Hana

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
anna83
Posty: 57
Rejestracja: 30 maja 2013, 10:39
Płeć: f
Skąd: Łódź

Re: Hana

Post autor: anna83 »

mocniej sciagnelam po tym jak sie wczoraj sama z niego wydostala (maja te umiejetnosc chyba w genach) :D
tak tak ta nieruchawa kluseczka nie wiem jak to zrobila ale zrobila <rotfl>

w pt zdjecie szwow i mam nadzieje rowniez koniec z kubrakiem!

glaski przesylamy w rewanzu :kotek:
Awatar użytkownika
Agrypina
Posty: 185
Rejestracja: 23 lis 2012, 21:13
Płeć: Kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Hana

Post autor: Agrypina »

Po zdjęciu kaftanika nie poznacie swojego kota :D
Cieszę się że u kolejnej kotki zabieg przebiegał bez komplikacji ;)
Awatar użytkownika
Agrypina
Posty: 185
Rejestracja: 23 lis 2012, 21:13
Płeć: Kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Hana

Post autor: Agrypina »

Witajcie :) :kwiatek:
Mam pytanko...czy zamawiała może króraś z Was coś w sklepie internetowym KrakVet?? Ja złożyłam zamówienie 31 lipca i do tej pory nie dostarczono mi paczki więc nie wiem o co chodzi. Napisałam do nich maila i dzwonie na wskazany na stronie numer ale zawsze wszystkie linie są zajęte... :-/////
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Hana

Post autor: asiak »

Kiedyś nieświadoma, robiłam tam zamówienia :-) Sklep nie cieszy się najlepszą opinią :-)
Teraz w większości zamawiam w Zooplusie i Modern Pet :-)
Awatar użytkownika
SZYLKRECIA
Posty: 324
Rejestracja: 30 lip 2013, 09:44
Płeć: kobieta
Skąd: śląsk

Re: Hana

Post autor: SZYLKRECIA »

Agrypina pisze:Witajcie :) :kwiatek:
Mam pytanko...czy zamawiała może króraś z Was coś w sklepie internetowym KrakVet?? Ja złożyłam zamówienie 31 lipca i do tej pory nie dostarczono mi paczki więc nie wiem o co chodzi. Napisałam do nich maila i dzwonie na wskazany na stronie numer ale zawsze wszystkie linie są zajęte... :-/////
Ja zamawiałam parę razy, jak nie mają jakiegoś produktu z tych, które zamówiłaś, to lubią się opóźniać. Często wysyłają towar bez kilku zamówionych rzeczy, resztę dosyłają na ich koszt w innym czasie. Mnie to bardzo denerwowało, bo nigdy nie miałam tego, co akurat chciałam! A na stronie nie ma informacji, ze dany produkt jest niedostępny. Dla mnie to trochę oszukiwanie klienta, ale to moje odczucia. Nie miałam nigdy problemu z kontaktem, zwykle korespondowałam mailowo, chyba przez gadu też, czasem dzwonili sami zapytać,czy zgadzam się na wysłanie paczki bez jakiegoś produktu, ale to czasem.
Nie robię już tam zakupów, choć jest to jeden z tańszych sklepów internetowych.


Słodziak w tym kaftaniku, mam nadzieję, że wszystko się już dawno zagoiło i Kocio rośnie zdrowo.
Mocno ściskam Maluszka :kotek:
Awatar użytkownika
lakshmi
Hodowca
Posty: 162
Rejestracja: 09 mar 2009, 10:55
Hodowla: Underleyhall*PL
Kontakt:

Re: Hana

Post autor: lakshmi »

Agrypina pisze:Witajcie :) :kwiatek:
Mam pytanko...czy zamawiała może króraś z Was coś w sklepie internetowym KrakVet?? Ja złożyłam zamówienie 31 lipca i do tej pory nie dostarczono mi paczki więc nie wiem o co chodzi. Napisałam do nich maila i dzwonie na wskazany na stronie numer ale zawsze wszystkie linie są zajęte... :-/////
Od kiedy na własne oczy zobaczyłam szklarnie, które są ich magazynami, a także palety z żarciem stojące 'pod chmurką' - nigdy więcej, choćby nie wiem jak atrakcyjni cenowo byli.
Awatar użytkownika
Agrypina
Posty: 185
Rejestracja: 23 lis 2012, 21:13
Płeć: Kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Hana

Post autor: Agrypina »

Dzizzz...sama nie wiem co mnie podkusiło żeby tym razem tam zamówic <wsciekly> od zawsze robiłam i robię zakupy w Zooplusie, ale nie, zachciało mi się eksperymentów...:/ cóż czyli mogę być zła tylko sama na siebie że wcześniej nie przeczytałam opinii na temat tego sklepu :/
Dziękuję za Wasze odpowiedzi :) już nigdy tam niczego nie zamówie...na szczęście było to zamówienie na karmę i to tylko 400g na spróbowanie dla Hany bo miała ostatnio miewa problemy ze zwracaniem kłaczków, ale codzienna dawka bezopetu robi swoje i incydenty zdarzają sie max 2 razy w tygodniu, ale przez te upały sypie się jak choinka i to pewnie dlatego...
Jeszcze raz dziekuję <pokłon> :kwiatek:
Awatar użytkownika
Agrypina
Posty: 185
Rejestracja: 23 lis 2012, 21:13
Płeć: Kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Hana

