Roger

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Roger

Post autor: Audrey »

Rogerku, dzielny chłopak z Ciebie. <serce> <serce>
Współczuję przejść z weterynarzem. :hug: :kotek:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Roger

Post autor: MoniQ »

No i macie za sobą, a jeszcze doszedł bonus w postaci mizianek :) Nic tylko się cieszyć :)
Teraz niech się ranka szybko zagoi i niech same mizianki zostaną :)
Awatar użytkownika
Kathi
Posty: 933
Rejestracja: 08 lis 2013, 18:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Giengen an der Brenz

Re: Roger

Post autor: Kathi »

Czasami tych weterynarzy chciało by się :axe:
Roger mimo wszystko byłeś zdolny, teraz to już z górki będzie! <ok>
Trzymam kciuki za ciebie! :ok: :kwiatek:
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Roger

Post autor: cheshire »

Sonia pisze:Biedny Rogerek, ale dobrze, że już macie to za sobą. Głaski dla dzielnego misia :kotek:
A dupki mu nie przemywaj, żeby się to nie ślimaczyło, ranka powinna być sucha a nie moczona.
Czy to a propos mojego postu? Rany powinno sie utrzymywac w czystosci. Nigdzie nie pisze o moczeniu rany a przemywaniu srodkiem odkazajacym szczegolnie po wizycie w kuwecie jesli istnieje mozliwosc zabrudzenia rany.

Dla Rogerka mizianki :kotek: Ciesze sie, ze wszystko ok :-) My juz dawno zapomnielismy o zabiegu :-)
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Roger

Post autor: moniqe »

Sonia pisze: A dupki mu nie przemywaj, żeby się to nie ślimaczyło, ranka powinna być sucha a nie moczona.
Ja nic Rogerkowi nie przemywałam ponieważ wet powiedział że na pewno kocurek będzie podlizywał i nie ma potrzeby przemywać ( a kot sam najlepiej wie czy lizać czy nie - że mają taki instynkt) . Ja tam zaglądałam prawie codziennie i nic nie widziałam :-///// . Jedynie przez pierwsze dwa dni zaczerwienienie, a później to już nic nie było widać , ani ranki, ani zaczerwienienia :-| więc chyba wszystko ok. Nie zauważyłam też żeby Roger nadmiernie interesował się tamtymi okolicami :-? .

Chesire ile wetów tyle opinii, z resztą ja mam bardzo bogate doświadczenia w tym temacie :-///// . Jeśli wet kazał Ci przemywać to dobrze zrobiłaś, bo przecież gdyby mi tak wet powiedział to też bym zrobiła tak jak kazał. Człowiek idąc do lekarza wierzy przecież że lekarz wie co mówi i że pomoże w każdej sytuacji :-? . Najważniejsze to po prostu obserwować i jeszcze raz obserwować kocurka :-) .
Awatar użytkownika
cheshire
Posty: 782
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:20
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Roger

Post autor: cheshire »

Sama miałam trochę ran skórnych i zawsze zaleceniem chirurgów było przemywanie delikatne. W przypadku kotka mowa była o oczyszczaniu po wizycie w kuwecie - czasem się zdarza, że się przylepi coś, lub obsiusia.
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Roger

Post autor: moniqe »

Witamy po dłuższej nieobecności. Żyjemy sobie z dnia na dzień, chyba dobrze nam razem :-D . Od kastracji Roger stał się bardziej pieszczotliwy , ale i ku mojemu zdziwieniu żywszy <shock> - biega i biega, jak nie biega to skacze i tak w kółko :mimbla: . Troszkę chyba urósł od ostatniej wizyty ale wydaje mi się że rośnie już wolniej może spowodowane jest to tym że rusza się dwa razy więcej niż wcześniej i nie tyje tylko wysmukla swe ciałko:).

Tymczasem....
Obrazek

Poturlam się <mrgreen>
Obrazek
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Roger

Post autor: asiak »

Chłopak dba o linię <lol>
Awatar użytkownika
moniqe
Posty: 133
Rejestracja: 24 paź 2013, 22:31
Płeć: k
Skąd: Lublin

Re: Roger

Post autor: moniqe »

asiak pisze:Chłopak dba o linię <lol>
<rotfl> no przecież..... nie pomyślałam ..... wiosna idzie <lol>
Awatar użytkownika
Betuś
Posty: 4042
Rejestracja: 21 sty 2014, 20:44
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Roger

Post autor: Betuś »

A jak, wiosna idzie to trzeba wygladac.
Wycalowalabym to futro na brzuchu :kotek:
Zablokowany