Lili i Bazylek

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Re: Lili

Post autor: tymabri »

witajcie na forum :kotek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Lili

Post autor: yamaha »

O rany jakie cudenko <zakochana>
Pierwsza fotka obledna ! :ok:
Awatar użytkownika
Zosiak
Posty: 841
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:16
Płeć: Kobieta
Skąd: Basel - Szwajcaria

Re: Lili

Post autor: Zosiak »

Zaspana fotka - rewelacja <pokłon>
Śliczna kocia!
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Lili

Post autor: Becia »

Jaka śliczna Lili <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
Barlog
Hodowca
Posty: 1323
Rejestracja: 29 gru 2012, 00:25
Hodowla: AsPaBri*PL
Płeć: kobieta
Skąd: schoten
Kontakt:

Re: Lili

Post autor: Barlog »

Witam się i ja z ślicznym maluszkiem :kotek:
Awatar użytkownika
iwus
Posty: 697
Rejestracja: 21 sie 2013, 22:12
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica

Re: Lili

Post autor: iwus »

Witamy piękną Lili <zakochana> Śliczna i urocza koteńka :D
Awatar użytkownika
Bodzia
Posty: 160
Rejestracja: 06 lip 2013, 00:12
Płeć: kobieta
Skąd: Legnica

Re: Lili

Post autor: Bodzia »

Witamy i my piękną koteńkę na forum <serce>
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Lili

Post autor: elwiska3 »

Witaj Lilusiu <serce>
Awatar użytkownika
mogg
Posty: 184
Rejestracja: 02 lis 2013, 22:39
Płeć: kotka
Skąd: Kielce

Re: Lili

Post autor: mogg »

Witamy , Lilunia skończyła 10 tygodni, urosła troszkę i nabrała masy, chociaż martwi mnie to, że jej waga nie wzrosła przez ostatni tydzień :( . Mimo iż wielkościowo i wizualnie jest bardziej puchata i większa - to napewno.
Lilunia zadomowiła się w 100 % w domu, uważa że ma 2 człowieki do obsługi ;-)) :haha: , pięknie przybiega na jedzonko - chociaż jest wybredna. Przytula się , przychodzi na mizianki, ale również łobuzuje , dzisiaj ma ewidentnie zły dzień od rana :D biega po domu i grucha jak gołąb :P już 2 godzinę i bawi się szaleńczo na drapaku <mrgreen>
Oboje z Tż jesteśmy w Niej zakochani, pięknie się wita rano i wieczorem z Tż. Nie boi się obcych osób , daje im się głaskać.
Co do gryzienia - jest duża poprawa. Jeszcze się jej zdarza podgryzać delikatnie bez pazurków ręke ale wydaje mi się że głównie wtedy jak nie ma ochoty np. żeby ją głaskać - przynajmniej tak mi się wydaje z obserwacji. Jak ma chęci to sama przychodzi na kolana i mruczy, rozkłada brzuszek itp. Aktulnie Liluń nadzoruje pisanie JEJ wątku :P Kochany Lilek <zakochana> .
Dzisiaj rano podczas jej harców nagle zapadła cisza , szukam kici patrzę i patrzę a tam Lila siedzi na parapecie ( firanka podwinięta bo ją bardzo kusiła głównie wieczorami:P) i spogląda na gołębie itp. Czekam aż przyjedzie tata Tż i zrobi nam siedzisko na parapet dla Niej.
Tak wyglądam obecnie :
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Jedyny problem to jedzenie, bo wybredna jest. Nie lubi jedzenia dla kociąt tylko normalne. Smakowo : dziczyzna najchętniej z miseczki znika. Fileciki z sheby ma na 3 razy ( wydaje mi się że to mało :/) suche i wodę ma non stop. Dostaje też mleczko dla kociąt. Jeśli daje jej jedzenie mokre tylko 2 razy dziennie to filecik byłby na 2 dni. Bo ona wydaje mi się że je małe porcje ale częściej więc daje jej narazie 3 razy dziennie i zjada. Za 2 tygodnie idziemy szczepić dupkę i pytamy panią weterzynarz o sterylizację bo zastanawiam się czy nie poczekać do marca w moim wojedzództwie są darmowe sterylki na przełomie marca/kwietnia można wybrać sobie konkretną klinikę. Tylko muszę się jeszcze o to dopytać :)
Awatar użytkownika
Ekaterina
Posty: 685
Rejestracja: 25 gru 2012, 20:47
Płeć: kobieta
Skąd: Drezdenko

Re: Lili

Post autor: Ekaterina »

śliczne maleństwo :kotek:
Zablokowany