Post autor: Agrypina »

SZYLKRECIA pisze:
Agrypina pisze:Witajcie :) :kwiatek:
Mam pytanko...czy zamawiała może króraś z Was coś w sklepie internetowym KrakVet?? Ja złożyłam zamówienie 31 lipca i do tej pory nie dostarczono mi paczki więc nie wiem o co chodzi. Napisałam do nich maila i dzwonie na wskazany na stronie numer ale zawsze wszystkie linie są zajęte... :-/////
Ja zamawiałam parę razy, jak nie mają jakiegoś produktu z tych, które zamówiłaś, to lubią się opóźniać. Często wysyłają towar bez kilku zamówionych rzeczy, resztę dosyłają na ich koszt w innym czasie. Mnie to bardzo denerwowało, bo nigdy nie miałam tego, co akurat chciałam! A na stronie nie ma informacji, ze dany produkt jest niedostępny. Dla mnie to trochę oszukiwanie klienta, ale to moje odczucia. Nie miałam nigdy problemu z kontaktem, zwykle korespondowałam mailowo, chyba przez gadu też, czasem dzwonili sami zapytać,czy zgadzam się na wysłanie paczki bez jakiegoś produktu, ale to czasem.
Nie robię już tam zakupów, choć jest to jeden z tańszych sklepów internetowych.


Słodziak w tym kaftaniku, mam nadzieję, że wszystko się już dawno zagoiło i Kocio rośnie zdrowo.
Mocno ściskam Maluszka :kotek:
Dziękujemy za przytulaski i również mocno ściskamy przepiękną Kicię <zakochana> :kotek:
Awatar użytkownika
SZYLKRECIA
Posty: 324
Rejestracja: 30 lip 2013, 09:44
Płeć: kobieta
Skąd: śląsk

Re: Hana

Post autor: SZYLKRECIA »

Agrypina pisze:Dzizzz...sama nie wiem co mnie podkusiło żeby tym razem tam zamówic <wsciekly> od zawsze robiłam i robię zakupy w Zooplusie, ale nie, zachciało mi się eksperymentów...:/ cóż czyli mogę być zła tylko sama na siebie że wcześniej nie przeczytałam opinii na temat tego sklepu :/
Dziękuję za Wasze odpowiedzi :) już nigdy tam niczego nie zamówie...na szczęście było to zamówienie na karmę i to tylko 400g na spróbowanie dla Hany bo miała ostatnio miewa problemy ze zwracaniem kłaczków, ale codzienna dawka bezopetu robi swoje i incydenty zdarzają sie max 2 razy w tygodniu, ale przez te upały sypie się jak choinka i to pewnie dlatego...
Jeszcze raz dziekuję <pokłon> :kwiatek:
Nic się nie martw, towar na pewno dotrze, zawsze wszystko było w porządku, tylko niestety ten czas oczekiwania taki... hmmm długawy właśnie.
Oj mamy to samo z kłaczkami....katastrofa!! Używasz może furminatora? Dziewczyny na forum gdzieś polecały, że dobrze wyczesuje. Sama się zastanawiam nad tym rozwiązaniem.. <hm>
Awatar użytkownika
Agrypina
Posty: 185
Rejestracja: 23 lis 2012, 21:13
Płeć: Kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Hana

Post autor: Agrypina »

SZYLKRECIA pisze:
Agrypina pisze:Dzizzz...sama nie wiem co mnie podkusiło żeby tym razem tam zamówic <wsciekly> od zawsze robiłam i robię zakupy w Zooplusie, ale nie, zachciało mi się eksperymentów...:/ cóż czyli mogę być zła tylko sama na siebie że wcześniej nie przeczytałam opinii na temat tego sklepu :/
Dziękuję za Wasze odpowiedzi :) już nigdy tam niczego nie zamówie...na szczęście było to zamówienie na karmę i to tylko 400g na spróbowanie dla Hany bo miała ostatnio miewa problemy ze zwracaniem kłaczków, ale codzienna dawka bezopetu robi swoje i incydenty zdarzają sie max 2 razy w tygodniu, ale przez te upały sypie się jak choinka i to pewnie dlatego...
Jeszcze raz dziekuję <pokłon> :kwiatek:
Nic się nie martw, towar na pewno dotrze, zawsze wszystko było w porządku, tylko niestety ten czas oczekiwania taki... hmmm długawy właśnie.
Oj mamy to samo z kłaczkami....katastrofa!! Używasz może furminatora? Dziewczyny na forum gdzieś polecały, że dobrze wyczesuje. Sama się zastanawiam nad tym rozwiązaniem.. <hm>
Ja używam szczotki z gęstym włosiem przeznaczonej do pielęgnacji podszerstka i staram się czesać Hanę codziennie ale też zastanawiałam się nad zakupem furminatora bo znajomi mają i sobie chwalą i swojego Kociastego. Póki co chciałam wdrożyć RC Fibre do karmy bytowej bo tak poleciły mi dziewczyny z forum, ale chyba jeszcze trochę poczekam no to felerne zamówienie :-/////
Zablokowany