Harry i Trevor

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Ekaterina
Posty: 685
Rejestracja: 25 gru 2012, 20:47
Płeć: kobieta
Skąd: Drezdenko

Re: Harry i Trevor

Post autor: Ekaterina »

:-) witamy
Awatar użytkownika
Mia
Posty: 19
Rejestracja: 21 lis 2013, 19:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdynia

Re: Harry i Trevor

Post autor: Mia »

Jestem oficjalną posiadaczką dwóch kotów. Chciałabym Wam opisać jak mija okres adaptacji :)

Trevor przybył do Nas w Boże Ciało ze Szczecina. Bardzo obawiałam się drogi, tymczasem maluszek był bardzo dzielny, zdarzyło mu się płakać z 5 min tylko w czasie bardzo ulewnego deszczu gdy prawdopodobnie bał się uderzania kropli wody w panoramiczny dach samochodu. Nie było też żadnych niespodzianek :P

Obrazek

W domu czekał na niego przygotowany pokój z drzwiami stworzonymi przez mojego ukochanego. Kotki oglądały się przez kratki ale ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, żaden nie syczał, prychał, a nawet się nie najeżył!. Po kilku minutach zaczęły dotykać się przez kratki łapkami. Po kilku godzinach chcieliśmy zostawić maluszka i iść spać do sypialni ale okropnie płakał więc stwierdziliśmy "raz kozie śmierć" i go wypuściliśmy.

I tu rezydent okazał się NIEZWYKLE uprzejmy gdyż Trevor nie szczędził mu przeżyć. Najpierw poszedł zjeść z jego miski, gdy skończył poszedł ostrzyć pazurki na jego drapaku, a na koniec zwiedzać jego kuwetę. Byłam przerażona ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Harry okazał się łaskawy i zdarzyło mu się dosłownie kilka razy pobiec za małym, ale gdy go dogonił nie używał specjalnie przemocy, lekko dotykał go łapą bez pazurów, nie skakał na niego, nie próbował przygniatać. Trevor kładł się uległy, Harry odwracał się i odchodził, a mały lew znów za nim biegł (wiem, wiem...samobójca).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dziś, po dwóch dniach Trevor zawładnął domem, śpi z nami w łóżku, korzysta z Harrym z jednej kuwety (mają dwie ale mają to w nosie), jedzą z jednej miski, spali dziś obok siebie 1cm na łóżku, baaa...nawet na drapaku razem siedzą!

Obrazek

Obrazek

Nasz nowy członek rodziny jest rozkoszny. Śpi z nami jak dziecko, wciąż się przytula, bawi się jak słodka kuleczka, jest bardzo czysty i umie zachować się przy misce. Jesteśmy kompletnie zachowani. Kotek jest tak uroczy, że jak widać złamał serce największemu twardzielowi Harremu, a nawet mojemu tacie, który postanowił mnie wczoraj odwiedzić i nie wypuszczał go z rąk mimo, że to typowy psiarz, nie kociarz. Harry jest nieco na mnie obrażony ale staram się poświęcać mu jak najwięcej uwagi, Trevor jednak troszkę w tej konkurencji wygrywa bo nawet teraz gdy piszę tą wiadomość leży na mnie jak szalik mimo, że wcale go nie zapraszałam. Ma ogromną potrzebę miłości. Uważam, że ogromne gratulacje należą się hodowcy – Panu Markowi Kmieciowi z hodowli Nitoris*PL, gdyż wychował on cudownego, radosnego, ciekawskiego, subtelnego maluszka, którego nie sposób nie kochać. Cieszę się bardziej niż sądziłam, uważam, że to właśnie jego radości brakowało u nas w domu.
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Harry i Trevor

Post autor: Beate »

Super ,że tak szybko się wszystko ułożyło :ok:
Kociak śliczny <zakochana>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Harry i Trevor

Post autor: yamaha »

Cudowny maluszek i super ze dokocenie tak sprawnie poszlo <zakochana> :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Harry i Trevor

Post autor: Kasik »

Sliczny maluszek <serce>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Harry i Trevor

Post autor: asiak »

Śliczny Trevorek <zakochana> I jak szybciutko się dogadali :-)
Awatar użytkownika
Betuś
Posty: 4042
Rejestracja: 21 sty 2014, 20:44
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Harry i Trevor

Post autor: Betuś »

To sie nazywa wzorowe dokocenie :ok:
Super! Gratuluje Wam bardzo!
Śliczny maluszek <zakochana>
Awatar użytkownika
Łatka
Posty: 343
Rejestracja: 23 maja 2014, 21:52
Płeć: Kobieta
Skąd: Wąbrzeźno

Re: Harry i Trevor

Post autor: Łatka »

I my witamy :)
Śliczne kociaki <zakochana> i jak na dżentelmenów przystało nawet super szybko się dogadali <mrgreen>
Biały kot a jakie piękne niebieskie oczka ma no nie mogę się na patrzeć <serce>
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Harry i Trevor

Post autor: Fusiu »

Cudny kocio! <zakochana>
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Harry i Trevor

Post autor: Becia »

Gratuluję dokocenia <ok> <ok> <ok> Mały jest przepiękny <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Zablokowany