Wielkość i waga brytyjczyków

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Co zrobić żeby kot był ''pulchny''?

Post autor: yamaha »

Witaj na forum !
Sylwia dobrze pisze, nie ma na to "recepty" ani sposobu zywienia, to juz NATURA ;-))

A tak pol-zartem ;-)) : kup kotka od Natanieli z Britabby, grube puldasy sa tam w wersji "standardowej" gwarantowane <zakochana> <zakochana> <zakochana> <lol>
(tutaj : http://www.forum.agiliscattus.pl/viewto ... &start=120)
Awatar użytkownika
malinapu
Posty: 34
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:40
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Re: Wielkość i waga brytyjczyków

Post autor: malinapu »

Witam ,
i ja jako, ze czytam sprzeczne opinie chciałam upewnić sie co do wagi stefana... Stefan skonczyl 4 miesiace 19 kwietnia i dzisiaj wazy 2,1 kg - czy to waga prawidłowa? jako ze dotad mialam tylko psa to ciezko mi ocenic czy on je malo czy duzo...czy co w ogole z nim. Cieszy sie straszliwie jak dostaje porcje poza suchym i biegnie jak szalony... Z reguly zjada cała. Nie wyglada na jakiegos chudzielca chyba ani grubasem tez nie jest raczej.. Troche broda mu zwisa jakby, ale sama nie wiem czy to z jedzenia...
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wielkość i waga brytyjczyków

Post autor: Dorszka »

Tak, to prawidłowa waga :) Może nie najcięższa, ale nie każdy jest od razu Pudzianem :)
Awatar użytkownika
malinapu
Posty: 34
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:40
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Re: Wielkość i waga brytyjczyków

Post autor: malinapu »

to najwazniejsze - on jest dosc krotki wiec pewnie po prostu nie bedzie jakis ogromniasty <mrgreen> , ale nie zalezy mi. Martwie sie tylko czasami ze moze za malo go karmie bo on placze strasznie jak przyrządzam coś w kuchni... nie chce dawac mu 3 posilkow dziennie bo to chyba bylaby jednak przesada <strach> , a z drugiej strony boje sie ze moze jest glodny, on w ogole jest strasznie rozgadany <shock> <shock> <shock> i ciagle by cos chcial :bobas: , wiec staram sie do tego rozsadnie podejsc, chociaz walcze ze soba, ciezko mu tak nie ulegac :brzydal: :brzydal:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wielkość i waga brytyjczyków

Post autor: Dorszka »

Ale suche ma dostępne cały czas?
Awatar użytkownika
Nowalijka
Posty: 16
Rejestracja: 31 lip 2013, 13:57
Płeć: kobieta
Skąd: Bolesławiec

Re: Co zrobić żeby kot był ''pulchny''?

Post autor: Nowalijka »

Witaj, wydaje mi się też że to kwestia wieku kociaka im straszy tym papuśniejszy :D widzę to po swoim kaziku z miesiąca na miesiąc wygląda coraz dostojniej, z tego co wyczytałam na tym forum głowa kociaka rośnie do 2lat :) no i nie wiem jak to jest u kotek (tu proszę doświadczoną osobę o wypowiedź) ale wydaje mi się że kotki są mniejsze i szczuplejsze. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Co zrobić żeby kot był ''pulchny''?

Post autor: AgnieszkaP »

Nowalijka pisze:[...]z tego co wyczytałam na tym forum głowa kociaka rośnie do 2lat :) no i nie wiem jak to jest u kotek (tu proszę doświadczoną osobę o wypowiedź) ale wydaje mi się że kotki są mniejsze i szczuplejsze. Pozdrawiam :)
W tym wątku jest wszystko na ten temat:

http://www.forum.agiliscattus.pl/viewto ... ?f=9&t=191
Awatar użytkownika
malinapu
Posty: 34
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:40
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Re: Wielkość i waga brytyjczyków

Post autor: malinapu »

Dorszka pisze:Ale suche ma dostępne cały czas?
tak suche oczywiscie tak, ale mam wrazenie ze on to traktuje jako przekaske bardziej. Tak skubnie troche w ciagu dnia i w nocy po szalenstwach przed snem troche zjada
Awatar użytkownika
ladyhawke
Posty: 522
Rejestracja: 30 lip 2013, 09:07
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Wielkość i waga brytyjczyków

Post autor: ladyhawke »

A to teraz ja trochę pospamuje :)

Jak Bziku ma 4,95 (prawie 12 mies), 3 miesiące temu miał 4,85 - to myślicie, że ile będzie docelowo?
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Wielkość i waga brytyjczyków

Post autor: Becia »

Mój Leoś jak miał rok to ważył niecałe 5 kg. Teraz ma skończone trzy lata i waży 5,8 kg. Bziku może ważyć podobnie :-)
Zablokowany