Ozzy i Iggy

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Ozzy i Iggy

Post autor: AgnieszkaP »

mimbla pisze:[...]Agu, kuchnię chcieliśmy tylko odmalować, nadal na biało. Za to całkowicie przemeblowaliśmy sypialnię i bardzo mi się podoba. Kolor pod drapak Rufiego buhahahaha :mimbla:[...]
Pokażesz choć kawałek? :-)
No i fotek Ozza i Iggulinka nie mogę się doczekać, och dawno ich nie pokazywałaś........
Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Re: Ozzy i Iggy

Post autor: donka »

I ja na samiuśkim końcu <oops>

Wszystkiego najlepszego dla Chłopaków :kotek: :kotek:
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia :winko: bo cała reszta jest mniej istotna
:tort: 100 lat :tort:


Marta, tego pyłu to nie zazdroszczę :kiss: Sprzątasz i sprzątasz i końca nie widać :-/////
Nie zwijaj folii, dokończcie to teraz <mrgreen> Na wakacjach nie będziesz myśleć, że po powrocie to samo Was czeka 8-)
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Re: Ozzy i Iggy

Post autor: mimbla »

Dzięki dziewczyny.
Folia już zwinięta od wielu godzin <lol> Kuchnia posprzątana z wyjątkiem kilku szafek w środku. Zajęło mi to tylko 4 godziny, kluczem jest płukanie szmatki z mikrofibry po każdych kilku pociągnięciach i zmienianie wody po umyciu każdego elementu. Już widzę ten rachunek za wodę... Jutro drugie mycie, ale już teraz widzę, że pyłu tylko jakieś minimalne ilości. Niestety nie mogliśmy pozwolić sobie na dalsze dłubanie, bo znowu siedzimy w pracy po godzinach, a w piątek przyjeżdża do nas pierwszy z majowych gości i jak mam mojej siostrze powiedzieć- idz na balkon, nalej sobie skwaśniałego soczku, tutaj zalałam ci parówki wrzątkiem z czajnika, smacznego, na obiad zamówimy pizzę, do tego czasu przegryzaj pistacje z paczki i popijaj ciepłym piwem... A do zdarcia był sufit i wszystkie ściany. No i nasze nerwy.

Jutro zrobimy z rana z koleżanką 16 km nad morzem to może mi nerw na fachowców przejdzie. A jeśli chodzi o zmartwienia na wakacjach, to mam w planie myśleć tylko o kotach, które znowu zostaną same, pod opieką pojawiającej się co dzień- dwa Drugiej Rudej. Idę kliknąć Feliwaya i dużo niskokalorycznej karmy <suchy>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Ozzy i Iggy

Post autor: MoniQ »

Przygody remontowe nikogo nie omijają jak widzę... :-///// Tak to jest, człowiek chce zasłonkę zmienić a kończy na tonie gruzu....
Ale życzę, żeby wakacje dały Wam wytchnienie i dystans :)
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Ozzy i Iggy

Post autor: Anka »

Marta roznosisz to dziadostwo. Ostatnio w Poznaniu w centrum handlowym obok dworca PKP w tzw CC odpadł kawa sufitu, na szczęście w nocy i nikogo nie zabiło, ale to ustrojstwo zam knięte już prawie 2 tyg, albo ponad 2 tyg. Normalnie roznosisz tą zarazę!!

a tak poważnie współczuję i to bardzo :((((
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Re: Ozzy i Iggy

Post autor: Aga12 »

Ja też współczuję.Jestem po ostatnim pseudoremoncie.Mąż postanowił przebudować nieco korytarz wejściowy i naszą szafę.Oczywiście "fachowiec",który przyszedł miał chyba taką samą wiedzę o gładziach i malowaniu jak ja.Kiedy wreszcie skończył,miał być jeden dzień był 3,to mąż zabrał się za poprawki.Matko jedynego Pana,mój mąż ma zawsze szczytne plany i dobre chęci,ale z wykonawstwem to już masakra.Miałam cały dół rozgrzebany ponad tydzień,pył,kurz wszędzie.I w tym wszystkim jeszcze kot,bo Jeff jak już mąż coś robił to absolutnie musiał wszędzie ten swój nochal wsadzić.
Tak więc Mimbla wyluzuj,łączę się w bólu,bo wiem co to znaczy niedouczeni fachowcy i ich fuszerki.Chyba wszyscy zdolni murarze,malarze itp,siedzą w Anglii :((((
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Ozzy i Iggy

Post autor: AgnieszkaP »

mimbla pisze:A jutro jakaś sesja chłopaków po dzisiejszym praniu :D
Marta, dawaj Rockmanów!!!!!!!!!!! Obiecałaś <mrgreen>
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Re: Ozzy i Iggy

Post autor: mimbla »

AgnieszkaP pisze:
mimbla pisze:A jutro jakaś sesja chłopaków po dzisiejszym praniu :D
Marta, dawaj Rockmanów!!!!!!!!!!! Obiecałaś <mrgreen>
Coś tam wczoraj cyknęłam, może nocą wrzucę... Ale nie będzie szału, koty odsypiały remont :-/////
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Ozzy i Iggy

Post autor: Becia »

Śpiące koty też są fajne <mrgreen>
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Ozzy i Iggy

Post autor: AgnieszkaP »

Wrzucaj Marta wszystko co masz :ok:
Zablokowany