupy w zooplusie.
Slonick
Posty: 2069
Rejestracja: 15 mar 2013, 20:10
Płeć: Mężczyzna
Skąd: UK

Re: Afrodytka - po prostu Afi

Post autor: Slonick »

No to ostatnie odliczanie :D
Awatar użytkownika
Malutka88
Posty: 39
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:45
Płeć: kobieta
Skąd: Lubin

Re: Afrodytka - po prostu Afi

Post autor: Malutka88 »

Drapak juz jest <mrgreen> Kuweta,jedzenie,mrożone miesko czeka... Kocyk,ręcznik i zestaw nowych zabawek. Kocimietka,piorka na patyku pilki i wiele innych :-) nawet kilka grzechotek od siostrzenicy <mrgreen> doczekac się już nie mogę!! Wyruszamy jutro przed 16 <ok>
Zablokowany